484 Shares 3856 views

Podsumowanie opinii „Vasyutkin jezioro.” Astafev V. P. napisał fascynującą pracę

Nie każdy może się pochwalić, że jego nazwisko nazwał obiekt. Ale na cześć chłopca o imieniu Basil całe jezioro. Jak się okazało, można dowiedzieć się czytając pracę, która została napisana Wiktor Astafjevs. Fabuła „Vasyutkin Lake” wprowadza czytelnika do małego chłopca 13 lat. On – z rodziny rybackiej. Wasilij był dziadek, ojciec i matka. Wszystkie z nich, wraz z rodziną swego ojca, udał się szukać „fish” miejscach. Co stało się z perypetii bazylia, czytelnik dowie się, patrząc na parę minut podsumowaniu „Vasyutkin jeziora.” Astafjevs wpadł z fascynującą historią.


na połów

Chłodzenie i deszcze zrobiły swoje. Ryby poszedł na dno, a połów był bardzo mały. Wtedy rybacy wraz z jego majster Grigoriem Afanasevichem Shadrinym – Vasyutki ojca, postanowił spróbować szczęścia gdzie indziej. Zanurzając swoje rzeczy w łodzi, poszli w dół rzeki Jenisej.

Zdecydowano się żyć w chatce na brzegu rzeki. Tutaj zespół czekał na sezon jesień rybackiej. Vasyutke był znudzony, bo było wiele tylko dla dorosłych. Chłopak sam wymyślił, niż bawić się. Często udał się do lasu, aby szyszki. Wieczorem wszyscy dorośli cieszyć kliknął nakrętek. Fabuła "Vasyutkin Lake" (Astafjevs) nadaje się do ekscytujących momentów. Teraz czytelnik dowiaduje się, dlaczego chłopiec odszedł do lasu.

Zgubiłem

Z biegiem czasu, stożki pobliżu chaty miał mało, więc chłopiec postanowił iść do przodu. Matka nalegała, że chłopiec zabrał ze sobą mecz i chleb, i udał się do lasu.

Wasilij był z pistoletu. Wzdłuż drogi strzela do głuszca, ale nie daje rannego ptaka. Wtedy chłopiec pobiegł za nią, wziął łupy, ale zobaczył, co zostało utracone. Teraz czytelnik dowie się o tym, jak dziecko mieszkał w lesie. Pomoc ta podsumowanie „Vasyutkin jezioro.” Astafjevs ujawnia wiele interesujących szczegółów, które pomogą czytelnikowi psychicznie podróżować z powrotem do lasu.

Na początku Wasilij próbowali znaleźć drogę leśną, na której chodził. Drzewa musiały być cięte karby. Ale chłopiec nie był w stanie ich znaleźć. Potem starał się poruszać przez słońce wyjdzie do Jeniseju. Wszakże, jak wiesz, gdzie rzeka, a tam ludzie.

Jako chłopiec zachowywał się w lesie

Ale nie tylko można zdobyć tę wiedzę bibliofil, przeczytaj podsumowanie. „Vasyutkin Lake” Astafev Wiktor Pietrowicz pisze ze znawstwem. Ta historia uczy czytelnika, jak zachowywać się w przypadku zgubienia się w lesie.

Vasyutka działał prawidłowo: on rozpalił ogień, a potem otgrob go pochowano w gorącej ziemi traktowane głuszec tuszy i na wierzchu ponownie rzucić gorących kęsów. Chłopiec miał kolację i resztki wisiał na drzewie, tak aby zwierzęta nie jedzą je na ziemi. On otgrob dzienniki, samo łóżko mchu i położyłem się spać w ciepłym miejscu.

Pięć dni zajęło ścieżkę chłopca. Po drodze był strzelanie kaczek, ja je upiec i zjeść. Gdy dziecko znajduje się jezioro pełne ryb białych. Basil był zachwycony i fakt, że jezioro zostało podłączone do Jeniseju. Chłopiec podniósł pływaków łodzi i pojechał do swoich rodziców.

Dwa dni później, Bob pokazał rybakom wspaniałe jezioro. Wsadzili wokół niego chatę i zaczął tam ryby. Oto ciekawa historia napisana Wiktor Astafjevs. Vasyutkin jezioro, jak go nazywano, pomagał rybakom, aby mieć dobry połów.