703 Shares 7424 views

Pieluchy "Pampers": czym są i co o nich myślą

Dawno minęły czasy, kiedy matki musiały zmieniać swoje dzieci wiele razy dziennie, umyć góry mokrych pieluch i suwaków. Pieluchy "Pampers" pomagają przedłużyć spacery na świeżym powietrzu i spokojny sen. Utrzymują dziecko w suchości i zawartości.


Każdego dnia używaj jednorazowych pieluch lub tylko na wycieczkę do kliniki, odwiedzając ją, każda matka decyduje się niezależnie. Są odpowiednie do codziennego użytku i są bezpieczne dla skóry dziecka. O tym, czym są "Pampersy", jak je wybrać, posłuż się tym artykułem.

Pieluchy "Pampers": recenzje i asortyment

W zakresie "Pampers" znajdują się trzy klasy cen: ekonomia, klasyczna, premium. Różnice między tymi modelami są niewielkie, a odpowiedzi na ich temat są ogólnie pozytywne od większości matek kupujących je. Doradzają na samym początku używania do kupowania pieluszek "Pampers" w małych opakowaniach. Pozwoli to sprawdzić, ile tych lub innych modeli pasuje do Twojego dziecka. Aby zaoszczędzić, zdaniem doświadczonych mam, warto wziąć duże pakiety w wyspecjalizowanych sklepach, gdzie często odbywały się promocje i zniżki.

Modele budżetu obejmują serię "Sleep and Play". Ekonomiczne pieluchy "Pampers" są wykonane z tego samego materiału, co droższe bracia. Ale ich konstrukcja jest nieco prostsza, tzn. Nie ma różnych pasów i wkładek zapewniających najlepszą absorpcję. Mają prosty wygląd zewnętrzny bez nadruku i pasków, które wykazują, że pieluszka jest nasączana. Ogólnie rzecz biorąc, spełniają one podstawowe funkcje nie gorsze niż te droższe.

Płyty "Pampers" klasyczne pasują do tych kupujących, którzy chcą mieć komfortowe, jakościowe produkty z wesołym wzorem i warstwą ochronną. Są to modele Active Baby, Pants, New Bab. Oddzielnie można zauważyć drugą opcję – to pieluszki. Są bardzo dogodnie umieszczone, z nimi dziecko może być przyzwyczajony do puli.

"Pampers" klasy premium, z reguły, są przeznaczone dla noworodków. Ich konstrukcja i miękkość pomogą właściwie zadbać o delikatną skórę najmłodszych dzieci. Zdaniem klientów "Premium Papers" nie przecieka kosztem ich kształtu anatomicznego. Nawias na drodze, jeśli kupisz duży pakiet, cena za jeden kawałek będzie niższy niż koszt klasycznej pieluszki w małym pakiecie.

Pieluchy "Pampers": wskazówki dotyczące używania

Podnieś "Pampers" o odpowiedniej wielkości. Jest ustalana na podstawie wagi dziecka i jest zaznaczona na opakowaniu. Badania przeprowadzone przez rosyjskich naukowców wykazały, że "Pampers" są bezpieczne dla skóry dziecka, jeśli są odpowiednio stosowane. Do skóry dziecka nie ma wpływu, należy postępować zgodnie z zaleceniami. Są łatwe do wykonania, warto pamiętać:

  1. Temperatura w pomieszczeniu nie powinna wynosić powyżej 20-22 ° C.
  2. Pielucha powinna się zmieniać, gdy wypełnia. Aby założyć nowy "Pampers", konieczne jest, jeśli dziecko znajduje się w nim więcej niż 3 godziny.
  3. Kiedy zmienisz pieluchę, umyj dziecko lub użyj wilgotnych chusteczek. Następnie pozwól skórze dziecka oddychać przez 15 minut. Użyj kremu ochronnego pod pieluszką.

Używaj pieluch Pampers! Niech twoje życie stanie się łatwiejsze, a dziecko spać spokojnie.