754 Shares 2845 views

Jak obrócić film ze specjalnymi programami

Strzelanie filmy, nie wszyscy myślą o tym, jak ustawić urządzenie, więc podczas oglądania „stworzyć arcydzieło” nasuwa się pytanie, jak włączyć film. Z obrazami wszystko jest jasne: w celu poszerzenia zdjęcie, wystarczy użyć standardowego programu systemu Windows, na przykład Media Player. To narzędzie umożliwia obrócenie go o 90 ° do 360 °, w którym możliwy jest obrót o 90 °, 180 °, 270 ° i 360 °, to znaczy cztery opcje, ale wystarczy, że inne połączenia obrotowe nie są używane ,


Windows Media Player zapisuje obraz w tej pozycji automatycznie po przełączeniu do innego zdjęcia – za pomocą specjalnych klawiszy programowych.

Ale obraz jest statyczny, określ to stałe rozwiązanie jest proste, a jak włączyć film? To pytanie dręczy wielu niedoświadczonych użytkowników. W celu obrócenia wideo, konieczne jest użycie specjalnego programu, który nie jest częścią standardowych narzędzi. Wiele z tych programów, to pozostaje tylko wybrać ten, który jest do własnych upodobań.

Takie narzędzia są tworzone specjalnie w celu manipulowania lokalizację wideo w przestrzeni wizualnej. Dość często podczas instalowania profesjonalistów filmowych w obliczu konieczności wymiany niektórych części, dodać efekty lub zmaksymalizować obszar wyświetlania. Aby to zrobić, należy używać narzędzi, takich jak Free Video Flip i Rotate lub VirtualDub – jest najbardziej zaawansowanym i popularny program, jednak nieprofesjonalnych, tak, że oprócz, jak włączyć wideo, oprogramowanie to jest do niczego więcej niż zdolny.

Ale zwykli użytkownicy nic więcej jest potrzebne. Z pomocą tych narzędzi można rozwiązać podstawowy problem. Niestety, Free Video Flip i Obrót jest całkiem pozbawia film, który jest jego jakość. Dlatego za pomocą tego edytora, należy być ostrożnym. Praca w narzędziu jest zalecane z wysokiej jakości wideo do pogorszenia nie było tak widoczne, a program był powolny. Jeśli czas jest drogie i jakość materiału, można kupić płatnego oprogramowania – specjalistycznych narzędzi, które mogą współpracować z każdym formatów plików, a praca jest wykonywana szybko, bez utraty jakości.

Przed obrócić film, musisz sam zdecydować, jakich narzędzi użyć. Zakup płatnego oprogramowania spadnie dużo pieniędzy, ale jeśli zrobić instalację profesjonalnie, to warto, bo opłata narzędzie zwróci się dość szybko, a klienci z pewnością będą zadowoleni z jakości wykonywanej pracy.

Cóż, jeśli chcesz obrócić wideo 90 stopni, tylko dlatego, że ktoś zapomniał jak mieć aparat, to wystarczy, aby dostać jeden z darmowych narzędzi. Na przykład, VirtualDub – jest to świetna alternatywa dla zwykłych użytkowników, narzędzie zapewnia dobrą jakość przetwarzania.

Jeśli chcesz, aby obrócić obraz podczas odtwarzania, możliwe jest w prawie każdym nowoczesnym programem oglądania wideo. Nawet Flash Player działa w trybie on-line, które jako funkcja Media Player Classic popularne narzędzie pozwala obrócić obraz o 45 °.

Tak więc Internet oferuje wiele informacji i sposobów rozwiązywania problemów, konieczne jest jedynie, aby wiedzieć, jak z nich korzystać.