185 Shares 9909 views

Riddle wierszy lisa dzieci z rymowaną odpowiedź i Rebus

Dokonywać żadnych ciekawą lekcję w przedszkolu, albo po prostu rozjaśnić głupawy domu wieczorem pomoże zagadka o lisa dla dzieci. W rzeczywistości, zwierzę jest drapieżnikiem choć wielu ludzi jest to schorzenie, nawet podziw.


Fox sztuczki zagadkami

W rzeczywistości nie są lisy, naprawdę, bardzo inteligentne istoty, które potrafią znaleźć oryginalne wyjście z trudnej sytuacji. Ci, którzy lubią czytać dzieła zwierząt, znaleźć tego dowody masowych. To daje chleb poetów dziecięcych Riddler. Na przykład tak, że to zagadka o lisa dla dzieci i jest tylko przykładem.

Ona ma puszysty ogon,

Tuż nad wzrostem kota,

Ta rudowłosa łotrzyk

Kurczaki ciągnie bardzo sprytnie.

Ktoś powie, że my mówimy o cheaty lisów. Jest to jednak dość tajemnicą byłoby zastosowanie do innych drapieżników, takich jak kuny i fretki, jeżeli nie do wyjaśnienia na temat puszysty ogon. Przebiegli kuna i fretki kury voruyuschim w kurniku, zazdrość każdej lisa! Ale jej puszysty ogon tutaj daje czerwoną chuligaństwa, jak mówią, „z ogonem”, wskazując, że ta tajemnica o lisa dla dzieci. Więc należy zwrócić na to uwagę dzieci, które z pewnością natychmiast dać odpowiedź. Nowe informacje o innych zwierzętach poszerzą horyzonty dzieci.

Dzieci zagadki z odpowiedziami na temat lisa

Aby uprościć zadanie dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją znajomość ze światem, oferuje wersetów, które w końcu chcesz odebrać brakujący wierszyk. Na przykład:

Ta rudowłosa piękność,

Oh sli … (Fox)!

Ta zagadka o lisa dla bardzo małych dzieci – to praktycznie biorąc pod uwagę tylko dwa atrybuty zwierzęce: kolor i właściwości. Dla starszych dzieci zaleca się wersety, które dają bardziej szczegółowe opisy drapieżnika. Na przykład:

Ten chytry łotrzyk

Zajcew łapie bardzo sprytnie,

Jak piękne czerwone futro!

W stanie oszukać wszystkich.

A ona mieszka w lesie.

Każdy wie kumulacji … (lis)!

Puzzle szyfrowanie

Dzieci, które uchwycił podstawy sporządzenia listy słów, można zapewnić zagadki dla dzieci z obrazkami. Najprostszym puzzle można ukryć sam wyraz, który składa się z pierwszych liter nazw obiektów w obrazie poniżej. To tak, jakby słowo za pomocą obrazów szyfrowania.

Zagadki, łamigłówki

Znacznie trudniej jest pracować z puzzli, w którym zaszyfrowane samą tajemnicę. Dopiero po tekście, aby dowiedzieć się, należy szukać odpowiedzi na zagadkę. można skomplikować pracę. Aby to zrobić, należy utworzyć krzyżówki, w którym chcesz wstawić otgadki na zaszyfrowanych łamigłówki.

Teraz przejdźmy razem rozszyfrować frazę rebus.

 1. Na zdjęciu przedstawiono raka, litera P przekreślone, a stojący obok K. Dlatego na kartce papieru napisać „how.”
 2. Słowo „Hammer” średnikiem przed brzmi „ERP”, strzałka wskazuje, że należy czytać od prawej do lewej. "PRE" dostać.
 3. Na obraz maluje z dwoma przecinkami, stojąc za obrazem. Tak więc, musimy usunąć dwie ostatnie litery. Okazuje „czerwony”.
 4. Taśma bez jednego z pierwszych liter i bez dwóch ostatnich będzie nam dać „EH”.
 5. Ponadto, w obrazie widzimy broń. Usuwanie pierwszą literę i ostatni, otrzymujemy „Ruzsa”. Ale wciąż musimy zmienić „Y” do „Y”. Więc piszemy „Ryzhi”. I nadal jest to konieczne, aby dodać J.
 6. Obraz z futra, napisać „futro”.
 7. Okazało „KAKPREKRASENRYZHIYMEH!” Jeśli uważnie przyjrzeć się tym Abracadabra, można podzielić liczbę liter w słowie. Okazuje się, że zdanie „Jak piękne czerwone futro!”
 8. „KIT” z K zastępczej na X daje nam „HIT”.
 9. „ROY” zastępujących o otrzymując N „ing”.
 10. „Drzwi” z wymianą D do Z, daje słowo „bestia”.
 11. „LOB” bez pierwszej litery – jest „ON”.
 12. Od słowa „monety” powinien zostać usunięty i zastąpiony ostatnim liście do niego około A. otrzymał „Manet”.
 13. W literę C należy kształcie litery E. Oznacza to, że trzeba nagrać i „ALL”.
 14. Od słowa „ucho”, po czym usuwa się pierwszą i ostatnią literę, jest tylko jeden X.
 15. Przeczytaj, co się stało: "HITRYYZVEROBMANETVSEH!". Po podziale na słowa powinny włączyć frazę: „Tricky bestię oszukać wszystkich!”

Teraz można myśleć odrywania.

Jak piękne czerwone futro

Przebiegły bestia oszukać każdego!

Kto mówimy tutaj? Tak, oczywiście, lisa!