564 Shares 4103 views

Bezprzewodowe słuchawki Sony: opinie. Sony Bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem: zalety i wady

Fakt, że żyjemy w XXI wieku, nie ma sensu rozmawiać. Era wysokiej technologii, komputerów, technologii bezprzewodowych – to wszystko i wprowadzony na rynek na dużą skalę przez różnych producentów z całego świata. Pytanie brzmi – jak wybrać spośród zakres przedstawiony przyzwoity produkt. Wraz z przystępnej cenie, aby dostać się na dodatek, nie tylko wysokiej jakości, ale również wygodę i gwarantują długi okres użytkowania. Skupić – Bezprzewodowe Słuchawki Bluetooth Sony. Bardzo dobrze znana japońska firma, obecne na rynku od dziesięcioleci, a także z jakości nigdy nie miałem żadnych problemów. Załóżmy na produkty tej marki nie są w segmencie niskich cen, ale przynajmniej dostęp do wielu odbiorców. Dlaczego nie lepsze zapoznanie się z produktami bezwzględnej jakości.

Prawidłowe podejście do zakupu

Słuchawki nie są związane z zakupem, na które ogromny ważnej funkcjonalności. Na przykład, dla których słuchawki z mikrofonem biegacza lub wbudowany odtwarzacz do oglądania programów telewizyjnych? Aby dokonać zakupu trzeba potrzebują – definicję celów stosowania. Może to będzie kilka bramek. W związku z tym więcej funkcji, tym wyższa cena towaru. Drugim kryterium jest żywotność baterii, która zależy od przeznaczenia. Długie godziny rekreacji na świeżym powietrzu wymaga większej wewnętrznej baterii pojemność niż półtorej godziny oglądania filmu. Nie możemy zapomnieć o wygody konstrukcji, izolacji od hałasu i wagi. Wychodził ale jakość dźwięku. Ale jeśli będziemy pamiętać, że nacisk z bezprzewodowych słuchawek Sony, a nie chińska marka z trudnym do wymówienia nazwisko, byłoby zbędne.

Walka z redukcją szumów

Innowacje w świecie technologii audio, które doprowadziły do powstania systemu redukcji szumów zwany redukcją szumów. Bezprzewodowe słuchawki MDR-ZX550BN Sony – dobry przykład. Na niewielkim kosztem, około 6-7 tysięcy rubli, kupujący dostaje urządzenie, które pozwala nie tylko słuchać muzyki w dobrej jakości, ale także, aby wyeliminować 97% hałasu otoczenia. System redukcji szumów jest niepowtarzalny i nie ma odpowiednika w skali światowej. W każdej miski słuchawkach umieszczonych na bardzo czuły mikrofon na który odbiera dźwięki otoczenia. Specjalne wbudowany procesor analizuje te dźwięki i przekazuje je do dynamiki amplitudy sprzężenia zwrotnego. A jak wiadomo z fizyki oczywiście szkoła, dwa z tego samego dźwięku z różnych amplitudach spowoduje ciszy. Ponadto słuchawki są w stanie pracować w trybie wolne ręce, niska waga i wielkość, struktura wsparcia zawias i potężny akumulator, który pozwala na słuchanie muzyki bez przerwy przez 25 godzin.

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Produkt najlepiej sprzedającą dla audiofilów można uznać Sony słuchawki bezprzewodowe dla sportu. W ciągu ostatnich kilku lat przeprowadzonych przez rosyjskich państwowych PSA o złych nawyków oraz korzyści sportu zaczynają przynosić owoce. W miastach, otwierając nowe siłownie, kluby i odbywają się zawody wśród młodzieży i ludzi, aby zobaczyć życie. Większość sportowców motywacja w klasie jest muzyka, więc nie ma potrzeby zakupu lekki bezprzewodowy zestaw słuchawkowy. Pozytywne informacje zwrotne od sportowców dostać model SONY MDR-AS800BT. Ich zalety nad konkurencją – jest mały rozmiar i waga, a także wodoodporny do normy IPX4. Job Mobility jest około cztery godziny. To byłoby nie wystarczy jeden trening.

Nowy dla ciężarowców

Większość sportowców w siłowni starając się nie tracić czasu na rozmowy, a także ochrona reszta słuchawki zamknięte typu. Ciężarowców wyróżniać się z tłumu nie tylko dobrze rozwinięte ciało. Odzież i akcesoria podkreślić indywidualność każdego oddzielnie. Dla takich ludzi, i bezprzewodowych słuchawek Sony zostały zaprojektowane z odtwarzacza Walkman, model NWZ-WH303. Ich masywny wygląd zwodnicze: trehsotgrammovoe urządzenie pamięci masowej z 4 GB pozwala pracować autonomicznie 20 godzin. Jak sportowcy i przycisków sterujących – są idealne dla dużych i silnych rąk, nie są tak łatwe do złamania. Izolacja akustyczna słuchawki nie ma sobie równych w swojej kategorii. Ogromna moc i miękki bas obciąży każdego sportowca, aby osiągnąć ten rezultat. Sądząc po opiniach wielu właścicieli, cztery gigabajty do nagrywania ulubionych utworów nie wystarczy. Oświadczenie bezpodstawne, ponieważ większość osób szuka na rynku przenośnych urządzeń do przechowywania danych i tworzyć własne błędne wnioski. Jeśli tłumaczymy godzinach wszystkie utwory nagrane w wysokiej jakości na 4 GB, można uzyskać około 40 godzin. Wyjaśnienie to jest w 100% przypadków eliminuje negatywne.

Zanurzyć się w pracy do 100%

Podczas pracy przy komputerze w dużym zespole, bardzo trudno skoncentrować się na zadaniu. Pozbyć się niechcianych dźwięków może pomóc bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do komputera. Sony MDR-ZX750BN ma ogromną przewagę w cenie i jakości dźwięku w stosunku do jego konkurentów. W ciągu ośmiogodzinnego dnia pracy, że użytkownik nie będzie miał dyskomfort korzystania z urządzenia. lekki, niewielki rozmiar, piękny design oraz szeroka gama kolorów, aby dopasować do każdego wnętrza. Podobnie jak te słuchawki w domu. Zobacz pokaz lub film na komputerze zostaną docenione, wentylatory do późna przed monitorem. Jeśli nieodpowiednim momencie rozładowania baterii, słuchawki do komputera można podłączyć do komputera kablem pięć stóp dostarczonego w zestawie.

Dla fanów gier online

Cysterny, taktyka i strategia będzie interesująca bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem. Sony MDR-XB950BT ze zintegrowanym wzmacniaczem basów Bass Boost, zapewniają uderzającą poczucie rzeczywistości. Jak jest teraz w zwyczaju mówić, że urządzenie posiada pełną 3D-efekt. Oprócz wspaniałego brzmienia, słuchawki są w stanie komunikować się ze wszystkimi rodzajami urządzeń mobilnych i działać w trybie wolne ręce. W przypadku przycisków sterowania połączeniami są świadczone. Mikrofon pojemnościowy jest w lewym kubka słuchawek i pracuje w zakresie częstotliwości od 100 do 4000 Hz. Rozmowa z tych słuchawek jest bardzo wygodne. Istnieją również wady. Jeśli ustawisz poziom głośności słuchawek do maksimum, bo tam jest mikrofon pickup nieprzyjemny piskliwy dźwięk. Według opinie właścicieli, problem jest łatwo skorygować poprzez regulację dźwięku na komputerze z wstępnym spadku samych słuchawek.

Wymiana zestawu kina domowego

Sony Bezprzewodowe słuchawki do telewizora będzie interesująca dla osób, które nie mają zewnętrznych głośników. Oglądając film na dużym ekranie o wysokiej jakości dźwięku mogą być ustawione za pomocą modelu MDR-1ABT. Słuchawki bezprzewodowe o wysokiej precyzji przekazywania wsparcia Dźwięk nie pozostawi nikogo obojętnym kinomanów. Sorokamillimetrovy HD-głośnik odtwarza dźwięki w zakresie częstotliwości od 4 do 100 tysięcy herców, którego granice nieprzystępne dla ludzkiego ucha, ale podatne na innych doznań, kontrolowane przez układ nerwowy. Korzyści z słuchawek do telewizora, które mogą być podłączone równocześnie z wielu urządzeń, takich jak telewizor i telefon. Wbudowany mikrofon i wolne ręce system nie pozwoli przeoczyć ważną rozmowę. Nie jest to wada. Po rozładowaniu akumulatora, które posiadają ładunek przez około 30 godzin, aby sprawdzić film na podłączonym kablu jeden metr długości będzie bardzo niewygodne.

Przede wszystkim – mobilność

Właściciele smartfonów docenią bezprzewodowe słuchawki do telefonu Sony SBH80. Mały ciężar i rozmiar, a do funkcji okazja Multipoint, która pozwala na jednoczesne podłączenie dwóch urządzeń, to jest bardzo przyjemne nie tylko nastolatków, ale również do wszystkich właścicieli telefonów komórkowych, tabletów i konsol przenośnych. Dla douszne słuchawki jakość dźwięku jest do przyjęcia. Całkowicie odłączyć się od świata zewnętrznego nie zastąpi, ale muzyka w szerokim zakresie częstotliwości – nie ma problemu. Aby osiągnąć zwartość, Sony przekazał pojemności akumulatora. Naładować bezprzewodowy zestaw słuchawkowy wystarczy tylko przez 8 godzin ciągłego słuchania. Ale w trybie gotowości, według wielu właścicieli tego urządzenia, słuchawki włączone może pomieścić opłatę za miesiąc. Wspaniała figura, to właśnie to, czego punktem takiego zakupu, które nie będą aktywnie wykorzystywane?

Wzmocnienie dźwięku

Pozycjonowanie na rynku słuchawek bezprzewodowych Sony oferuje do nabycia wysokiej jakości wzmacniaczy cyfrowych. Urządzenie nie jest tanie, jej koszt jest w przedziale 60-65 tysięcy rubli, i mało prawdopodobne, aby być zainteresowany przeciętnego użytkownika. Ale fani słuchają nagrań studyjnych i oglądania filmów w najwyższej jakości wzmacniacz o wysokiej jakości słuchawki firmy Sony spodoba. Wbudowana DAC można przekonwertować dowolny format audio, proces, wzmacniać i przedłożenia do słuchawek. Obecność wejście optyczne do podłączenia audio Professional utworzy audiostudiyu w domu. Twórcy w Sony nie zatrzymał i wykonany prezent dla wszystkich posiadaczy urządzeń mobilnych, umieszczonych na korpusie portu microUSB wzmacniacza, aby umożliwić ładowanie telefonów i tabletek.

fałszerstwo

Produkty Sony nie jest w segmencie niskich cen, a jego wiarygodność zarobił ponad dekady, po prostu nie pozwala sobie na luksus produkcji towarów wadliwych i tandetne. Często można znaleźć negatywne w stosunku do Sony. Dotkniętych tą urządzeń gospodarstwa domowego, sprzętu audio, wideo. Nie ma wyjątków i bezprzewodowe słuchawki Sony. Recenzje właścicieli takich urządzeń jest wątpliwa po zdaniu, że oficjalnym dystrybutorem Sony odmówił być naprawione lub wymienione. Jeśli spojrzeć na problem, możemy dowiedzieć się, że przewidziane do naprawy towaru nie została certyfikatem, który jest importowany do kraju nieoficjalnie. W związku z tym, że jest to małżeństwo lub fałszywy, nie są objęte gwarancją. Tylko jeden wniosek – kupować produkty marki jest niezbędne w wyspecjalizowanych sklepach.

Konkludując

Kupując Bezprzewodowe słuchawki Sony, kupujący otrzyma prezent nie tylko aby zagwarantować niezrównaną jakość japoński. Produkty Sony położył historię. Każde urządzenie jest tworzone przez różnych projektantów i nie ma żadnego podobieństwa z innymi markami. Jest to jedyna w swoim rodzaju. Jeśli jest coś podobnego na świecie – będzie to zdzierstwo na produktach Sony. Nie ma znaczenia, z jakiego urządzenia zamierza kraju. Załóżmy, że pod baterią będzie napisane „Chiny” lub „Meksyk”. Najważniejszą rzeczą jest to, że lider na rynku high-tech jest wyłącznie odpowiedzialny za swoje produkty. Zapewnia pełną gamę usług i daje gwarancję, niezależnie od państwa, w którym został zakupiony.