415 Shares 7113 views

Wybierz narciarstwa biegowego

Nowoczesne biegowe do miejsca przeznaczenia można podzielić na odrębne klasy: dla profesjonalnych zawodników i amatorów, jak i modelu turystyki, na którym, i iść na spacer zimą. W oddzielnej grupie można zidentyfikować sprzęt narciarski dla dzieci i młodzieży.

Narciarstwo biegowe jest wykonana z drewna lub tworzywa sztucznego. Ostatnim jest teraz bardziej popularne, ponieważ są one znacznie łatwiejsze.

Istnieją dwa style: klasyczny spacer narty i łyżwach. W pierwszym przypadku narty poruszają się równolegle do siebie. Ten styl jest łatwa, nie wymaga starannego przygotowania do drzwi, a co najważniejsze – nie potrzeba specjalnych umiejętności do sportowców. Ponieważ metoda ta jest najbardziej popularne wśród miłośników spacerów zimowych.

Kiedy narciarzy łyżwach stylu przypominają łyżwiarz ruch przesuwny. Powinien on być na tyle szeroki, przygotowany tor z dobrze ubitego śniegu.

Aby kupić narty biegowe, odpowiednie do konkretnej osoby, należy je podnieść do przyszłego wzrostu użytkownika i jego ciężarem. Należy przypomnieć skoku styl, który wolał. Łatwo jest przejść z jednego stylu do drugiego pomoże Ci uniwersalne narty.

Zapasy są wybierane zgodnie z ludzkiego wzrostu i ze specjalnym stole, gdzie w zależności od ustawionego priorytetu stylu odpowiadającym długości narty i kije.

Zgodnie z ciężarem, narty biegowe odebrać prosty, ale sprawdzony sposób na ćwiczenie, mimo że wymaga pomocy z zewnątrz. Wybrana para znajduje się na piętrze (odległość pomiędzy nartami powinna wynosić około 20 cm) i stanąć na nich, starając się rozprowadzić równomiernie swoją wagę. Następnie asystent próbuje trzymać pas dość grubym papierze między podłogą i narciarstwa. Jeśli sztywność jest wystarczająca do przyłożonego obciążenia, papier przechodzi swobodnie. To może być przesuwany wzdłuż narty iz powrotem w ciągu pół metra. Jeśli test nie powiedzie się, należy odebrać kolejną parę, jak to będzie zbyt miękki. Zawodnik nie będzie mógł jeździć na nartach taki dobry poślizg, są one zbyt mocno dociśnięta do śniegu.

Upewnij się, aby wybrać narciarstwo biegowe wystarczającą sztywność powinien jeszcze sprawdzić ich elastyczność. Do tego nosić cały ciężar jednej nodze, odpowiednio zwiększając obciążenie na narty. Jeśli kawałek papieru spod teraz nie można usunąć, dlatego wystarczy elastyczność, biegacz może wypchnąć nogi mocno na torze, dobrze wykonać start i iść z łatwością i zaufaniem.

Na amatorów nart często specjalne wycięcie który zapobiega poślizgowi. Prędkość, oczywiście, przy jednoczesnym zmniejszeniu, ale usunięte tak trudnego zadania, jak smar. Dla profesjonalnych sportowców, zwłaszcza w klasycznym stylu oczywiście dobór substancji – jest nauką czy sztuką. Amator jest jazda na nartach z karbem nawet bez smarowania może spacer w przyjemność.

Nabycie zapasów służyć Ci przez długi czas, konieczne jest, aby wyglądać odpowiednio go: usunąć stary smar po spacerze, zarysowaniem szpachli. Wraz z końcem sezonu narciarskiego zimą, konieczne jest, aby pokryć warstwą wosku, umieścić w worku i nie umieścić na balkonie, w chłodnym i suchym miejscu.