627 Shares 3135 views

10 z najstraszniejszym z Rosji i świata kobiet-zabójców

10 najgroźniejszych zabójców kobiet – kim oni są? Możemy śmiało powiedzieć jedno: to straszne ludzie, którzy nie wiedzą o istnieniu takich pojęć i cech, takich jak współczucie, sumienie i współczucie. Dobrze, że jest konieczne, aby mówić o tych kobiet, które dopuściły się najbardziej haniebnych zbrodni.


Beverly ELLIT

Ta szczególna część pierwszej 10 najbardziej przerażających kobiet zabójców. Urodziła się w 1968 roku w wieku 23 lat rozpoczął pracę pielęgniarki dla dzieci. Na 58 dni była brutalnie zabił czworo dzieci i zaatakował innego dziewięć. Mieli szczęście – przeżyli. Warto zauważyć, że od najmłodszych lat ELLIT było dziwne, pokazał oznaki przynależności do ludzi dotkniętych syndromem Munchausena. To zaburzenie jest zaburzeniem psychicznym, w którym dana osoba udaje się do jakiegoś urazu lub choroby, aby przyciągnąć uwagę obcymi.

Beverly ostatecznie został aresztowany i skazany w związku z tym. Stało się to w 1993 roku. W idealnym i nie rozpoznaje. Ona został skazany na trzynaście (!) Dożywocie dla wszystkich przestępstw. Ona ma teraz 47 lat, a ona wciąż jest w areszcie.

Zbrodnia dwóch sióstr

Przestępcy, którego nazwa jest Sakina i Raya, są siostrami. Biorą również swoje miejsce wśród 10 najbardziej przerażających kobiet zabójców. Sami z Aleksandrii. Dwie siostry zaangażowani w takich nieprzyzwoitych i karalnych działań dostawczych, takich jak handel narkotykami i organizowanie prostytucji (wraz z mężami). Byli kobiet biznesu, co dziwne. I myśleli, że rabując i zabijając inne dziewczyny mogą zdobyć ogromną fortunę. Ofiary, które sami wybrali, miał, co do zasady, drogiego złota biżuteria i bajecznie ogromnych kwot, które były z nim. Sakina wraz z Rayem wybranych zwabił ofiarę do specjalnie wynajętym domu. Jest to kobieta spodziewa się jedną z moich sióstr mężów, a kiedy przyniósł go zabił wybranych osób. Po prostu dusił ofiarę. Następnie ciało zostało zakopane pod domem, wcześniej obrabowany. Brak nagrody dla zgadywania, że wszystkie zniknięcie bogatych pań nie mogło pozostać niezauważone. W rezultacie badacze znaleźli sprawców. Wszystko skazany i przypisane im kary śmierci. Te przestępcy nie tylko zawarte w liście 10 najbardziej przerażających kobiet zabójców. Są też pierwsze dziewczęta w nowoczesnej historii Egiptu, które zostały wykonane.

marzec Needle

Na liście 10 najbardziej groźnego zabójcy kobiet świata pochodzi, a ta pani. Urodziła się w połowie 19 wieku – w 1863 roku w Morgan. Jej rodzina była biedna, a rodzice – bardzo okrutne. Od najmłodszych lat dziewczynki wykazują bardzo niesymetryczne zachowanie. W wieku 19 lat poślubiła niejakiego Henry Needle. Zaczęli żyć razem, Marta urodziła troje dzieci, które wraz z mężem nazwie imiona Mabel, Elsie i maju. Ale szczęśliwe życie rodziny nie udało. Ponieważ w 1891 roku jeden z nich pozostał przy życiu. Marzec zatrute wszystkich. A następnie otrzymał pieniądze, myślę ubezpieczenia. Większość pieniędzy spędziła na … grób rodzinny. Igła często przyszedł późno.

Ale to nie wszystko. W rok później, kobieta jej uschłą gospodyni dwóch mężczyzn, którzy byli braćmi. Były Louis Otto Yunkeny. Drugi brat, Marta zaczęła związek. Louis był przed ślubem. Kilka miesięcy później jakoś zachorował i zmarł. Niemiecki jest drugi brat Otto też zachorował i zmarł – jak tylko przeniósł się do Marty i brata. Potem wytwarza się sekcję, która wykazała obecność arsenu w organizmie. Marzec, sąd był uzasadniony, jak tylko mogła. Jednak sąd okazał się odwrotny Needle i skazany na śmierć. Zaskakująco, ostatni z kochankiem, Otto, i pozostał na jej boku.

Dzhin Veber – seryjny zabójca dzieci

Chodzi o tego człowieka (jeśli to słowo można nazwać istotę, która zabiła kilkoro dzieci), Gene Weber. Ona pewnie zajmuje wiodącą pozycję na tej liście bezstronnie, jako „najbardziej przerażających żeński zabójcy: top-10.” Dzhin Veber w młodym wieku urodziła troje dzieci, dwie z nich zmarł w 1905 roku. W tym samym roku, w marcu, zabiła ich cztery dzieci przez uduszenie. Wśród nich były dwie siostrzenice Jean i jej trzeci syn, ten ostatni, nawiasem mówiąc. Absolutnie wszystkie ciała zawierał wskaźnik objawów gwałtownej śmierci. Jednak z jakiegoś powodu, lekarze po prostu je zignorował. W kwietniu tego dzikiego kobieta zostawiła chłopca dziesięciu Maurice, który był jej bratanek. córka własny, zaufanie dziecka Jeanne, poszedł na spacer po sklepach. A kiedy wróciliśmy (trochę wcześniej niż w terminie określonym), widzieliśmy straszny obraz – Weber głuchy chłopiec z szalonego wyglądu i nadludzką siłę.

Niesprawiedliwość i uzasadnienie seryjnego mordercy

8 Kills – to znana liczba przestępstw popełnianych przez Dzhin Veber. Nie wiadomo, ilu jeszcze. Nie wiadomo, w jaki sposób, ale dzięki mistrzowskim doświadczonych prawnika, została uniewinniona. Jin rozpoczął pracę pielęgniarki i jeszcze dwa morderstwa. W 1908 roku mężczyzna złapał ją, kiedy narażone uduszenia syna. Trzy razy uderzył go, i tylko wtedy, gdy został już wydany martwe ciało 10-letniego dziecka. Dopiero wtedy Weber został uznany za nieprawidłowy. Co 2 lata, trafiła do szpitala psychiatrycznego ma być leczony, a w 1910 roku, ona powiesiła się.

Zabójca, który wychował się w okrucieństwie

Jeśli mówimy o 10 najbardziej przerażających kobiet zabójców ze zdjęciem, konieczne jest, aby powiedzieć o Juana Barraza. Urodziła się z niepoprawnego alkoholik, który znajduje się zaledwie trzy butelki piwa dał nieznajomemu. On wielokrotnie zgwałcił dziewczynę, a ona, jak wynika z akt ten powtarza się, urodziła tego pedofila przestępczej czworo dzieci. Eksperci mówią o Juan zaczął się zabić w ciągu 90 lat. I ofiary zostały wybrane zgodnie z określonymi zasadami. Tylko te kobiety, których wiek wynosi ponad 60 lat. Singiel zwykle. Juan wydawało oficera i wpadł do domu kobiety, a następnie podjąć swoje życie i zabrał wszystko, co uważane cenne.

Jej długie, aby znaleźć jak wielu świadków pomylić ją z mężczyzną z powodu grubych rysach twarzy. Ale wtedy kobieta została znaleziona. Odciski palców dopasowane do tych, które zostały pozostawione na stronie 10 przestępstw. Chociaż jest on podejrzewany o popełnienie co najmniej 40 morderstw. 759 lat w więzieniu – to jej życie.

„Arsen Królowa” znany

Mówiąc o 10 najbardziej przerażających kobiet zabójców ze zdjęciem warto przedstawić Helen i Mary Zhegado Svanenburg. Te przestępcy wiele otruty arszenikiem. Helen dorastał ze świadomością, że całe życie będzie musiała pracować jako służąca. Pierwszy morderstwo popełniła 30 lat i 3 miesiące kobieta zabiła siedmiu (w tym jego siostra księdza). Wtedy, 17 lat później, zabił kilka sług – w innej rodzinie, gdzie pracowała. Kiedy zaczęli badać, nagle stwierdził, że winny. Ale wtedy nikt nie wiedział! Szybko jednak zatrzymany, okazało się idealne. 11 kradzieże, 3 próba 3 morderstwo – a to jest rozpoznawana tylko. Helen została wykonana w 1852 roku na gilotynie.

Maria Swanenburg był znany pod pseudonimem „Pretty Mi”. Była ładna pielęgniarka. Jednak, pomimo ich wyglądu, w ciągu trzech lat miała zatrute kilka rodzin. Ale począwszy od swoich rodziców. 90 – to liczba morderstw popełnionych przez nią. Dożywocie – wyrok sąd wyznaczył. Tam, w więzieniu, zmarła.

Opowieść o „Black Widow” – tajemnicza scena

I to na szczycie rankingu na dziko nazwie „Dziesięć najbardziej przerażających kobiet zabójców” Bella Sorenson Guinness. Norweski, urodzony w 1859 roku, znany wielu. Urodził się w biednej rodzinie, dzieciństwo pielęgnowane marzenie, aby wyjść z domu. Kiedy Bella jest w ciąży, jej jeden urlop przeciągnął bogatego człowieka, a w rezultacie straciła dziecko. Od tej chwili kobieta znacznie zmieniony. Mężczyzna, nawiasem mówiąc, wkrótce zmarł na raka żołądka.

Ona przeniosła się do Stanów Zjednoczonych, dorabiał jako pokojówka. Trzy lata później wyszła za mąż, w czarnej sukni. Małżeństwo było dziwne. Ich biznes z mężem spalone w dosłownym tego słowa znaczeniu (z powodu pożaru poszedł ich wyroby cukiernicze). Ale oni byli dziećmi – cztery. Każdy mąż Bella ubezpieczony. Ale niemowlęta zmarły dwie dziewczynki. Wtedy – jej mąż. Zatruty strychniny. W 1902 roku wyszła za mąż ponownie. Córka nowy elekt wkrótce umrzeć, a potem – i mąż on Belli. Groźny wypadek – jego głowa opadła Krajalnice. Dziki śmierć, ponieważ Piotr był doświadczony rzeźnik. Pogłoski wskazując, że Sorenson zabił go. Nawet próbował dokonać oceny, ale nic się nie stało.

Ona odpowiadała pewnym Andrew Helgeleynom, znaleziona przez gazety. Bella zapudrit męskie mózgi i powiedział, że poważnie myśli o długoterminowych relacji, przekonała go, żeby przyszedł. On natychmiast sprzedał wszystko, co miał, i przyszedł do niej. I, oczywiście, utracone.

Kontynuacja opowieści

Więc dlaczego na szczycie listy „Top Ten najbardziej przerażających kobiet zabójców” Bella Sorenson Guinness – „Black Widow”? Wszystko ciekawe – na przodzie. W Bella miała wielką liczbę mężczyzn. Ale nie miała pojęcia, że istnieje tajny kochanek, niezwykle zazdrosny o tym wszystkim. Potem otworzył. Bella on zmęczony i spaliła swój dom na farmie. Dom po pożarze został ugaszony, znaleziono kilka ciał i jedno ciało bez głowy. Przed incydentem kobieta przyszła na policję kilka razy i powiedział, że jej wielbiciel, Lamfer, grozi jej. Wszystko podobno przyszedł razem, a on został aresztowany. Ale badacze stwierdzili, że ciała – to ręce Belli, oprócz Lamfer i potwierdził. Powiedział, że ofiary Sorenson zabity trucizną, zmasakrowany zwłok i spalone. Ona nawet ich córki poddane takiej przerażającej przemocy.

Cele i motywacje

Bella Guinness zabił dla zysku, ubezpiecz i grabieży. Przez całe życie, Bella uratowała około 250 000 dolarów. Była silna fizycznie rozwinięta osoba. Wielu wierzy, że zabił wszystkie dzieci, chłopaków i wiele innych. Do tej pory, tajemnica śmierci pozostaje tajemnicą. Ona nie został znaleziony. Albo spalone lub uciec – istnieje wiele wersji. Jednak to, co na szczycie listy „Top Ten najbardziej przerażających kobiet zabójców” Bella – nawet nie trzeba udowadniać. Wszystko jest tak jasne, na podstawie jej chciwości, okrucieństwa i bezwzględności.

rosyjscy przestępcy

Osoba, która została opisana powyżej – dziesięć najgroźniejszych zabójców kobiet się. W Rosji, na rzecz działalności, wskaźnik przestępczości wśród żeńskiej połowy ludzkości nie jest tak wysoka. I to się podoba. 10 nie osiągnie najgroźniejszych zabójców kobiet w Rosji. Mimo to, brutalnych przestępców, a my byliśmy.

Na przykład, Darya Nikołajewna Saltykova przydomek „Saltychikha”. Żyła w '71. I zabija, możemy powiedzieć, prawnie. W tych dniach. Była rosyjski ziemianin i stał się znany jako bardzo wyrafinowanego sadysty. Ta kobieta popełniła 139 morderstw, wysłać do świetle wszystkich chłopów, którzy go słuchać. Większość z tych, którzy zginęli – to dziewczynki i kobiety. Osoba ta powinna zdecydowanie wprowadzić rating „Top Ten najgroźniejszych zabójców kobiet.” Rosja wstyd za to, co było w historii.

Rosyjski seryjny morderca staruszki emeryci

Kolejny przestępca o imieniu Irina Gaydamchuk mieszka obecnie. Popełniła 17 morderstw, a wszystkie jego ofiary – słabe bezbronnego babcia-emeryt. Irina brutalnie bije je młotkiem, który był zawsze z nią. Ona wytropił stare kobiety reprezentujące pracowników socjalnych, i udał się do mieszkania, i wysyła je ukradł dobytkiem babcie. Przez 8 lat, ona „wyprodukowany” tak dziki i nie do zaakceptowania przez nieco ponad 40 000 rubli. Niska cena, dzięki czemu biedny emeryt zmarł. Przerażające jest to, że Irene na korcie i szczegółowo opowiedział o doskonałej rozkoszy. Dwadzieścia lat – pomijalnie mała kara dał lojalnych dwór rosyjski kobietą. Motywem było niewiarygodnie głupie. Miejscu dawnego teściową – tylko. Ona podobno nawiedzany Irina. I wszystkich ofiar były podobne do jej „matka”. Córka Irina, aby dowiedzieć się o tym, co dzieje się matką udał się w szoku. I stał się strasznie uczyć się i wycofał się do siebie, mówiąc, że nie chciał „tego maniaka”. Co z nim teraz – nie jest znane. To straszne, nawet myśleć, w jaki sposób można włączyć jej życie. Ale mam nadzieję, że dziewczynka będzie ostrożny i nie dziedziczą z zemsty biologicznym matki.