762 Shares 1041 views

Lider grupy rockowej „animacja” Egor Timofeev: biografia, rodzinnej i chorobie

Nasz dzisiejszy bohater jest założycielem i liderem rockowej grupy „animacja” Egor Timofeev. Ostatnio wokół jego osobowości, było wiele plotek. Niektóre źródła twierdzą, że muzyk miał poważne problemy z powodu używania narkotyków. Inne zgłosić przeszedł operację. Załóżmy, zrozumieć, co jest prawdą, a co fałszem.


Biografia: Dzieciństwo i młodość to czas

Urodził się 14 kwietnia 1976 roku w Leningradzie (obecnie – Sankt Petersburg). Jegor został wychowany w zwykłej rodzinie. Jego matka i ojciec nie miał do czynienia z muzyką i sceną. Od najmłodszych lat chłopiec pokazał swoje zdolności twórczych. Egor lubił śpiewać i tańczyć. Wkrótce pisał do szkoły muzycznej. Nasz bohater jest szczęśliwy, aby uczestniczyć w zajęciach. Timofeev Jr. uczył się gry na fortepianie i skrzypcach.

W czasie wolnym od szkoły Egorka zbieranie modeli statków i samolotów. I uwielbiał rysować komiksy. W okresie dojrzewania, chłopiec ujawnił żyłkę handlową. Prawo w murach szkoły, był sprzedaje japońskie magazyny i radzieckie ikony. Podczas tego Jegor nawet wydalony z pionierów.

Początek działalności twórczej

Po ukończeniu szkoły Timofeev wstąpił na uniwersytet pedagogiczny przez wydział historii. Otrzymał dyplom, ale nie dzień nie spędzony na rozwoju zawodu.

W 1993 Jegor założył swój pierwszy zespół, uszy ( «Uszy"). Dołączył do niego kilku utalentowanych i ambitnych muzyków. Chłopcy wykonywane covery hitów The Rolling Stones, Pink Floyd, The Beatles i innych światowych znanych zespołów.

grupa „Animacja”

W 1997 roku, Jegor uruchomiła nowy projekt. Jak można zrozumieć, że mówimy o grupie „animacja”. Timofeev został solistą, a także autor muzyki i tekstu. Oprócz niego, w zespole obejmowały: Voitov Maxim (perkusja), Eugene Lazarenko (elektryczny), Novikov Victor (klucz) i Rüstem Gallyamov (bas). W czasie swojego istnienia grupa „Animacja” wydała 10 albumów studyjnych i dał kilkadziesiąt koncertów w Rosji. W 2003 roku zespół opuścił klawiszowiec Victor Novikov. Aktywne grupy zaczęła spadać.

W 2004 roku ukazał się solowy album sprzedaż Egor Timofeev. Nazwano to „Pentagon”. Jeśli uważasz, że muzyk opuścił grupę i poszedł do swobodnego pływania, jesteś w błędzie. „Bajki” kontynuował pisanie piosenek i występów na żywo. Po wydaniu Records „Happiness” (grudzień 2004), grupa zatrzymuje się na dłuższy czas.

W 2007 roku „Animacja” powtórzył komunikatu. Muzycy zaczęli pisać nowe piosenki. Występowali w klubach w Moskwie i Petersburgu. Aktywność Touring zbiorowa rosyjskich miastach wznowiono dopiero w 2015 roku.

Egor Timofeev: miłość życia

Nasz bohater nigdy nie był kobieciarzem i człowiek dla pań. Nawet w młodości chciał znaleźć przyzwoitą dziewczynę i założyć rodzinę z nią. W połowie lat 1990, Egor Timofeev spotkał młodą piękność o imieniu Natasza. Wygrała go nie tylko wspaniały wygląd, ale również bogaty świat wewnętrzny. Następnie Natalia wystąpiła w kilku teledyskach z „Animacja”.

Początkowo para żyła w małżeństwie cywilnym. Aw lipcu 2001 roku muzyk został sformalizowane relacje ze swoich wybranych. Niestety, małżeństwo nie trwało długo. Każdego dnia para miała więcej roszczeń wobec siebie. W rezultacie, Egor i Natasha wziął wspólną decyzję, aby uzyskać rozwód.

Obecnie, lider grupy rockowej „animacja” mieszka w Petersburgu. On ma dziewczynę Ksenia, który dał mu uroczą córkę Barbarę. Kochankowie nie spieszą się do rejestratora. Wierzą stempel w paszporcie formalnością. Kluczem jest to, że mają one wzajemny szacunek i uczucia.

choroba

Egor Timofeev uważał się zdrowe. Ale pod koniec 2014 roku, zaczął odczuwać bolesne doznania w nogach. Muzyk nie daje mu dużą wagę, odpisanie cały zmęczenie i gorączkowe tempo życia. A na początku 2015 roku mężczyzna cierpiał na silny ból. Tym razem udał się do kontroli w jednym z szpitali stołecznych. Co źle Egor Timofeev? Co się z nim stało? Okazuje się, że ma złamane kości biodrowej. Aby rozwiązać ten problem, należy wykonać dwie operacje na endoprotezy.

Lider „Cartoon” zaangażowany w leczeniu, więc przez jakiś czas z dala od pracy. Słysząc to, zazdrosnych i krytycy zaczęli pisać o tym nieprzyjemne historie. Muzyk rzekomo pogorszyły się z powodu używania narkotyków. Ale to wszystko jest źle.

Konkludując

Teraz, gdy wiesz, w którą stronę ogólnopolskiej sławy zrobił Egor Timofeev. Jesteśmy również informowani o chorobie, która tymczasowo sfaulowany muzyk. Życzymy mu dobre zdrowie i twórcze natchnienie!