243 Shares 4251 views

Jak leczyć ospę wietrzną u dorosłych: niektóre subtelności

Ospa wietrzna – choroba tak powszechne, że wiele osób nie bierze go poważnie. Wynika to z faktu, że choroba chorował jako dziecko, można zapomnieć o nim na zawsze. Ale nie wszystkie wirus ospy wietrznej i półpaśca wirusów strajków w dzieciństwie. Czasami Ospa chorych dorosłych. Konsekwencje choroby są narażone na ryzyko wystąpienia powikłań.


Przyczyny i objawy

Aby dowiedzieć się, jak leczyć ospę wietrzną u dorosłych, konieczne jest, aby zdawać sobie sprawę z cech tej choroby w dorosłym życiu. Ta choroba jest przenoszona przez powietrze. I to jest niebezpieczne: ludzie mogą jeszcze nie podejrzewał, że był chory, ale już być zaraźliwy dla ludzi wokół niego. Wynika to z faktu, że do inkubacji (utajone) Okres choroby nie ujawnia się. Bez pęcherzy i uczucia złe samopoczucie, ale wirus jest już mieszka w swoim ciele. Uzyskaj choroba może być jak dziecko z ospą wietrzną, a od pacjenta cierpiącego na półpasiec. Choroby te wspólne patogenu. Pierwsze objawy ospy wietrznej u dorosłych nie są znacznie różni się od objawów u dziecka. Mężczyzna w wieku również przeżywa złe samopoczucie, ból gardła, gorączka. Temperaturę szybko pełzania do przerażającej figurze 40 stopni i są koloru różowego plamki na korpusie. Pierwszy płaski, rosną na naszych oczach. W ciągu kilku godzin, są one wypełnione wodnisty płyn. Po paru dniach pęcherze wysychają, ale żółto-brunatne strupy pozostawać przez dłuższy czas. Na tym kończy się podobieństwo z dziećmi rodzaju choroby, a ospa wietrzna u dorosłych leczonych w inny sposób.

Przebieg choroby

Oczywiście, podczas kontaktowania się ze szpitala nie będzie tylko dać raz arkusza niepełnosprawności, ale również powołać kwarantanny, jak są bezpośrednim zagrożeniem dla zdrowia innych. Trzeba powiedzieć od razu, że stan pacjenta jest bardzo poważny. Kto wie, jak traktować ospa wietrzna u dorosłych, przy czym fakt, że żadne leczenie nie uratuje nas z ciężką świąd. Ale czesanie pęcherzyki nie może być w żadnym wypadku. Może to prowadzić do trzech komplikacji. Najbardziej szkodliwe jest powstawanie blizn, pęcherze czy porysowana. To samo w sobie nie jest niebezpieczny, ale efekt kosmetyczny, też nie powinny być pomijane. Wielu nawet zapłacić po zabiegach kosmetycznych do odbudowy skóry. Innym powikłaniem może być zakażenie, które może łatwo przenikać podczas czesania przez otwarte pory i powodować ropiejące. I po trzecie, chyba najstraszniejsza: varicella mózgu. Więc to nazywa zapalenie mózgu.

Jak leczyć ospę wietrzną u dorosłych?

Leczenie polega przede wszystkim na higienę. W celu zmniejszenia, lekarz może przepisać temperatury antybiotyki. Pęcherze powinny być przetwarzane tak szybko, jak to możliwe Zelenko. Aby złagodzić swędzenie czasami przepisują leki na alergie. stare sprawdzone narzędzia można również użyć do tego celu: aby wytrzeć zapalenie obszary z rozcieńczonego octu przegotowanej wody. Po tym zabiegu skóra pożądane jest, aby posypać talkiem. Tylko nie używać fantazyjne dziś mielony i talk. Podczas normalnej kolorze chorobowego, kupione w aptece.

Zapobieganie wietrznej

W celu zabezpieczenia się przed chorobami, wystarczy podnieść układ odpornościowy i utrzymać dobrą higienę osobistą. Pamiętaj, aby umyć ręce, wraca do domu z ulicy. A potem, być może, ospa wietrzna ominąć swoją stronę, i nie trzeba pytać, jak leczyć ospę wietrzną u dorosłych.