651 Shares 5343 views

Jak zrobić broń z drzewa? Stworzyć wielki dar dla swoich dzieci

Pistolet wykonany z drewna … Ile w tej kombinacji słów … Wspomnienia wspomnienia z dzieciństwa, jak nawet bardzo młodych chłopców i dziewcząt gonił siebie, wyobrażając sobie złodziei i tych, którzy je złapać. Robbers „strzelać” od najprostszych zabawek z prostego kawałka drewna, są pierwszymi pistolety, pierwsza zabawka pistolet wykonany własnymi rękami. W tym artykule będziemy mówić o tym, jak zrobić broń z drzewa.


Produkcji broni – sen nie tylko dzieci

Jeśli jako dziecko po prostu wziąć odpowiednią formę kawałkiem drewna, jest obecnie możliwe do użycia specjalnych narzędzi i zrobić zabawkę, praktycznie nie do odróżnienia od prawdziwej broni. Jeśli zastosujemy się do pistoletu prawidłowo, to będzie nawet w stanie strzelać. Domowe pistolety z drewna mogą zadowolić nie tylko chłopców, ale również ich ojców.

Rozpoczynamy produkcję

Do wytwarzania „broń” potrzeby: blok drewna, kawałek gumy roweru wewnętrznej rury za pomocą wiertarki z wiertarki jest nie większa niż 6 mm, a zaostrzona nóż, piły, pliku papieru ściernego, albo druty o tej samej długości paznokci. Aby zrozumieć, jak zrobić broń z drewna, konieczne jest, aby wiedzieć, że konstrukcja tego produktu jest podzielony na trzy elementy: solidnym uchwytem i beczki, tłoków i paskiem gumy.

Przede wszystkim trzeba będzie zrobić lufę i uchwyt pistoletu. Muszą go wyciąć z drewnianym barem. Pasek na grubość nie powinna być mniejsza niż 2 cm. Można wybrać dowolny. Najważniejsze, że się podobało i było wygodne. Resztki barze nie wyrzucać, będą one nadal się przydać.

W dalszym ciągu, aby odpowiedzieć na pytanie, jak zrobić broń z drzewa. Już skończył wiertarka otwór zrobić dziurę na całej długości. Skonfigurowany otwór dokładnie szlifowania ściernego. Na ten papier się toczyć do probówki i umieścić na prawą gałką, nadaje się zarówno do długich paznokci i igły dziewiarskiej. Z pozostałych kawałków drewna zrobić tłok. To wygląda jak długi drewniany kij, średnicy nieco mniejszej niż 6 mm. Z jednej strony tłoka być niewielkie zgrubienie. Ten koniec jest nazywany przypalić. Sam tłok być na całej długości lufy i swobodnie wejść do niego i wyjść. Na potrzeby dołączyć gumę zagęszczający. Jej lub taśmy należy wyciąć z kawałka roweru wewnętrznej rury. Zamiast drewnianej żerdzi może trwać długo gwóźdź. Jego głowa będzie służyć jako kurkowego. Sam gwóźdź należy przyciąć do długości tułowia i miejsce cięcia jest dobrze polerowane z pliku, w końcu to tępy.

Gotowy tłok jest umieszczony w lufie pistoletu jednocześnie konieczne jest, aby wyciągnąć gumkę na uchwycie broni. Sear muszą być ustawione tak, że uprowadzenie kiedy został zbudowany z powrotem za spust. Należy również upewnić się, że może przylgnąć do występu na rękojeści pistoletu. W tym samym czasie, gdy tłok jest mocno osadzony w położeniu napiętym. Pistolet z rękami z drewna gotowy.

Produkujemy szkoleniowy woleja

Strzelać z takiego rozwiązania jest to konieczne, aby: pistoletu podjęło kciuk jednocześnie popycha kurkowego w górę, to przesuwa się i przesuwa tłok w cylindrze. Jeśli nie wiesz jak zrobić broń z drewna, to ten artykuł powinien pomóc Ci osiągnąć doskonałe wyniki.