440 Shares 1226 views

Nowy Mitsubishi Montero Sport

Mitsubishi Montero Sport – to średniej wielkości japoński napęd na wszystkie koła pięciodrzwiowy SUV. Czuje się pewny siebie jako dobrego off-road, jak na normalnej drodze. Pierwszy samochód Mitsubishi Montero Sport wdrażany w '96 Ale po czterech latach, model znacznie się poprawiła. Sprężyny umieścić zamiast sprężyn i zastąpiła benzyna silnik diesel 3-litra.


Tryb sportowy reguluje nie tylko nazwa SUV, ale także wygląd. Agresywne zderzaki, nowa krata, gładkie krzywe ciała – wszystko to świadczy o prestiżu Mitsubishi Montero Sport 2000.

Osiągi nowego Mitsubishi Montero Sport, również została poprawiona. Z nowym silnikiem vysokooborotisty jest teraz bardziej wygodne do jazdy po drogach utwardzonych, zamiast off-road.

Zawiesina stała zebrane dzięki tej stabilności Mitsubishi Montero Sport w ulepszonej zakrętach.

A to z kolei znacznie zwiększa zaufanie przy wysokich prędkościach. Oczywiście, ten samochód jest dobry na drodze, ale, niestety, to nie jest jej elementem.

Przede wszystkim, samochód Mitsubishi Montero Sport nadaje się dla dużych rodzin, a także tych, którzy często podróżuje na nierównych drogach krajowych.

Wśród zalet tego samochodu – niezawodny system z napędem na wszystkie koła. Dzięki niemu można podłączyć przedniej osi z prędkością do stu kilometrów na godzinę. Istnieje również różnica (ograniczony poślizg hybrydowy), wytrzymałość podwozia dźwigniki i skrętną przodu niezależne. W połączeniu z niskim środkiem ciężkości wszystko to daje dobrą obsługę i doskonałą stabilność na drodze.

Na Montero Sport stosować szereg środków, które są zaprojektowane w celu zapewnienia zarówno bezpieczeństwa pasywnego i aktywnego. Ten dwie poduszki, pasy połączone z pasami bezpieczeństwa bezwładności ulepszone hamulce (wentylowane przedniej tarczy tylny bęben), czterokanałowy ABS, składane electrolifts. Komfort Mitsubishi Montero Sport zapewnia dodatkowe urządzenia blokowe, podgrzewane lusterka i fotele, podgrzewane w drugim rzędzie, dobry pakiet audio, duży pokój dzienny z dużym bagażnikiem.

jednostki napędowe gamma samochodu składa się moc silnika benzynowego l.sil 177 i objętości 3 litrów turbo mocy l.sil 199 i objętości 2,5 litra. Oba silniki są wyposażone w pięciobiegową manualną skrzynią biegów lub quad-adaptacyjny automatyczny.

Mitsubishi Montero Sport jest znany pod kilkoma nazwami. W Rosji – a Pajero Sport, Ameryce Łacińskiej – Mitsubishi Nativa i Avtralii – Challenger.

Wygląd Mitsubishi Montero Sport w 2000 roku stał się bardziej sportowy i nowoczesny. On nieznacznie wzrosła w wielkości i teraz wygląda jeszcze bardziej imponujące. Ze względu na zmiany w wielkości stają się większe rozstaw osi samochodu. W rezultacie, salon stał się jeszcze bardziej komfortowe i przestronne. W tym przypadku istnieją dwie wewnętrzne wersjach: trzydrzwiowa (siedem miejsc) i dwudrzwiowe (pięć miejsc).

Mitsubishi Montero Sport

Plusy: świetne na świeżym powietrzu (takich jak wędkarstwo czy polowanie) i dalekich podróży, wygodną podróż dookoła miasta, dobry krzyża, prostoty, niezawodności, wysokiej pozycji siedzenia i szacunku na drogach.

Wady: brak legendarny razdatka, który jest na analogów (2 Pajero i Challenger) samochód, wysokie zużycie paliwa, bardzo proste wnętrza kabiny, sztywne zawieszenie (samochody do 2000), jest trudne dla pasażerów tylnych, drogich części, stosunkowo drogie usługi.