853 Shares 8596 views

Co sen zebrać grzyby? różne interpretacje

Przed zrozumieć, co jest co we śnie, aby zbierać grzyby, trzeba myśleć, co autor najlepiej jest skontaktować. Faktem jest, że nocne rzutów nas podświadome, która ma tendencję do sugerują, że robimy źle, albo ostrzec kłopotów. Dlatego zastanawiające nad tym, co ten sen oznacza, zbierać grzyby, radzić sobie z jego postawy wobec nich. Na przykład, jeśli las turystyka przyniesie Ci przyjemność, lubisz zbierać i jeść grzyby, sny będą pozytywne. A jeśli sama myśl o niej przynosi smutek i niesmak, nic dobrego nie przyniesie te marzenia.


Dlaczego w śnie, aby zbierać grzyby dla Universal Dream?

To źródło dla optymistów, pozytywnie związane z lasu spacery. Dla nich na grzyby – odczuwać namiętne pragnienie, aby je zobaczyć – do dobrego samopoczucia. Jeśli jesteś w lesie natknąłem się na dużej polanie usiana „polowali”, obiecuje miłą niespodziankę. To samo znaczenie jest marzeniem kikuta jest całkowicie pokryte z grzybami. Oczywiście, jeśli są one jadalne. Perkozy zbierać lub zobaczyć – na kłopoty. Amanita może oznaczać niewierność. I jeść je na surowo – bardzo bolesna zdrada. Sen z grzybami do dobrego samopoczucia i uzyskiwanie dobrych wiadomości. Ten sen jest, aby nawet pesymistą się spieszyć do walki i obrony swoich pozycji.

Sen Miller: co sen zebrać grzyby?

Najprawdopodobniej ten autor nie lubił tych roślin. Uważa on, że aby je zebrać – znaczy dążyć do bogactwa za wszelką cenę. Otaczająca nie jest zachwycony swoim dążeniem do osiągnięcia zysku, bez względu na czyichkolwiek interesów. Takie zachowanie może grozić nawet swoje konflikty i spory. Szczególnie źle, jeśli zebrane muchomory. Czekać siły wyższej tworzone przez źle sympatyków i przez własne winy. Powinien wykazać więcej zrozumienia i cierpliwości, aby inni po takich snów, wtedy sytuacja zmieni się na lepsze. Trujące grzyby, zdaniem autora, mówią, że jesteś zbyt ponieść z wątpliwej przyjemności. Sen jest szczególnie niebezpieczny dla dziewcząt.

Ezoteryczny Sen Book. Sen Interpretacja: grzyby

Zbierać tam – do wstydu miłości. Patrz – do negatywnych emocji. Konieczne jest monitorowanie ich zachowania i intencje, starać się nie dać przyjemności złośliwe krytyków i plotkuje niewłaściwych działań lub okazjonalnych trafia. Dziewczęta i książka marzenie ostrzega szczególną ostrożność w kontaktach z płcią przeciwną. Być może na horyzoncie pojawiła się (lub wkrótce pojawiają) leżącego oszusta, może nieść wiele kłopotów.

Sen książka Freuda

Ten autor, dekodowania, co w śnie grzyby, łączy obraz z narządów płciowych. Najprawdopodobniej z nim, by sprawdzić ludzie nie muszą czuć harmonię w swoim życiu intymnym. Tak, dużo grzybów – niewybredny wybór partnerów seksualnych. Oczyścić je – starają się regulować swoje stosunki.

Wskazówka: badanie marzenie grzybami, chude na swoich subiektywnych wrażeń. Piękne, świeże, zdrowe – do dobrobytu. Robaczywe, dziwne, toksyczne – kłopoty!