888 Shares 8227 views

Najlepsze filmy 2007 roku do nocnego oglądania

W 2007 roku został schwytany sporo zdjęć, ale nie wiele z nich inspirowana przez kinomanów. Chociaż należy zauważyć, że mimo wszystko, kilka filmów otrzymały pozytywną opinię.


Ten artykuł przedstawia kilka filmów 2007 Lista najlepszych filmów doprowadziły film „Taare Zameen Par”. Nie często pozycję lidera zajmowaną przez przeglądania zdjęć twórców azjatyckich, ale to może wspiąć się na najwyższym miejscu w rankingu. Dobry film do oglądania rodzinnego. Być może wielu rodziców powinien zobaczyć ten obraz w celach samokształceniowych.

Historia 8-letni chłopiec Ishan Avast różni się od innych dzieci, nie pozostawi nikogo obojętnym. Ze względu na brak zrozumienia świata dzieci i ubogich studiów ojciec wysłał chłopca do szkoły z internatem, gdzie spotyka nauczycielkę sztuki Ishan – Rama Nikuma. On ma na celu zmianę postawy chłopca i jego życia w ogóle.

„Choć goni nas czas”

Niejednoznaczny obraz ruchu „Choć goni nas czas” w reżyserii Roba Reinera będzie interesująca dla wielu. Wydawałoby się, że werdykt lekarzy o raku powinno wejść w depresję, ale nie te dwie osoby. Krewki miliarder i erudyta mechanik postanowił zrobić listę rzeczy, których nie zrobili, a każdy element musi być wykonany, Choć goni.

„Ratatuj”

Jakie inne znane najlepsze filmy 2007 roku? Na przykład, animowany obraz „Pixar” spółki – „Ratatuj”. Ciekawa historia o tym, jak szczur Remy, który ma najlepszych smak, ma możliwość w dziedzinie kulinarnej, a przez przypadek pomaga nijaki Linguini stać przypadek profesjonalnego szefa kuchni.

„Piraci z Karaibów. Na krańcu świata "

Miłośnicy fiction można zadowolić kontynuował przygody Jacka Sparrowa i jego przyjaciół. „Piraci z Karaibów. Na krańcu świata „inspirować wiele efektów specjalnych. W tej części Elizabeth i Wil mieć do czynienia ze znanym kapitanem Barbossa, aby uratować przyjaciela, będą musieli przejść na skraju świata.

"August Rush"

Nie pozostawia nikogo obojętnym dramatu „August Rush”. Po krótkim spotkaniu, zakochanie się dwóch utalentowanych muzyków mieć unikalny dziecko August Rush, przez przypadek, on odnajduje się w jednym ze schronów w Nowym Jorku. Dwanaście lat później chłopiec próbuje odnaleźć swoich rodziców, i jest przekonany, że pomoże to w tej muzyce.

„Harry Potter i Zakon Feniksa”

Lista „Najlepsze filmy: Summer 2007”, bez wątpienia, prowadził ciągłe przygody ucznia szkoły magii – Harry'ego Pottera. Blisko ludzi Harry'ego zorganizować Zakon Feniksa do walki z Voldemortem i chronić chłopca.

„Zrobione”

Fani walk i krwi jak francuskiego thrillera „Uprowadzona”. Ojciec – Brayan Mils, byłym pracownikiem służb specjalnych – są wysyłane do ratowania jego porwaną córkę. Mimo, że już dawno przestał być agentem, ale doskonałe umiejętności żołnierz nie zostaną utracone.

„Pokuta”

Kolejny dobry dramat był obraz „Pojednania”. Ze względu na szybki trochę wyobraźni Brijuni uwięzionego kochanka dostaje jej starsza siostra dla rzepaku. zdjęcia z akcji rozgrywa się w czasie II wojny światowej.

Najlepsze filmy 2007 roku obejmują kilka zdjęć, które są oparte na biografiach sławnych ludzi.

"Vie en Rose"

Fani kina będą jak Edith Piaf. Zdjęcie przedstawia biografię słynnego piosenkarza, ze wszystkimi jego wzlotami i upadkami. Film jest o tym, jak musiała wstać o prawo do miłości i życia, jak słynna gwiazda rosła od samego dołu społeczeństwa.

"Control"

obraz sztuki, opisując ostatnie lata późnej słynnego piosenkarza Yana Kertisa. Poprowadził słynny zespół Joy Division. Film zatytułowany „Control” mówił o samobójstwie gwiazdy i trwającej miłości do żony i szybko rozwijających się stosunków z jednej z koleżanek.

„I – legenda”

Sporo pozytywnych odpowiedzi zebrane film „I – legendę”. Fabuła oparta jest na losach jednej osoby, która przeżyła, gdy niezrozumiale epidemię. Ze względu na nieznany wirus zabił połowę ludności świata, a druga część – stał się wampirem. Główny bohater w roli Will Sity w nocy zmaga się z upiorów, a po południu szukając antidotum.

„Ocean 'Trzynastka”

W kategorii „Najlepsze filmy 2007 roku” może być bez wątpienia należą filmem i „Ocean trzynastu”. Teraz Denni Oushen ponownie gromadzi zawodnikom spekulantów wyskoczyć z włączeniem drugiego, a do tego mają jechać do Las Vegas.

wniosek

Teraz wiesz, filmy 2007, listę najlepszych filmów mamy przewidziane do ciebie. Wiele zdjęć z roku charakteryzującej się monotonii. Zauważ, że nie jest to najlepszy okres dla kina. Ale wśród nich presentedin obrazu, które mogą być zawarte w liście „Najlepszego Filmu 2007”.