114 Shares 8423 views

Wszystkie uniwersytety państwowe w Moskwie z miejsc budżetowych

Uniwersytety w Moskwie zawsze wyróżniają się wysokim poziomem profesjonalizmu, doskonały system szkolenia, silnej kadry nauczycielskiej. Ale wiele kandydaci starają się iść na studia na miejscu budżetowej, ponieważ nie każda rodzina może sobie pozwolić na płacenie za kilka lat, uczenia się dziecka.


Nie wszyscy mają wystarczająco dużo pieniędzy w budżecie

Duży plus, że publiczne uczelnie w Moskwie zapewnić młodym ludziom prawo udać się za darmo, aby nadal korzystać z kraju.

Lista szkół w Moskwie jest na tyle duży, więc każdy wnioskodawca zobowiązany jest wybrać odpowiedni dla siebie. Niestety, niektóre instytucje są zmuszone do zmniejszenia liczby miejsc budżetu – winę za to zmniejszenie finansowania, ale nadal pozostaje wolny trening.

W 2017 roku, znacznie zmniejszył liczbę miejsc budżetowych dla przyszłych prawników i ekonomistów, a nie tylko finansuje spowodowanych takich statystyk, ale także ogromna ilość takich ekspertów rynku pracy. Ale miejsca budżetu państwa Moskwa uniwersytety rozszerzyć do tych specjalności, które są nadal mało zapotrzebowanie wśród studentów, ale potrzebne są wykwalifikowani specjaliści. To, na przykład, geodezja, geologia.

Ważne czas przekazania dokumentów

Wstęp wnioskodawców zdolność do zapewnienia wyników egzaminu, tylko z tą chorobą są akceptowane dokumenty dla szkolnictwa wyższego. Wszystkie uniwersytety państwowe w Moskwie działa na indywidualne harmonogramy i zgłoszone wszystkich studentów w domenie publicznej. Konieczne jest, aby pamiętać, że dokumenty są przyjmowane w różnych momentach, jak kierownictwo zdecyduje, więc ważne jest, aby nie przegapić koniec planowanego okresu kampanii wstępu.

ważne obszary

Pielęgnowane marzenie wielu: nauczyć się w stolicy i jest obowiązkowa w każdej prestiżowej instytucji. Z doskonałymi wynikami egzaminu, bardzo prawdziwe studium w elitarnym uniwersytecie metropolitalnym za darmo. Jest to szczególnie prawdziwe w specjalnościach związanych z:

  • gospodarka;
  • humanistycznych;
  • orzecznictwo;
  • kierunek techniczny;
  • pedagogika.

Jednakże, jeśli uczelnia stworzyła swój własny próg do egzaminu, a uczestnicy nie mają wystarczająco dużo punktów, trzeba będzie znaleźć inną instytucję do kontynuowania dalszych badań.

Prestiżowe uczelnie państwowe w Moskwie z budżetu miejsc w tym roku jest okazją do zdobycia różnych zawodów – wybór jest bardzo duży.

Pakty University

Na pierwszym miejscu jest Uniwersytet Moskiewski. Łomonosowa. Można przypuszczać, że tylko niewielki procent wykładowców z uprzedzeń prawnej spowoduje zmniejszenie liczby miejsc budżetu. Reszta wciąż czeka na swoich uczniów, co daje prawo do bezpłatnej edukacji na Wydziale Matematyki Obliczeniowej, podstawowych medycyny, ekonomii, socjologii, filozofii, polityce światowej, cybernetyki, i kilka innych. Dokumenty można składać osobiście, ale można wysłać je pocztą, najlepiej listem poleconym.

Należy pamiętać, że poszczególne wydziały uniwersytetów w Moskwie (stan) zrezygnować z otrzymywania kampanii oddzielnie na czas, więc konieczne jest, aby ustalić datę.

Bardzo popularne Uniwersytet finansowa w ramach rządu Rosji, ponieważ ma silne Edukacja i szkolenie personelu specjalistów na najwyższym poziomie. Najbardziej podstawowe programy edukacyjne odbywają się w ekonomii kursy, socjologii, zarządzania, technologii informacyjnej. Istnieje wiele innych specjalności równie ciekawe i popularne. Jeśli student chce studiować na zasadzie budżetowej, ale bez sprzyjających warunkach, rekrutacja odbędzie się dzięki dokumenty tworzą 3.08 do wolnych miejsc pracy, które pozostały, dokumenty muszą być zgodne z 5.08. Średnio 72,65.

Jak opanować IT-technologii

Dla studentów wszystkich uczelni publicznych w Moskwie starają się zapewnić stopnia, że w przyszłości będzie stanowić dobrą ciekawą pracę.

Nie daleko w tyle pod tym względem z Uniwersytetu Moskiewskiego Technikum Łączności i Informatyki. Przed sfinalizowaniem termin w tej instytucji, studia czeka na pracy związanych z IT-technologii i telekomunikacji. Na podstawie budżetowej ma możliwość studiowania w takich tematów jak: zarządzanie systemami technologicznymi, informatyki i inżynierii komputerowej, technologii radiowej. Istnieje wiele miejsc budżetowych w innych specjalnościach.

Instytut Lotnictwa na studia trudne, ale bardzo prestiżowych, zwłaszcza na podstawie budżetu. Tutaj przygotowanie przyszłych specjalistów, którzy będą pracować na ważne dla przedsiębiorstw przemysłowych w kraju lub w lotnictwie i przemyśle kosmicznym. Tutaj prowadzą następujące obszary: fizyka, lotniczy, procesy produkcyjne i ekologii.

Zakres usług

Jest uważany za jeden z wiodących uczelni państwowej turystyki i usług. Jest to wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się trudne, ale dochodowy biznes zdjęcie, poznają tajniki technologii produkcji oraz jak zorganizować catering, do odkrywania subtelności turystycznym, działy obsługi i gospodarka otworzy tajemnice jak zarządzanie personelem, aby zrozumieć maszyn i urządzeń technologicznych.

Państwowy Uniwersytet Kultury Fizycznej i Sportu powstała niedawno na podstawie wydziału pracujący w MSU. Jego stworzenie jest spowodowane faktem, że kraj potrzebuje wykwalifikowanej mocny skład trenerów i specjalistów, którzy mogliby organizować imprezy sportowe, dostarczają informacji i propagandy kierunek treningu fizycznego. Instytucja wyposażone są w kompleksie rekreacyjno-sportowych dla sportów różnych kierunkach. Budżet miejsca czekają na studentów, a także innych uczelni w państwie moskiewskim przechodzące wyniki są ważne. W tym instytucie przeciętny wynik 60.39.

Pomóc nowe technologie

Uniwersytetu Ekonomicznego im. Plechanow daje prawo do studiowania w budżecie na podstawie wielu ciekawych specjalności. Na przykład, matematyki stosowanej i informatyki – to umiejętność następnie zbadać i procesy modelu opartego na wiedzy Matematyka obliczeniowa i najnowszych technologii.

Programowanie systemu i za pośrednictwem Internetu przygotowuje takich specjalistów, co nie będzie trudne do zaprojektowania różnych programów w dziedzinie nauk matematycznych. Istnieją specjalistyczne „Zastosowań Informatyki w Economics”, jest przygotowanie specjalistów, którzy rozumieją doskonałość w dziedzinie technologii informacyjnych odnoszących się do działalności gospodarczej, będzie w stanie opanować zarządzanie rozwojem technologii lub oprogramowania, aby rozwiązać problemy, które pojawiają się w naukach politycznych. Przygotuj się do ekspertów akademickich w dziedzinie bezpieczeństwa systemów automatycznych. Jest takie miejsce, budżet, a dostępne w hostelu, a wynik egzaminu jest 79,86.

Wprowadzenie do procesu twórczego

Akademickiej Instytut Sztuki. Surikov – instytucja nie jest jak wszystkie uczelnie państwowe w Moskwie. Jego główną różnicą – to istnieje od 1843 roku. Na podstawie budżetowej można doskonale zbadać wszystkie techniki do tworzenia rzeźby i kompozycje rzeźbiarskie. Szkoła Shchepkin – również najstarszą instytucją edukacyjną z budżetu miejsc i średni wynik egzaminu – 65.47.

wniosek

Wszystkie uniwersytety państwowe w Moskwie, o różnych kierunkach, od humanistycznych, języka, a kończąc na specjalnościach takich jak geodezji, budownictwa, zapewniają szkolenia zawodowego dzięki nauczycielom, którzy mają dużo transferu wiedzy swoich uczniów, a także najnowsze technologie, które są wyposażone w szkołach średnich.