107 Shares 3752 views

Kształt paznokci i ich nazwa: opis i gatunki

Każda kobieta marzy o pięknych i zadbanych paznokci. Schludny pedicure i manicure nie może obyć się bez terminowej opieki dla skóry i skórek. Oczywiście, wiele zależy od tego, co dziewczyna własnej postaci gwoździ. A ich nazwa pomoże Ci zrozumieć, co działa najlepiej dla każdego indywidualnego przypadku. Zwłaszcza jeśli kobieta dba o swoje ręce, i monitoruje ich stan. Ona powinna wiedzieć, jakie są kształt paznokci z naturą.

Wraz z pojawieniem się zdolności zawodowych i specjalistów w tej dziedzinie, jest możliwe do realizacji najbardziej skomplikowanych pomysłów. Są one przeprowadzane przy użyciu konkretnych urządzeń high-tech, różne żele i akryle. manicure i pedicure mistrz klient jest w stanie stworzyć zupełnie nowy kształt paznokcia. Jeśli kobiety nie są naturalnie bardzo piękne płytki paznokciowej, problem ten można rozwiązać bardzo szybko przez profesjonalnego budynku salon kosmetyczny.

Naturalny kształt paznokci

Uporządkować to, co jest kształt paznokci i ich nazwa – przydatnych informacji nie tylko dla tych, którzy uczą się budować, ale to się zmieni z pomocą specjalisty. Naturalny kształt płytki paznokcia ma kilka odmian: plac, stożkowy, wskazał, zaokrąglone, łopatę. Jednak istnieje inna wersja klasyfikacji, w której uwolnienie wszystkich czterech form paznokci i ich nazwy, rodzaju danych do każdego z nas: kwadratowe, prostokątne, okrągłe i trapezu. W celu jego ustalenia należy uważnie rozważyć długość rąk, palców, dłoni. Ustawić ją z dokładnością, jak to możliwe, co plastelina podkładkę i podłączyć do zewnętrznej części falangi. Z pomocą łatwo zrozumieć jakie są formą paznokci.

Co to gwóźdź?

Kształt paznokci i ich nazwy w budynku – stanowią integralną część jakości manicure. Jest to proces, w którym mistrz eliminuje wad w sztucznych metod płytki paznokciowej. Rozciągają gwoździ przy użyciu specjalnego żelu, który jest wykonany z polimeru chemicznej. Trzyma się do czterech tygodni, po których trzeba dokonać korekty przez specjalistę. Ta procedura jest czas ciągłej i tani, jeżeli spełniają co miesiąc. Profesjonalny może stanowić gwóźdź od rodzaju tworzywa sztucznego lub tipsov (wzór).

Główne rodzaje postaci gwoździa

Kształt paznokci i ich nazwa w budynku zajmuje ważną częścią sztuki manicure. Zanim się wybrać, ważne jest, aby określić idealną długość, ponieważ jest ściśle indywidualne dla każdej kobiety. Na przykład, właściciele chude wydłużonych palcach nie jest zalecany do wyboru bardzo długą wersję gwoździa, bo to będzie wyglądać śmiesznie. Aby pomóc radzić sobie z faktem, że to może być ekspertem w kabinie.

Formy tytułowy paznokci na rosnące określonych odmian, które w przybliżeniu jedenaście: przezroczysty i łagodne kwadratowy, owalny, trójkątny, rurowe, migdałowy, szczyt zgłębnika, ścięty, kwadratowe i owalne skosu odwirować. Kwadratowe kształty odpowiednie dla kobiet z długimi palcami i mężczyzn, owalne – dla zaawansowanych broni, cienkie i malutkie, inne są również wybrane rodzaju palmowy, jego długości, a nawet wzrostu. Kobiety z szerokimi, bujne ręce najlepiej nadają trójkątne kształty.

Jak wybrać odpowiedni kształt paznokci?

Formularz do paznokci, opis odmian idzie, pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie dla konkretnego przypadku i zależy przede wszystkim od indywidualnych cech klienta i swoich preferencjach. W sprawie wyboru manicure prawa do powoływania się na opinię profesjonalisty, który będzie odebrać idealne i odpowiednią opcję. Jeśli chcesz optycznie wydłużyć szczotki i wyciągnąć palce, paznokcie powinny być zaokrąglone. Ostra wersja paznokci jest odpowiedni dla kobiet, które chcą, aby dłoń i palce są cieńsze.

Eksperci zalecają w domu, aby odciąć papier wzornik różnych kształtach paznokci i przyłożył palec do włączenia się w celu ustalenia, który z nich jest bardziej odpowiedni. Kobiety z okrągły lub owalny kształt o naturze paznokcia mogą eksperymentować z zwiększyła się w żaden sposób. Szczególnie piękne i spektakularne w tym przypadku, kwadrat będzie wyglądać różne krawędzie nagietki.

Jeśli są one charakteru placu, można odtworzyć kształt prostokątny, które dadzą ręce finezji i elegancji. Jeśli twoje paznokcie są trapezoidalne, lepiej dać im okrągłości. Wybierając idealne proporcje eksperta będzie spojrzeć na stan paznokci, miękkość, twardość i skórek.

Długość i kształt palców

W kształcie gwoździ oraz ich nazwy (Naroscheny) zależy od wybranego rodzaju, długości i szerokości ramion pędzla. Na przykład właściciele dużych dłoni szeroki i pasuje do okrągłego kształtu paznokcia. Kobiety asteniczny physique z długim pędzelkiem, cienkie, delikatne palce idealnego kwadratu lub prostokąta. Owalny kształt paznokci – wszechstronny i wygląda świetnie niezależnie od struktury pędzla.

Jeśli ręka jest średniej wielkości, pojemność zaoferować kapitanowi lub spiczasty owal. Ale w tym przypadku, palce powinny być cienkie i długie. Więc rąk french manicure garnitur, schludny i dyskretny. Niewłaściwie dobrany kształt paznokcia może zniszczyć nawet najdroższy i skrupulatnego manicure.

Paznokci na specjalne okazje

Sztuczne formy paznokci rozszerzeń (ich nazwy podaliśmy powyżej) są uważane za poszczególne kobiety wybór, zwłaszcza jeśli klient chce zrobić manicure w profesjonalnym na specjalną okazję. Należą ślub, urodziny i inne święta jasne. Specjalista może stanowić formę wariantowej krawędzi paznokcia, który jest otrzymywany przez piłowanie na eskalacji. Krawędź geometrycznie podobny do zaostrzonym ostrzem, przypominający miecz samurajski. Środkowa linia paznokci oddzielające płytę na dwie części, a wypukły grzbiet jest wykonywany ukośnie.

Ta forma jest idealna na uroczystości i nie codziennie. Jeśli kobieta preferuje bardziej low-key, ale świąteczny manicure, kreator oferuje owalny lub migdałów. Jakie są różne rodzaje gwoździ w eskalacji, już nauczyłem, a to pomoże ustalić ostatecznego wyboru. Klasyczny jeden jest zaokrąglony kształt paznokci.

dowód z opinii biegłego

Wiele profesjonalny manicure i pedicure twierdzą, że idealna forma gwoździ (i muszą znać nazwę każdego) – jeden, który następuje po linii naskórka. Jest uważany za najbardziej harmonijny owal, jak to jest w stanie ukryć wady i podkreślić elegancję rąk kobiecych. Pod względem praktyczności i wygody, jest zaokrąglony widok paznokcia jest lepsze niż inne. Ponadto jest łatwy do opieki nad nimi. Najważniejsze – do paznokci co najmniej jeden milimetr wykonywane na krawędzi palca. Wszystko taką samą długość i kształt kobiety wybiera niezależnie. Specjalista wyraża tylko profesjonalną i obiektywną opinię, którą można słuchać czy nie.

opinie

Sądząc po reakcji kobiet, którzy korzystają z usług pojemności głównego, proces przyjemny i twórczy. Aby zrozumieć, jakiego rodzaju gwoździ jest formą ich nazwy, to może być współdzielone z specjalistę, który będzie w stanie wybrać najkorzystniejszą i optymalną formę wariant z paznokci i manicure. Zalety budowy klientów należą rygorystyczny i indywidualne podejście, estetykę, bezpieczeństwo i atrakcyjny efekt. Według kobiet, wady budynku – kruchości i częste korekty, a także kruchość i słabość płytki paznokciowej.