152 Shares 4373 views

Sałatkowe „Czułość” Wykonania przygotowania

Stół świąteczny jest niewyobrażalna bez rozmaitych sałatek. Ponadto, w dobrej gospodyni musi być ryba, mięso i dania wegetariańskie. Na tej podstawie, zaleca się, aby przygotować sałatkę „Czułość”, ale w różnych odmianach. Przepisy mogą być zmieniane.

Sałatka „tkliwość z kurczaka.” Pół kilograma filet gotować przez piętnaście minut w osolonej wodzie i ostudzić. W tym czasie przygotowujemy pozostałe składniki. Wytnij trzystu gramów dużych grzyby na cienkie plasterki i podsmażyć je do stanu gotowego. Ale złoty ciasto nie powinno być. Białka dziesięć jaj i sera tłuszcz ruszt grubo. Cebula drobno pokroić i wlać wrzącej wody przez dziesięć minut. Sałatka „Czułość” do rozprzestrzeniania się w wyższym naczyniu. Na spodzie filet i umieścić małą kokardką, a następnie umieścić majonez oczek. Następnie jajko – kostki ananasa z puszki – majonez – ser – majonez – grzyby – sos. Warstwy trzeba zrobić wiele do salaterki, aby wypełnić do krawędzi. Powierzchnia ozdobić ananasa. Danie powinno zaparzać w lodówce przez kilka godzin.

Sałatka „tkliwość z paluszków kraba”. Gotować pół szklanki ryżu solonej wody i ochłodzono. Połowę cebuli do rozdrabniania bardzo drobno wlać wrzącej wodzie przez dziesięć minut, a następnie usunąć wodę. Gotować cztery jajka do ostygnięcia i ruszt grubo. paluszki krabowe i posiekać jedną drobną kostkę jabłko. Wymieszać wszystkie składniki razem ze słoika konserw kukurydzy.

Sałatka „tkliwość z językiem.” Zagotować pół kilo wieprzowiny półproduktów, ostudzić, pokroić w kostkę, umieścić na dnie głębokiego naczynia i rozprzestrzeniają się z majonezem. Następny powtarzać tych samych warstw, które przepis Sałatka z kurczaka. Ale wykluczyć z niego ananasa. Na powierzchni rozszerzonych połówek czerwonych nasion winogron.

Sałatka „tkliwość z łososia”. W celu skutecznego zastosowania go, trzeba wziąć wysokich szklanek. Na dnie leżały kostki gotowanymi ziemniakami, następnie plastry dojrzałych pomidorów, i więcej – plasterki jajko. W takim przypadku, jeśli ktoś lubi posiłek o wysokiej kaloryczności, każda warstwa musi być smarowany mieszanką śmietany i majonezu. Na powierzchni rozszerzonych kostki solonego łososia i wlać jogurt. Przed podaniem posypać odrobiną papryki i udekorować gałązką koperku.

Sałatka „tkliwość szynka”. Trzysta gramów pieczarki pokroić w cienkie plasterki i smażyć trochę. Dwieście gramów chudego szynki pokroić w paski, a dwa świeży ogórek – małe kostki. Sto gramów sera grubej kraty. Wymieszać wszystkie składniki i gotowe do podania.

Krab sałatka „Czułość”. Sto pięćdziesiąt gramów puszkach kraba i jeden kotlet pomidorowym bardzo drobno. Stem pora pokrojony na pierścienie i ogórka – słomek. Wymieszać wszystkie składniki z majonezem i dekoracji z kopru.

Ale, oczywiście, nie możemy tego zrobić bez wszystkich zwykłej receptury z konserw Saury we własnym sosie. Ciecz usuwa się z słoikach do rozciągania i ryb, dopóki zasadniczo jednorodny. Umieścić ją w naczyniu, położyć warstwę roztopionego masła (pół opakowania). Utrzeć grubo sto gramów sera, białka i żółtka jaj pięć – drobno. Teraz rozprzestrzenia się w następującej kolejności: białka – retikulum majonezowym – serowym – majonez – żółtka. Ewentualnie posypać zmiażdżonych orzechów.

Oprócz dań mięsnych i rybnych, możemy zaoferować dania wegetariańskie, które jest nie mniej smaczne.

Sałatka z orzechami. Gotować trzy średnie buraki, schłodzić je i ruszt grubo. Dwieście gramów śliwek wylewania wrzącej wody do dziesięciu minut, drenażu i pokroić w plastry. Jądra mielenia nieznacznie. Na dnie salaterki włożyć buraki, umieścić trochę majonezu. Następnie położyć grubych śliwek i posypać orzechami.

Bon appetit!