578 Shares 7162 views

Jak zrobić rolety tapety własnymi rękami?

Ręcznie Maid zyskuje popularność. Wiele gospodyń domowych w ich wolnym czasie lubią robić rzeczy i przedmioty codziennego użytku z ich rąk. Takie produkty są miłe dla oka, a oni mogą pokazać swoim znajomym. Rolety tapety z rąk do bardzo proste, ale są one absolutnie zastosowanie w każdym środowisku, czy jest to pokój dla dzieci lub taras ogrodowy. Produkty te nadają się na okres naprawy, a nawet w przypadku, gdy zwykle nie jest wystarczająco dużo pieniędzy. Tak, a ich produkcja nie trwa dłużej niż dwie godziny.


Co będzie potrzebne w procesie tworzenia

Rolety tapeta stworzony własnymi rękami z następujących materiałów:

 1. Pozostaje niepotrzebne tapety.
 2. Linia.
 3. Nożyczki.
 4. dziurkowania lub szydło.
 5. Satynowa wstążka z dopasowania koloru do tapet.
 6. Dwustronna taśma i zwykle.
 7. Blokowanie i klej.

Tapety do pracy lepiej wybrać wystarczająco gęsta, że przepuszcza światło, nie jest zbyt ciemny odcień.

Jak stworzyć prosty produkt

Instrukcje na której można dokonać rolety tapety własnymi rękami, jak następuje:

 1. Konieczne jest, aby zmierzyć rozmiar okna, w którym będą produkowane rolety.
 2. Szerokość powinna być pozostawiona bez zmian, a długość należy dodać 25%. Parametry te będą wielkość żaluzji. Im dłuższa długość konieczna do składania jak akordeon jest. Długość taśmy jest brany pod uwagę przy sprzedaży wiązanej i wszelkich dodatkowych wzorów.
 3. Jak zrobić rolety tapety? Z kawałka materiału zwróconej powinny być konieczne wycięcie prostokąta o określonej wielkości. Jeśli tkanina z wzorem, należy dopilnować, aby nie zostały uszkodzone wzór.
 4. Powstająca tkanina złożyć jak harmonijkę, tak, że zagięcia mieści się w zakresie 3-5 cm. Jeżeli odbywa się prawidłowo, koniec jednej z części będzie podobny do litery „L” (w dolnej części zasłony), a z drugiej strony będzie tylko połowę litery, które przypomina „/” ,
 5. Do produkcji harmonijki konieczne jest zdefiniowanie środku i zrobić tam dziurę używając dziurkach lub szydło. Otwory w przyszłości rolety powinny zostać wzmocnione taśmą na tylnej stronie i dziurkowanie ponownie.
 6. Taśma jest gwintowany otwór, przy czym żaluzje prostowane w celu ustalenia długości taśmy. Górny koniec taśmy rozwiązać węzeł lub łuk.
 7. Taśma dwustronna musi być przyklejony na całej szerokości schodów niewidomych, a tym samym ustalenie taśmę. Będzie on montowany do okna. Na ostatni pas dolnym kawałku jest przyklejony do lewej jest mniej niż połowę, do dalszych rolety dekoracyjne.
 8. Dno może być wydane „ogon pawia”. W tym celu, dolna 5 brane fałdy i sklejone w środku, a po stałej dwustronnej taśmy klejącej. Taśma chcesz wyświetlić na odwrotnej stronie, i odciąć nadmiar.
 9. Ustalającego taśma jest przymocowana do jednego otworu. Aby podnieść rolety na tapetę, trzeba wyciągnąć zamknąć. Aby zamknąć okno – mocowanie w dół dolną taśmą.

wniosek

Następujące proste instrukcje, bardzo proste i łatwe do produkcji rolety tapety z własnymi rękami. Trzeba będzie tylko resztki materiału po naprawie, kilka godzin, aby oszczędzić i chęć zrobienia czegoś niezwykłego własnymi rękami do domu. A co najważniejsze, nie bój się pokazać całą swoją wyobraźnię. Powodzenia w tworzeniu takiego prostego produktu!