822 Shares 7858 views

Sałatka „Ananas z kurczakiem i orzechami włoskimi”. Opcje gotowania

Połączenie słone i słodkie ananas kurczak zawsze sprawia, że naczynie niezwykły i bardzo przyjemne w smaku. Dziś proponujemy kilka opcji Sałatka z tych składników.


Sałatka „Ananas z kurczakiem i orzechami”

Zacznijmy od prostego wyboru. Składniki, które powinny być umieszczone w sałatce: kurczak, ananas, orzechy włoskie, majonez, zioła, sól i pieprz. To danie jest dobrze używać wędzona pierś z kurczaka. Należy pokroić w kostkę, posiekać ten sam sposób i ananasy. Orzechy zmielić tłuczka, drobno posiekać zioła. Wszystko miesza się w salaterce, dodać kilka łyżek majonezu, dodać sól do smaku. Jedna rada: jeśli w swoim posiadaniu nie wędzony kurczak, może być surowy filet pieczony w piekarniku lub gotować, a następnie trochę smażyć na patelni w oleju roślinnym. Nie należy umieszczać w sałatkowy „Ananas z kurczakiem i orzechami” dużo majonezu. Ze względu na półmisek owoców nie wyschnie.

Sałatka „Callas”

Niezwykłe i bardzo smaczne sałatki będzie następny. Ananas z kurczakiem i orzechami – wspaniała kombinacja. Ale tym razem nie będziemy używać nakrętki. Musimy następujące: jajka, kurczak, grzyby grzyby, marchew, ser, cebula, ananas, majonez i koperek. Udekoruj sałatkę z kilku cienkich płyt sera, marchwi, zielonej cebuli. Zacznijmy od kurczaka. Jest to konieczne do wrzenia, dodać sól, a następnie wyjąć z brzeczki i ochłodzić. Pozwól nam ręce filet na małe kawałki. Będziemy wyciąć cienkie pół-krążki cebuli, grzyby – talerze.

Trochę oleju lub masła w podogreem patelni, następnie podsmażyć cebulę w nim najpierw na złoty kolor, a następnie z nim – grzyby. Przechowywać w lodówce żywność. Jaja gotowane marchew i sodu za pomocą grubej tarce lub pokroić w kostkę, a także puszki w puszce. Ser sodu. Ta sałatka jest określone warstwy. Po pierwsze – warstwa z kurczaka, a następnie – majonez, następnie ananas, cebula z serem i grzybami. Kolejna warstwa – marchew, puch majonez, jajka, majonez ponownie. Gdy wszystkie warstwy są utworzone na górnej sałatki łagodnie wygładzenia. Posypać koper, siekane. Schłodzić danie. Przygotować sos: Płyty ser przekształcić kwiat kalii, kliny marchew służyć jako rdzeń. Zielone cebule pierze będzie reprezentować łodygi i liści. Dodać kilka ser kwiaty, pięknie umieścić swoją sałatkę.

Ananas z kurczakiem i orzechami. drugi przepis

W tym sałatki, dodajemy ser. Więc wziąć kurczaka, słoik puszkach ananas, serem, orzechami i majonezem. Kurczak wstępnie zagotować, dodając słoną wodę. Następnie wyjąć ją z bulionem i ostudzić. Cięcia mięsa w kostkę lub paski, wystarczy podzielić ręce włókna. Ser lub ruszt lub pokroić w kostkę. Ananas pokroić na małe plasterki. Orzechy zniszczyć dowolny sposób: wałek do ciasta lub miksera. Sałatka z orzechami, ananasa, można rozłożyć warstwy i można wymieszać wszystkie składniki, doprawić majonezem i służyć.