757 Shares 6393 views

„Duży podróże kosmiczne”. Aktorów ekscytujące Bajkowe filmu

Prawdopodobnie nie znajdzie takiego rosyjskiego widza, który nie oglądał obraz kid ruchu o nazwie „duże podróże kosmiczne”. Aktorzy wydają się ciekawą historię o trzech młodych szczęśliwców – Sveta, Sasha i Fedka, zwycięzców w niezwykłym konkursie. Jestem naprawdę szczęśliwy. Po tym wszystkim, z przodu – w dużym podróży kosmicznych! Aktorzy doskonale oddaje emocje dzieci, ich radość, entuzjazm, doświadczenie. Zwłaszcza ich bohaterowie nagle się być odpowiedzialny za statek „Astra”.


Aktorzy i role

Więc więcej. Filmy aktorzy „Big podróży kosmicznych” dobrane były po prostu idealne. Strzelanina wzięli udział: Berlinskaya Ludmiła (Ishenova Sveta) tworzy Sergei (Druzhinin Fiedia) Sacharow, Igor (Ivanenko Sasha), Ovchinnikova Lyusena (Zoya) Ivanov Pavel (Kalinowski) i wiele innych. Krótko mówiąc, obraz aktorów „Big podróży kosmicznych” zebrane utalentowany i jasne. Ich gra daje widzowi przyjemność.

Ludmiła Berlinskaya

Film "The Big Space Travel" – to prawdziwy majstersztyk. Doskonale poradził sobie z ich ról wszystkich podmiotów. Nie można zadowolić widza, na przykład grę Ludmila Berlinie. To prawda, że film "The Big Przestrzeń Journey" jest tylko jej praca w filmie.

Urodzony przyszłą aktorkę w 1960 roku w Moskwie. Absolwentka szkoły muzycznej Gnesin i Konserwatorium Moskiewskim. Po aktywnie zaangażowany w działalności koncertowej. Berlin zdobył Grand Prix w Paryżu za najlepszą interpretację muzyki francuskiej i Grand Prix we Florencji jako najlepszy pianista. Jest Honorowy Artysta Rosji.

W ostatnich latach, opowiada solo, w zespołach ze światowej sławy muzyków: Kosse, Meunier, Mayer, Knyazev, Tretiakov, Bashmet, Rostropowicz. Ponadto, Berlin – „rosyjskiego sali muzycznej” dyrektorem artystycznym festiwalu „Paris Wiosna Muzyczna” i założyciela festiwalu

Ma dwoje dzieci – syna i córkę Dmitri Marii. Chłopcy są również zaangażowane w muzyce i często wykonywać na koncertach Borodin Quartet z nią i Valentin Berlinie.

Sergey Obrazov

Kilka słów o współpracownikami w filmie Berlinie. Sergey Obrazov urodził się w 1959 roku. Jest znana z roli Fedi. Chociaż to nie tylko jego praca w filmie.

W 1973 roku zagrał rolę Wowa Kabachenko w filmie „Jeśli to się zdarzy.” Film opowiada o trzech przyjaciół, pionierzy, znalazł się w 1941 roku w wyniku przekształcenia. Byli w stanie zobaczyć wojnę z własnymi oczami, a także uratować żołnierza, który spadł do Niemców w niewoli.

W rok później, Siergiej dostał rolę w filmie Misha zatytułowanej „Ptaki nad miastem.” Rok później – w roli „kosmicznych” i „Fab Berendeeva”.

Dorastając, Sergey Obrazov przez długi czas pracował w systemie lotnictwa cywilnego. Po tym – szef departamentu rozwoju systemów informatycznych Sheremetyevo.

Igor Sacharowa

Trzeci towarzysz. Igor Sacharow urodził się w 1961 roku w Moskwie. Poszedł do szkoły №127. Pierwsza część (Venia) w filmie „Red Sun” był w 1972 roku. Jednak widzowie pamiętają go z roli jak Sasha jest folia fantastycznej zabaw „Duża podróże kosmiczne”. Grał rolę Gali gości Naļivaiko w filmie „nikt w miejscu.”

Po ukończeniu szkoły, aby kontynuować karierę aktor odmówił. W 1980 roku służył w Armii Radzieckiej jako część wojsk radzieckich w Afganistanie. Mężczyzna wrócił do domu wyłączona. Pracował jako kierowca.

Igor zmarł w 1993 roku z powodu skutków ran i stłuczeń otrzymane w walkach w Pandshere. Został pochowany na cmentarzu św Mikołaja Archanioła.

W 1987 roku Igor Sacharow miał syna Pawła. Wdowa zmarłego aktora – Elena Arestovna (z domu – Pokorchak).

Tak więc, film był jednym z najlepszych w kinie Radzieckiego. Oprócz aktorów, to podoba widza wspaniałe utwory: „Pieśń jeźdźców”, „Milky Way”, „Czy wierzysz mi?”. Jednak ten ostatni stał się dość „oklepane”. Którzy po prostu nie śpiewać! Jednak dobra piosenka, ponieważ niemożliwe jest bałagan!

W skrócie, jeśli chcesz zabrać swój wolny czas, należy zwrócić uwagę, aby radzieckiego malarstwa zatytułowanej „Duży podróże kosmiczne”. Film jest pewny, że ci na duszy. Utalentowanych aktorów gra, ekscytujące działki – dobrze, to na pewno będą zadowoleni. Może to nie ma wątpliwości. Zobacz na własne oczy, a zobaczysz na własne oczy!