304 Shares 5913 views

Archipelag Tristan da Cunha: lokalizacja, opis

Wyspa Tristan da Cunha od odległości od ziemi i mieszkał w miejscach, ludzie mogą być umieszczone w jednym rzędzie na całym świecie w takich miejscach jak Pitcairn, Wyspy Wielkanocnej i Bouvet. Archipelag ma własną niszę na 2,816 tysięcy mil pobliżu RPA. 3360. Km trzeba pokonać, aby zmusić go do południowej części Ameryki. 2161 tys. Km oddziela ten punkt z wyspy St. Helena. W 1965 roku na obszarze należącym Guofu, meteorolodzy nie umieścił RPA stację, wynajętym w Wielkiej Brytanii.


Położenie geograficzne

Pomimo faktu, że nie ma na wyspie Vulcano, Tristan da Cunha ma taką samą ilość żywych ludzi, jest najważniejszym wśród okolicznych terytoriów wyspiarskich.

Charakteryzuje pochodzenia wulkanicznego. Okazało się około miliona lat temu. Chodzi o maksymalnej wysokości oznacza, szczyci Tristan da Cunha – to wskazówka tytułem Queen Mary, nazwany na cześć królowej. Jej wysokość zastrzega 2.055 tysięcy metrów nad poziomem morza. W zimie śnieg pokrywa całkowicie wszystkie szczyty górskie.

Queen Mary jest wulkaniczny obiekt, który wybuchł kilka razy od momentu jej otwarcia.

Wyspa Tristan da Cunha skalistym wybrzeżu i na ulgi jest typowy górski charakter. Istnieje wiele wąwozów. Ludzie, którzy tu mieszkają nazywają ich skrzela. Jest to małe miejsce, gdzie ludzie mogą żyć na stałe. To jest na północ i południe-zachód od wyspy. Znajduje się przystań, do której można dostać się bez żadnego ryzyka.

Naturalnych warunków klimatycznych i

Klimatyczne warunki panujące w Tristan da Cunha deszczowe oceanicznym, wiatr. Gough obszar wyspa ma średni miesięczny poziom temperatury w ciągu 9 i 14 i pół stopnia. Jeśli ruszyć na północ, będziemy odczuwać wzrost temperatury do 11-17,5 stopni. Opady wynoszą około 2000 mm na północy.

Ssaki – nie rodzaj zespołu, są zwierzęta, które zamieszkują Tristan da Cunha. Nie ma chyba że foki przybrzeżne. Na Gough wprowadzono myszy, płazów i niektóre owady. Od pobliskiej Świętej Heleny, Wyspa Wniebowstąpienia, Tristan da Cunha dość odległe od lądu, jest to specyficzny sposób miało wpływ na faunę i florę. Ani jedna roślina endemiczna obejmuje okolicę. Niedostępne Wyspa zachowała najmniejszą nielot w świecie. Tristan da Cunha jest domem dla pingwina z grzebieniem.

Wysoka ranga Nightingale i Gough zdobycia zatwierdzone. Ten chroniony obszar, gdzie dzikie zwierzęta jest zachowana.

Dzikość, jednak nie stosuje się do zwierząt i bydła, urodzonych i rosnących tutaj. Wiele z nich.

dane historyczne

Według danych historycznych, wyspy te są widoczne w wodach północnych, są częścią archipelagu, na początku 16 wieku portugalski Tristan (Trishtanom) da Cunha. Jednakże, „ojciec” nie postawił stopę na ziemi, znaleźli. Ziemie otwarcia, które są obecnie nazywane Gofom przeprowadzone nawigatora angielskiego Charlz GOF na początku 18 wieku. Wcześniej wszyscy wylądowali żeglarzy z Francji, które były częścią zespołu, który służył na pokładzie fregaty. Stało się to w połowie 18 wieku.

Własny dom, zanim osiedlili się tu każdy był Amerykanin George. Lambert na początku 19 wieku. Zmarł trochę później.

terytoria wyspiarskie szybko zostały załączone. Przed Kanał Sueski została odkryta, wyspa charakteryzuje się dużą wagę do podróży między europejskimi i amerykańskimi wybrzeży Wschodu w oceanie, przemyciu Indii.

Wczesne 20 wieku nieprzyjemne wspomnienia wybuch. W rezultacie duża liczba bydła zginęło, a rozległe obszary plantacji ziemniaków. Ludność schroniła się w ziemi Cape Town. 1961 jest również pamiętać o wybuchu, który spowodował uszkodzenie fabryki do przetwórstwa ryb. Na terytorium sąsiednich wysp i mieszkańców Zjednoczonego Królestwa ewakuowano z Tristan da Cunha. Jak wrócić do życia, jak wcześniej, myśleliśmy tylko wtedy, gdy zakład został przywrócony, a ludzie byli w stanie wrócić.

populacja zamieszkuje

W tych obszarach, w przeciwieństwie do sąsiedniego gruntu, to ma stabilną liczbę osób. Istnieją inne miejscowości, które nie różnią się stałość. Zazwyczaj są one tworzone zgodnie z zasadami naukowymi i stacje pogodowe.

W 2008 roku liczba osób było ponad dwieście. Przodkowie dzisiejszych mieszkańców to imigranci, którzy przybyli tu od 1816 do 1908 roku, osiem panowie (jeden ze Szkocji i Holandii, a także dwa z Anglii, Włochy, Ameryka) i siedem kobiet (pięć z nich było Mulaci, cztery podniesione wyspa St. Elena, jeden – Cape Town, a dwa kolejne – Irlandia).

Tylko siedem wystarczającej nazwiska tej wyspy. To na pewno można powiedzieć, że wszyscy mieszkańcy wyspy – to ujednolicony i szczęśliwa rodzina.

Rząd rządzi

Administrator to osoba, która mianowany gubernatorem. Saint Helena jest uważany przede wszystkim w odniesieniu do Tristan da Cunha. Administrator – szef wyspy w Radzie, a drugi zawiera jedenaście osób, osiem z nich – wybrany, trzy – przyporządkowane.

Dieta powinna zawierać co najmniej jedną osobę płci żeńskiej. Każdy, kto w procesie wyborczym otrzyma maksymalne wsparcie i będzie nosić tytuł Chief Islander. Ich monety wybite Tristan da Cunha. 1 przedstawia wieniec Queen Elizabeth II.

powiązanie

Nie stała podróży dla pasażerów pomiędzy terytorium wysp i lądu stałego lądu. Dostęp jest możliwy, jeśli się na łodzi do połowu lub na pokładzie statku badawczego. Łodzie pochodzące z Republiki Południowej Afryki, przejdź do Tristan da Cunha raz w okresie jednego miesiąca. Nas ma turystów kosmicznych. Członkowie ekspedycji wykorzystywać komunikację bezprzewodową helikopterem. To miejsce jest znacznie usunięty z cywilizowanego świata.

Ziemie te odwiedzanych przez bohaterów książki napisanej przez Juliusza Verne'a. Podczas podróży dookoła świata „Dzieci kapitana Granta” byli gośćmi tej wyspy. Przeszli przez 370. równolegle, szukając zaginionego encyklopedii, którego właścicielem był marynarzem ze Szkocji.