822 Shares 5332 views

Dekorowanie balkony z rękami

Jeśli nigdy balkonu został naprawiony lub przeniósł się do nowego mieszkania, które jest tylko szorstkości, od czego zacząć? To jest pierwsze pytanie, które przychodzi od właścicieli domu. I należy zacząć od planu, myślenia poprzez wewnętrzny balkon. Rozpocznij szorstkości powinny być z sufitu, a następnie przejść do ściany, a następnie na podłogę. Dopiero wtedy przejść do przeszklonych balkonów, Montaż drzwi i zdobienia ścian.


Nie należy spieszyć się do ukończenia szorstkiego wykończenia balkonu, aby przyspieszyć proces schnięcia sufitu i ścian, podłóg jastrychu, tak aby nie zacząć naprawę od samego początku w ciągu kilku lat. Od jakości szorstkości i żywotność zależy od zastosowanych materiałów oraz jakość wykończenia całej naprawy. Zawsze należy pamiętać, że na balkonie – to nie jest pokój, a pogoda wpływ niekorzystnych czynników stale i wpływają na jego wygląd i komfortowe środowisko dla ludzi.

Aby zaoszczędzić pieniądze na remont balkonu nie ma potrzeby bać się robić wszystko sam, bo wykańczania płatność odrabia dużo pieniędzy. Ponadto, kończąc balkon z rękami pozwoli Ci uzyskać satysfakcję ze swojej pracy i robić wszystko zgodnie z własnymi pragnieniami. Nie spieszyć się z wyborem materiałów, należy pamiętać, warunki klimatyczne, zasoby finansowe oraz ogólny wygląd mieszkania.

Aby pracować z balkonem materiały wykończeniowe muszą być wykorzystywane do pracy na zewnątrz, a wszystkie partie balkonem z widokiem na ulicę. Aby rozpocząć około balustrad balkonowych zainstalować drewnianą kratą, a wewnątrz leżał izolacji arkusze pokrywały z polistyrenu lub wełny mineralnej. Ponadto, konieczne jest, aby izolować podłogi, sufitu, ściany i parapet w tym samym czasie.

Jeśli wybrać odpowiedni materiał, wykończenie balkonów z rękami nie wymaga specjalnej wiedzy i doświadczenia. Wewnątrz balkonie, można ozdobić plastikowej nakładki, panele dekoracyjne z drewna lub płytek na zewnątrz, tak jak zawsze należy rozważyć dużą różnicę temperatury w chłodnej porze roku, nawet na ocieplenie balkonu. Ale tapeta jest bardzo niepraktyczne materiał do wykończenia wnętrz balkonie, ponieważ szybko blakną na słońcu i ze względu na zmiany temperatury mogą się powieść.

Na zewnątrz, na balkonie najlepiej jest zakończyć bocznicy. Winylu i metalu bocznicy doskonale odporny na ekstremalne temperatury, światła słonecznego, deszczu i śniegu, łatwe w montażu za pomocą śrub, a wybór kolorów jest bardzo szeroki. Po tym wszystkim, gdy zewnętrzne balkony stan z ich rąk, pożądane jest, aby wziąć pod uwagę wygląd budynku i stylu ulicy.

Jeśli chodzi o drewno, które często wykończenia balkonów w miastach, to w końcu pęknięcia, gnije i traci swoją atrakcyjność, a ponadto zagrożenie pożarowe niż plastik. W związku z tym, należy wziąć pod uwagę warunki klimatyczne w doborze materiału.

Jeśli lakier jest przeprowadzane balkony z ich rąk, a następnie zaopatrzyć się wcześniej nie tylko wszystkie niezbędne materiały, ale także narzędzi. Będziesz potrzebował wiertarki, wyrzynarki, piłę, młotek, śrubokręt, i innych drobnych narzędzi. Ważne ocieplenie podłogi balkonu. Najlepszy ze wszystkich, jeśli podłoga jest drewniana, ale mogą być układane linoleum lub laminat.

Drzwi balkonowe powinny zdecydowanie ciepłe, tak aby nie tracić ciepła w pomieszczeniu. Dlatego drzwi przyciąć swoje ręce zaczyna się od tego. Izolacja zamocowany na drzwiach stojącej przez balkonu, tak aby nie przeszkadzać wnętrza pomieszczenia.

W przypadku środków finansowych jest przydatna do przesuwnych drzwi otwarte na balkon. Oszczędza to miejsce w całym mieszkaniu, doskonałą ochronę przed kurzem i brudem. Hałas uliczny nie przeszkadza w wypoczynku, a co najważniejsze, te drzwi niezawodne, trwałe i piękne. Dają oryginalność i estetyczne wzornictwo z wyjściem na balkon pokoju.