455 Shares 1881 views

Pickup "Toyota Hilux" – SUV z 40-letniej historii

Po raz pierwszy, „Toyota Hilux” pickup urodził się w 1968 roku. Od tego czasu, samochód przeszedł wiele zmian dotyczących nie tylko wygląd, ale także specyfikacje techniczne. Jeszcze jedna rzecz pozostaje niezmienna – ten samochód jest jeszcze znana niezawodność i drobnego drożności wydajności. To właśnie z tych cech kochał wielu kierowców. Opublikowała dziś siódmą generację SUV, który jest godnym następcą swego rodzaju samochód „Toyota Hilux”. W ramach naszego przeglądu, rozważymy, jakie zmiany zostały dokonane w 7. generacji tego legendarnego Jeepa.


„Toyota Hilux” pickup – zdjęcia i opis wyglądu zewnętrznego

Na zewnątrz, samochód posiada cechy charakterystyczne dla pickupa. Przed widzialnego światła klasyczny kształt prostokątny, a krótkie nawisy niezwykły wzór kratki chłodnicy, która płynnie przechodzi w kierunku środka kołpaka. Prawie 30-cm prześwit pozostaje bez zmian, więc nowością wygląda naprawdę „on-off-road”.

wewnątrz

Wnętrze nowego SUV posiada praktyczne i bezpretensjonalny szczegóły forma wykończenia. Pomimo faktu, że pick-up „Toyota Hilux” odnosi się do klasy luksusowych SUV-ów, jego przedni panel oraz płyta torpeda pokryte twardą, sztywnego tworzywa sztucznego, na całym obwodzie Wewnętrznych widocznymi wieloma szczelinami, a podczas przemieszczania kierowcy czuje się nawet trochę skrzypienie. Jednak pomimo tych wad, warto zwrócić uwagę na dobre wnętrze Izolacja akustyczna – nawet przy wysokich prędkościach obrotowych silnika w ciągu kierowca nie odczuwa gwałtowny huk i szum silnika. Co do miejsca, to wystarczy, aby pomieścić kabiny 5 osób. Ponadto, miejsce nadal pozostaje za nadbagaż. Pick-up w luku bagażowym można przewieźć bagaż o wadze do 850 kilogramów, z miejsca umożliwia łatwy transport całych palet. Nawiasem mówiąc, w droższym modelu klient może zamówić skórzaną tapicerkę, podgrzewane fotele, wyświetlacz nawigacji oraz szereg innych urządzeń elektronicznych.

parametry techniczne

Na rynku rosyjskim nowy pickup „Toyota Hilux” będzie dostępny w dwóch wariantach silnikowych, z obu z nich będzie działać na olej napędowy. Pierwszy zespół ma pojemność 144 koni mechanicznych i objętości roboczej 2.5 litra. Jest wyposażony w jednej transmisji – do pięciu kroków „mechanika”. Drugi silnik o objętości roboczej 3,0 litra będzie mieć pojemność 170 KM. To działa w tandemie z automatyczną skrzynią 5-biegową. Pod względem zużycia paliwa to znaczy, że nowy produkt jest bardzo ekonomiczny, ponieważ z jego masy własnej 2 ton to zużywa tylko 8.3-9 litrów na 100 kilometrów w cyklu mieszanym.

cena

Minimalny koszt nowego pickupa „Toyota Hilux” Seventh Generation to 985 tysięcy rubli. Najdroższe reprezentatywne, wraz z 3-litrowym silnikiem wysokoprężnym będzie kosztować około pół miliona. Co do samochodów na rynku wtórnym, „Toyota Hilux” pickup z zakresu 100-150 tysięcy kilometrów będzie kosztować około 500-650 tysięcy rubli.