743 Shares 4728 views

wakacje na plaży w Bułgarii

Bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego rozciągnięty na prawie 400 kilometrów. Jest to niekończąca się sukcesja dziewiczych złocistych plaż, kurortów i hoteli, cały kurortach, znanych na całym świecie.

Wiele obszarów plażowych kraju są oznaczone „Blue Flag”, wynika z Unii Europejskiej za czystość środowiska i większego komfortu.

W Bułgarii, z klimatu umiarkowanego kontynentalnego z bardzo pięknej przyrody. Bujna roślinność, dzikie góry, błękitne jeziora, ciche lub gwałtowne rzeki, malownicze wąwozy, żyzne doliny – to jest to, co przyciąga turystów w każdym wieku.

wakacje na plaży w Bułgarii dzisiaj jest wystarczająco rozwinięte. Jest doskonale połączone z Medycyna i zdrowie, a słynne źródła mineralne i balneologicznych mają praktycznie wszystkie miejscowości wypoczynkowych w kraju.

Panujący ogólną przyjazną atmosferę, przytulne kompleksy hotelowe, kierowania różnych kategoriach recreants i, co najważniejsze, bardzo przystępne ceny zakwaterowania – to wszystko sprawia, że wakacje na plaży w Bułgarii jest szczególnie popularne.

Ten kraj ma starożytną historię i ciekawy folklor, istnieją doskonałe morze i Spa Resort, wiele miast-muzeów. Na przykład, zawarte w liście UNESCO Nessebar, Sozopol, dzięki unikalnej urody, starożytnego portu miasta od Burgas, Warna – stolicy północnego.

Najlepsze bułgarskie kurorty oferują nie tylko kąpiel w morzu, ale również doskonałe warunki dla miłośników żeglarstwa, surfingu, jazdy na nartach wodnych.

Tutaj wielu turystów przyjeżdża z całą rodziną, ponieważ plaża wakacje w Bułgarii i jest idealny dla małych dzieci: są idealnym klimat, dużo ciekawej rozrywki, a co najważniejsze, wygodne do pływania morze z wejściem łagodnie opadający.

Szczególnie dużo dzieci spoczywa w Albenie i Słoneczny Brzeg. Równie popularne i obozy dla dzieci w Kranevo, Obzor.

Dla młodzieży Bułgarii, opinii których wśród tej kategorii turystów jest bardzo korzystne, oferuje interesującą rozrywką w Złotych Piaskach. To tam wiele klubów, dyskotek i barów.

Największy kurort w Bułgarii jest uważany Sunny Beach, położony na osiem-kilometrowej piaszczystej plaży, wzdłuż której wiele hoteli, restauracji, klubów nocnych i dyskotek. To tutaj odbywa się „Złoty Orfeusz” corocznego konkursu.

Inne ośrodki – Albena – położony w zielonej zatoce, pośród ogrodów, naturalnych lasów i pagórków. Wszystkie 43 hotele, wśród których są cztery-gwiazdkowy hotel, położony tuż nad brzegiem morza i słynne na doskonałą obsługę. Istnieje wiele przytulnych zakątków wśród aleje, gdzie gościnnej oberży. Powszechnie wiadomo, Albena przynieść rocznie organizowane festiwale.

Największym ośrodkiem przemysłowym ośrodka, który jest jednocześnie kluczowym węzłem łączącym Europę z prawie wszystkich miast Słoneczny Brzeg, Burgas uznanych. To tutaj, że wiele lotów międzynarodowych gruntów.

Trzecie co do wielkości miasto Warna, znajduje się w zatoce o tej samej nazwie – stolicy morskiej kraju. Ośrodek oferuje niezapomniany wypoczynek w Bułgarii na piaszczystym wybrzeżu, obok spokojnej, bezpiecznej morza.

W tych samych odcinkach utworzonych w 1878 Seaside Park. Na jego terenie są wyposażone delfinów i gigantycznym akwarium, który przedstawia różne życia morskiego, w tym tropikalnej flory i fauny.

Urlop na plaży w Bułgarii – odnowiony hotel z numerami odpowiadającymi normami europejskimi, infrastruktury, czystych plaż, które nie są pobierane opłaty za wstęp. Wszystko to pozwala kraj aktywnie rozwijać turystykę, która jest uważana za jedną z krajowymi priorytetami polityki.