704 Shares 2424 views

Długość pierścienia: dużo czy mało?

Moskwa obwodnica oznacza przybliżoną granicę Moskwie. Oczywiście, to jest warunkowe, jak w przeszłości, terytorium miasta niektórych jej regionach został przeniesiony poza Mkad. obecnie pierścień osiąga długość 108,9 km. Ta autostrada jest powiązany z głównych dróg miasta: all major promieniowy trasa z Moskwy, aby mieć skrzyżowania z obwodnicą. Od centrum Moskwy znajduje się w odległości 12-18 km do różnych jego częściach. Historycznie rzecz biorąc, że km na obwodnicy są liczone od skrzyżowania z autostradą entuzjastów z ruchem wskazówek zegara.

Historia Moskwie

Pomysł stworzenia obwodnicy powstał w 1937 roku, a jej pierwszy odcinek został rozpoczęty w 1939 roku, ale aby zrealizować wszystkie plany przerwała wojna. Musiałem zmienić projekt i szybko zbudować uproszczoną wersję drogi, przystosowany do przemieszczania się wojsk i sprzętu wojskowego ruchów. W tym pierwszym przykładzie wykonania, długość pierścienia wynosiła około 30 km. Po wojnie powrócił do pierwotnego projektu, a w 1956 roku rozpoczęła się przebudowa drogi. Pierwszy odcinek – z Jarosławia do Simferopol autostrady – został otwarty w 1960 roku. Ta część długości obwodnicy wynosił 48 km. I na wniosek całej obwodnicy został otwarty w 1962 roku. Miała dwa pasy ruchu w obu kierunkach, każdy szerokość 7 m. Jest bardzo ważne dla prawidłowego ruchu na obwodnicy była konstrukcja 33 skrzyżowań, natomiast dupleksu. Pierwszy trzypoziomowy węzeł pojawił się dopiero w 1983 roku na skrzyżowaniu obwodnicy z Symferopol autostradzie. W tym przypadku powierzchnia drogi na wszystkich stronach był prosty pierścień główny beton. W ciągu 90 lat stało się oczywiste, że Moskwa jest nieaktualne zarówno moralnie i fizycznie. Rekonstrukcji, który składał się z dwóch etapów. Pierwszym krokiem było wymienić urządzenie oświetleniowe i ochrony bariery między przepływami przeciwnej. Drugi etap obejmuje jezdnię przedłużacza, a tym samym zwiększyć liczbę pasów do pięciu.

Moskwa dzisiaj

Obecnie autostrada Mkad jest dość poziom europejski. Szerokość – 10 paski, bruk – asfalt. Wbudowane 47 węzłów, w tym Leningradzie i Gorkiego – Na trzech poziomach i Jarosławia i Novorizhskoye – Cztery poziomu. Biorąc pod uwagę wielką długość obwodnicy, wybudowany 49 naziemnych przejść dla pieszych i 4 – pod ziemią. Wbudowany 76 wiaduktów i mostów, 6 z nich – na rzece Moskwa i Kanału Moskiewskiego. Obecnie Moskwa nie poradzić sobie z przepływem samochodów. Korki stały się powszechne na obwodnicy. Ale aby zwiększyć jego pojemność nie jest wystarczająca, aby zwiększyć długość obwodnicy. Władze Moskwy opracowali nowy projekt – czwarty pierścień transportowy. Pozwoli to na zmianę przestarzałych węzłów, skonstruować zestaw podwaja obwodnicy, przepustów i tuneli. W sumie, po stworzeniu długości Fourth Ring Road, w km, ma wzrosnąć o prawie połowę.