313 Shares 4530 views

Jak uszyć torebkę ze starych dżinsów (niektóre nowe modele)

Wiele osób pyta: jak zrobić modną torbę wykonaną ze starych dżinsów? Ten temat jest tak popularny w pierwszej kolejności, ponieważ dżinsy szyte są z trwałego i praktycznego materiału. Po drugie, mają już wystrój – kieszenie, nieporęcznych szwy i nity, które mogą być wykorzystane w nowym produkcie. Aby uszyć torebkę ze starych dżinsów, nie potrzebują dużo materiału. Najważniejsze – chęć tworzenia. Spójrzmy na proces podejmowania tego produktu więcej.

Master-class na produkcji worków do codziennego noszenia

Potrzebujemy:

– wytarte dżinsy;

– pas;

– igły do szycia;

– kreda;

– parę nożyc;

– gwint.

Jak uszyć torbę dżinsów

Produkty wzór jest bardzo prosta, można to zrobić „na oko”. Zaczynamy ujawnić. Dżinsy położyć na stole, z tyłu kieszenie górę. Kredy zaznaczyć linię cięcia tak, że przechodzi przez szew krocza. Bądź ostrożny! Podczas cięcia nogę, upewnij się, że tylne kieszenie pozostały nienaruszone. Pozostałych części będzie robić paski do klamek, ale je przydać później. Teraz zacznijmy szycie. Gut wstrząsających dżinsy wewnątrz na zewnątrz i dwie części otrzymanych wzorów są zszywane wzdłuż dolnej krawędzi. Dojazd do produkcji długopisów. Krotnie gotowane paski z góry i zszywa je razem. Powstałe rączki przyszyte do worka. Ich długość i szerokość zależy od preferencji. Mogą one być wykonane w inny sposób: przygotowanych pasków drelichu mogą być tkane plecionki. Ozdobić torbę. Przewleczony przez pętli taśmy w talii. Może to być jasny kolor, z kryształkami lub nitów. Najciekawsze jest to, że można zmienić pas, zbierając swoje buty pod. Uszyć worek starych dżinsów nie jest bardzo trudne. Jeśli jesteś trochę pofantaziruete, będzie w stanie stworzyć coś pięknego i niepowtarzalnego.

Model młodzież

Model dla młodzieży worków różnią się tym, że są one często ozdobione aplikacjami zabawy, ciekawych haftów, głośności przyciskami i błyszczące akcesoria (cekiny, koraliki, kulki). Jeśli podoba Ci się ten model, nastolatka może sobie worek dżinsy. Wzór może być wzięte z poprzedniej klasie mistrzowskiej. Jeżeli produkty wykończeniowe mogą polegać na swoim smaku i mody.

denim sprzęgło

Mówiliśmy już o tym, jak zrobić torbę. Dżinsów może okazać niezwykłym i sprzęgło! Jest idealny do letnich spacerów po mieście lub na plaży stron. Aby dokonać takiego sprzęgła jest dość prosta. Wyciąć stare dżinsy na dnie jednej nodze. Długość powinna być dwadzieścia centymetrów. Zdjąć nogę na lewą stronę i prostrochite na maszynie cięcia krawędzi. Okazało się, że dno następnej sprzęgła. Drugi koniec może być wykończona koronką warkocz. Twórcza wyobraźnia! Następnie dodamy się sprzęgło i ozdobić przód. Można używać dżetów i kwiatów. Również może być używany do dekoracji dżinsy inny kolor lub uczynić z tych aplikacji. Jak wykorzystywane pokrętło, na przykład, łańcuch, długie kulki lub splot warkocz kolorowych koronek. Co uszyć torebkę ze starych dżinsów – wybrać odpowiednią opcję. Ich nikczemny, ale nadal trwały materiał można dostać nie tylko nową torebkę, ale fartuch, organizator (z kieszeni), kapcie, poduszki, szafy, dywany i wiele więcej. Lot fantazji nie jest ograniczona.

Życzymy powodzenia w realizacji swoich twórczych pomysłów! Bo teraz wiesz jak najwięcej z rąk do uszyć torebkę ze starych dżinsów w domu. Być może nasze zalecenia będą przydatne i interesujące.