758 Shares 9702 views

Indie – ze statusem lotniska międzynarodowego

Co ma India lotnisko? Lotniska, które mają status międzynarodowy, chcielibyśmy zobaczyć w tym materiale. Wszystkie z nich znajdują się w znacznej odległości od siebie, mają inny ruch i indywidualne możliwości.


Indira Gandhi Airport

Czołowe miejsce w rankingu najlepszych terminali lotniczych w kraju należy do punktu odbioru lotów międzynarodowych zlokalizowanych w Delhi. Istnieje kilka lotnisk. Jeden z nich służy jedynie samoloty, które podróżują na trasach krajowych. Innym – przyjmuje statki międzynarodowej.

Przeglądając lotnisko Delhi (Indie), warto zauważyć, że przestrzeń pomiędzy terminalami terminalu Indira Gandhi wynosi 5 km. Wspomniane pasażerowie dystansowe muszą podróżować na autobusy, które realizują transport ludzi za darmo.

Terminal, który służy lotów międzynarodowych, działających liczne oddziały banków i wymiana walut. Pasażerowie są dostępne na poczcie, dostępne komputery, darmowe Wi-Fi, usługi sekretarskie, sprzęt kopiujący, inne.

Lotnisko Goa

W dalszym ciągu, aby spojrzeć na międzynarodowych lotniskach w Indiach. Terminal, znany jako „Dabolim” jest jedynym w stanie Goa, która oferuje loty międzynarodowe. Określony element został biorąc w większości statków, które następują popularnych turystycznych, w tym z Rosji. Między innymi tutaj lądowania samolot z Bombaju, Delhi, Nakpura, Lucknow, Jaipur, innych większych miastach Indii.

W 2014 roku, zamiast kilku starych terminali, który popadł w ruinę, nie otwarto nowy, nowoczesny budynek z przestronnych, komfortowych pokojach czekał. Szybkie połączenie między trzema poziomami zapewniają zaciski 15 i 12 wind schody. Według najnowszych danych, port lotniczy obsługuje około 4 mln pasażerów rocznie.

Mumbai Airport

Jakie inne punkty usługowe znanych lotów międzynarodowych Indiach? Lotniska, które akceptują obcych statków, jest również zacisk w Bombaju. Oto największy w kraju pasy startowe o długości 2925 i 3445 metrów. Dzięki tej ostatniej, wspierany przez najwyższy wskaźnik startów i lądowań statków powietrznych. To z kolei pozwala na lotnisko służyć około 20 milionów pasażerów rocznie.

Kalkuta Airport

Przeglądając Airports Authority of India, warto zastanowić się zacisk nazwie Netaji Subhas Chandra Bose, który znajduje się w pobliżu miasta Kalkuta. Tutaj są regularnie przeprowadzane nie tylko krajowym, ale również loty międzynarodowe. Lotnisko posiada stację dokującą do umieszczenia wkładki cargo.

Netaji Subhas Chandra Bose jest jednym z pierwszych i najstarszych z terminali lotniczych kraj. To właśnie tutaj w tym czasie były lądowania samolotów, które przewożone dookoła świata. Podczas II wojny światowej, pozycja ta była używana jako baza wojskowa.

Po odbudowie lotniska były kawiarnie i restauracje. Dziś na terenie terminalu znajdują się hotele, kina, które pokazują najnowsze komunikaty w języku angielskim. Ogólnie rzecz biorąc, poziom rozwoju infrastruktury lokalnej nie jest gorsza od powyższych lotniskach.

"Bangalore" Airport

Biorąc pod uwagę obecne terminale, która w Indiach, ze statusem lotniska międzynarodowego, warto punkt dla rejsów międzynarodowych, znajdujących się w stanie Karnataka zauważyć. Jest on położony w odległości 30 km od najbliższego dużego miasta Bangalore.

Ten port lotniczy został zbudowany na miejscu starej, zrujnowanej, który kiedyś służył Brytyjczykom jako bazy wojskowej. Zmodernizowane, nowoczesne terminale działają tu od 2008 roku.

Obecnie lotnisko obsługuje około 12 milionów pasażerów rocznie. To wysoce rozwinięta infrastruktura, w szczególności, pięciogwiazdkowy hotel Hilton znajduje się na jego terytorium, a także parking, który może pomieścić do 2000 samochodów.

Konkludując

Więc spojrzał na głównych punktach przyjmowania lotów międzynarodowych, co jest znane w Indiach. Lotniska przedstawione w niniejszym przeglądzie stanowią tylko niewielką część terminali lotniczych w tym kraju, które są zdolne do lądowania i startu statków obcych. Jednak ich największą wielkość ruchu pasażerskiego i zaangażowany w służbę najbardziej popularnych miejsc.