777 Shares 2587 views

Fantastic Fireworks Festival w Moskwie: opis, położenie

Niesamowite fantastyczny spektakl można zobaczyć w lecie na niebie nad miastem Moskwie.


Od sierpnia 2013 roku w stolicy Rosji Międzynarodowego Festiwalu Fajerwerków odbywa się co roku pod tytułem „najlepsze miasto na świecie.” Place kawałki wybuchów przez cały okres festiwalu zmieniło. Od lipca do sierpnia, zdarza się w każdej dzielnicy miasta.

Uczestnicy festiwalu

Uczestnicy to najlepszy rosyjski zespół, przedstawiciele krajów WNP, a także uczestniczących pirotechniczne z zagranicy. Zgodnie z wynikami festiwalu trzy najlepsze zespoły zachwycają zachwycający spektakl mieszkańców i gości Moskwie 7 września (dzień miasta). Tutaj krótko opisać tę barwną imprezę, jak to jest realizowane i gdzie.

Fireworks Festival: opis

To niesamowite, spektakularne show z fajerwerkami, wraz z doskonałą muzyką na żywo. Nieopisanie piękny jest pomalowany na nocnym niebie nad Moskwą szeroką gamę wzorów kolorystycznych, tworzyć ognistym iskier i płonące strzały.

Akcja ta trwa kilka minut, wprowadzając widzów do ognistych figur, na przemian ze sobą. W ogóle, z tego działania jest niemożliwe, aby odwrócić wzrok. Jednym słowem – magia!

Krótko na światowych festiwalach i konkursach fajerwerków

Fireworks Festival w Moskwie – to stosunkowo nowa impreza w Rosji. W wielu krajach takie uroczystości odbywają się przez długi czas. Rozważmy niektóre z nich.

Pirotechniczne show „River of Fire” w australijskim mieście Brisbane corocznie otwiera festiwal sztuki odbyła się we wrześniu.

Istnieją różne wystawy prezentujące nowe filmy koncertują sławnych muzyków.

Imię fajerwerki symboliczny, ponieważ strzały pochodzą z łodzi znajdującej się na rzece Brisbane, a miasto mostów. Odzwierciedlając w wodzie miga fajerwerków wprowadzają atmosferę jeszcze większym uczuciem zachwytu od blasku wakacji.

Fajerwerki festiwal w Da Nang, Wietnam, położone na rzece Han, jest również coroczna impreza. To odbywa się w marcu i kwietniu. Most, położony na rzece – główną atrakcją tego miasta. On jest nie tylko niezwykle piękna konstrukcja, jak również miejsce na festiwal sztucznych ogni.

Kolejny konkurs kolorowe fajerwerki, która odbywa się w Zagrzebiu (stolicy Chorwacji) na koniec czerwca, gromadzi przedstawicieli różnych krajów.

Wielkie show widać z brzegu rzeki Sawy i jeziora Bundek. Po konkursie festiwal trwa, piosenki i tańce wykonywane przez zespoły folklorystyczne, koncerty śpiewaków i różnych grup muzycznych.

GlobalFest w Calgary – ogromne wydarzenie. Obejmuje ona forum Praw Człowieka, międzynarodowej wystawie, różnych koncertach i zawsze festiwalu fajerwerków. Ten show jest także miejsce na wodzie – Jezioro Ellisona. Fantastyczne widowisko koniecznie przy muzyce z wykorzystaniem motywów narodowych.

Wszystkie festiwale odbywają się na całym świecie, jest to niemożliwe do opisania. Wspaniały laser i light show w stolicy Malta (Valetta), międzynarodowy konkurs sztucznych ogni w Katalonii (Tarragona), i wiele innych niesamowitych pokazów na całym świecie fascynują ludzi uderzające widowisko.

Fireworks Festival w Moskwie (2015)

Jasny i niezapomniany pokaz odbył się w dniach 21-22 sierpnia w The Sparrow Hills w Moskwie. Zakończono ten wspaniały konkurs wygrał rosyjski zespół. Walczyliśmy o tytuł najbardziej utytułowanych przedstawicieli ośmiu krajów: Białoruś, Hiszpania, Finlandia, Włochy, Czechy, Chiny, Chile i Rosji.

Zespół Rosja zdobyła dwukrotnie na festiwalu fajerwerków w Cannes. Wygranie tego czasu było do przewidzenia. Po tym wszystkim, kolorowe fajerwerki podczas otwarcia i zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Soczi też przedsięwzięciach biznesowych rosyjskie pirotechniczne (firma „Rostec”). Shaw, kim jest ten zespół – jeden z najbardziej kolorowych i spektakularnych w historii salutów światowych. Dzień Zwycięstwa jest również jasne kolorowe światła zasalutował tego słynnego zespołu.

Wyjątkowość festiwalu w Moskwie, że salwy, które odbywają się w najwyższej wysokości, aby ludzie mogli obserwować go z niemal każdego punktu Moskwie.

Każda drużyna miała do dyspozycji tylko 8 minut, a przygotowania do tej imprezy podjęła miesiące lub nawet lata ciężkiej pracy.

Przedstawiciele każdej drużyny z szerokiej gamy fantastycznych fajerwerków przedstawiony rodzaj sztuki, profesjonalizm, styl i temperament.

W rezultacie, na drugim miejscu jest słusznie zasłużył chilijski zespół, a trzeci – Chińczycy.

Konkludując

Najbardziej zdumiewające jest to, że fajerwerki lubią oglądać zarówno dzieci jak i dorosłych. Zadziwiające jest, że wszyscy ludzie mają okazję zobaczyć te niesamowite, barwne występy, zachowując wakacje pod prysznicem przez długi czas, nie tylko w niezapomniany i święta. Festiwale – tysiąc odcieni najbardziej wielobarwnej musujące wybuchy napełniania duszom niezapomniane wakacje i rozkoszy.