592 Shares 7890 views

Flatbread kaszel – jak zrobić

Od czasów starożytnych wiadomo, że ciasto od kaszlu bardzo pomocne podczas kaszlu twarde i długie przebiegi. Charakterystyczne jest, że w naszych czasach oznacza to nieco zapomniana, i kaszel, głównie ludzie wolą leczyć narkotyków. Ale, na przykład, ciasto z ziemniaków, w przeciwieństwie do tabletek, praktycznie nieszkodliwe i traktuje oddechowych doskonała.


Placek z kaszlem, można wytwarzać w różny sposób. Dziś znowu zyskuje musztardę gruntowych, miód, placki ziemniaczane. Pomimo faktu, że są one nazywane inaczej, wszystkie one są oparte na miodzie, który znany jest, samo w sobie jest znane z cudownych właściwości lecznicze.

Ciasto z miodem kaszle stosowane do klatki piersiowej. To powinno być uniknięcie okolicę serca. Jakie pastylki do ssania na kaszel istnieje?

  • Kaszel romb sól miód. Miód i sól miesza się w równych częściach. Około 30 g mieszaniny (2st łyżki.) Powinny być równomiernie w gazy lub bandaża i umieścić na noc w piersi. Następnego dnia rano, trąc piersi mokre marlechkoy, można zobaczyć, że z ciasta pozostawione jedynie niewielką ilość soli.
  • Miód, mąkę i olej roślinny. Składniki te dokładnie miesza się w równych proporcjach. Mieszaninę rozprowadza się równomiernie na gazy, bandaż lub szmatką. Jest stosowana do klatki piersiowej i pokryte polietylenu, następnie pokryte ciepłym kocem. Przemywa się po trzech godzinach.
  • Ciasto z kaszle musztardy. Musimy podjąć jedną pozycję. łyżka miodu, mąki, oleju roślinnego i musztarda suche. Wszystko dokładnie wymieszać, a następnie zwinięte aż niemożliwe jest cienką tortillę. Stosuje się go bezpośrednio do klatki piersiowej lub pleców przez dwie godziny. W takim placka czasami dodaje się 20 gramów wódki, a przed nałożeniem na ciało, jest ogrzewany parą. Unikać strefy serca.

Placek ziemniaczany z kaszlem nie ma przeciwwskazań, nawet przy stosowaniu do małych dzieci.

  • Ciasto z ziemniaków. Musimy zająć kilka ziemniaki i gotować je ze skórki – w mundurze. Gotowane ziemniaki są czyszczone i przetarł na tarce. Następnie otrzymaną masę należy wymieszać z miodem, oleju roślinnego i suchej musztardy jednakowo. Flatbread nakłada się na ciało i pokryta polietylenem i ciepły koc na górze. W zależności od tego, jak organizm reaguje na utrzymanie dwóch – trzech godzin.
  • Kolejny przepis na placki ziemniaczane. Wszystko odbywa się tak jak w poprzednim roku. Ale obierać ziemniaki nie muszą, a dokładnie zmielić ze skórą. Teraz trzeba dodać wódkę, miód i musztarda suche równych ratach, na łyżce. Po mieszaniu otrzymanej substancji dzieli się na dwie równe części, i jest ułożona na podłożu z gazy.

Jedna z powstałych ciasta powinien być dołączony do tyłu, a drugi w klatkę piersiową, omijając okolice serca. Teraz chory potrzeba zawinąć dobrze i przytrzymać przez co najmniej godzinę. Aby to zrobić przed pójściem do łóżka na kilka dni. Po zabiegu plecach i klatce piersiowej do utrzymywania ciepła powinny być smarowane olejem lub tłuszczem trzody chlewnej.

Miodowo-musztardowy ciasto od kaszlu w leczeniu dzieci: mąka, olej roślinny, miód i proszek gorczycy należy w równych częściach. Na receptę naszych dzieci akcji wyniesie jednej pozycji. Łyżeczkę z każdego ze składników. Wszystko musi być dokładnie wymieszać, a następnie umieścić w piekarniku przez pięć minut. Powinna ona stanowić stromy masę brązowy. Otrzymaną masę należy podzielić na dwie równe części, pastylki do ssania, i umieścić w folii polietylenowej.

Jeden ciasto nakłada się na plecach, a drugą do klatki piersiowej dziecka, a zarówno primatyvayutsya ciało długi płótno bawełniane pieluchy pasuje. Noszenie dziecka cieplej, należy położyć się spać. Opuszczają takie pastylki do ssania mogą być przez kilka godzin, a następnie usuwanie ich do czyszczenia ciała ciepłej wody. Czasami niektóre z tych procedur usuwania świszczący oddech i kaszel.