232 Shares 2183 views

BLUBOO D1 przedstawiono w debiutanckim filmie!

Przed wydaniem BLUBOO D1 jest tylko kilka tygodni. A teraz firma stworzyła pierwszy oficjalny film z telefonu, który demonstruje Unikalna konstrukcja nowego urządzenia z dwóch kamer, jak również jego metalową obudowę.


Jakie są cechy nowego urządzenia?

Film jasno pokazuje, że D1, będący przedstawicielem nowej linii telefonów dual-komorowych BLUBOO, posiada również dwa czujniki, podobnie jak w poprzednim modelu Dual. Ale, w przeciwieństwie do umieszczonych poziomo komór aparat Dual D1 wbudowane pionowo. Ponadto, można zauważyć, że metalowa obudowa jednoczęściowa wygląda całkiem atrakcyjnie. Zazwyczaj, gdy telefon jest w cenie 60 $ z tworzywa sztucznego i metalu niemetalicznych. Nowy devayse D1 nie jest to absolutnie prawdziwe.

Smartphone tylna pokrywa wykonana jest ze stopu aluminium lotniczego, który w połączeniu ze stylowym wzornictwem sprawia BLUBOO D1 praktycznie dzieło sztuki. Model ten oferuje nie tylko estetyczne, ale również wygodne dotykowe wrażenie, że z pewnością docenią użytkownicy. Ponadto stop aluminium lotnictwa ma wysoką wytrzymałość oraz posiada właściwości antykorozyjne. Wszystko to sprawia, że bardziej trwałe D1.

Można tworzyć własne, oglądając film:

Więc teraz wiemy, że BLUBOO D1 będzie miał procesor quad-core, mający szybkość taktowania 1,5 GHz, efekt miękkiej lampą błyskową aparatu selfie przednim, wyświetlacz 5-calowy o rozdzielczości HD, czytnik linii papilarnych, który znajduje się na tylnym panelu, 2600 mAh bateria i Android 7.0 jako systemu operacyjnego.

Jeśli jesteś zainteresowany w tej informacji, aby dowiedzieć się więcej szczegółów możesz wchodząc na oficjalnej stronie BLUBOO http://www.bluboo.hk/product/bluboo-d1