192 Shares 1166 views

Aktorka Judina Ekaterina: biografia, filmografia, zdjęcia

„Wojenne Romans”, „Sterowniki dla Vera”, „Pomnażanie Grieve” – filmy i seriale, przez które widzowie dowiedzieli się o istnieniu takiej wielkiej aktorki jak Judina Ekaterina. Pierwsza rola gwiazdy kina narodowego wróciliśmy w wieku od dziewięciu do 38 udało się wycofać ponad trzydzieści obrazów. Więc, co wiemy o niej?

Judina Ekaterina: dzieciństwo

Gwiazda Moskal, urodził się w grudniu 1977 r. Jej rodzice – zwykli ludzie, których zawód nie miał nic wspólnego ze światem kina. Jednak filmy fascynowały dziewczynę ze swego dzieciństwa, o karierze aktorki, zaczęła marzyć prawie w pierwszej klasie. Decyzja ta została poparta przez córką swojej matki i ojca, którzy są szczęśliwi, aby towarzyszyć młody talent zaczął przesłuchanie.

Judina Ekaterina pierwsza rola, jak zostało powiedziane, odegrała w dziewięciu lat. Utalentowana dziewczyna lubiła dyrektora Petru Todorovskomu, który zgodził się wziąć go w dramacie „Wojenne Romanse”, który ukazał się w 1986 roku. To ciekawe, że nawet mistrz powiedział, aby dodać kilka scen w scenariuszu, który pozwala w pełni ujawnić talent młodych debiutantów. Uczennica wykonany obraz żywy dziewcząt Katie i stał się z córką na ekranie Natalia Andreichenko odegrał pielęgniarki. Pierwsza rola wzmocniona pragnienie dziecka, aby zostać aktorką.

Pierwszym osiągnięciem

Pod koniec szkoły Judina Ekaterina mocno postanowił wprowadzić do szkoły Schepkinskoe. Podbić wybraną instytucję utalentowana dziewczyna udało za pierwszym razem. Głowa jej trakcie okazało się, że Wiktor Korshunov, na którym gwiazda wciąż pamięta czule. Po ukończeniu studiów, Catherine dołączył do trupy Mossovet, w którym grał do 2004 roku. Szczególny zachwyt publiczności spowodowało jej charakter, Alice, której wizerunek Yudin zawarte w sensacyjnej sztuce „Scar”.

Pracuję w teatrze aktorka z powodzeniem w połączeniu ze strzelaniną w filmach i serialach telewizyjnych. Pierwsze lata nowego tysiąclecia okazały się owocne dla niej. Judina Ekaterina zdobyła rolami w takich filmach jak „Dark Horse”, „Driver for Vera”, „Polowanie na jelenia”. Jej pierwszy znak w przeważającej części były zalotne, kobiece i niepoważne. Kate nie cierpi z powodu faktu, że miała szczególną rolę, chętnie próbuje na nowe i nowe obrazy.

gwiazda rola

„Żołnierze” – projekt TV, przez które w końcu zyskał status gwiazdy Jekaterina Judina. Aktorka, zdjęcie, które można zobaczyć w artykule zawarte wizerunek uroczej pielęgniarki Larisa, zakochać się w jeden żołnierz po drugim. Zostawiła wspaniałe wspomnienia z procesem fotografowania, dzieliła z dyrektorem jego pomysłów, niektóre z nich zostały wdrożone. „, Aktorka pojawiła Żołnierze kochany przez tysiące fanów zagorzałych kibiców pierwszy.

Filmowanie w „żołnierz” aktorka z powodzeniem łączyć z pracą w innych projektach. Na przykład, dostała rolę w jednym z odcinków telenoweli „Viola Tarakanova”, historia oparta jest na pracach Dari Dontsovoy. Gwiazda uosabia wizerunek sprytnych przestępców, łatwo mylące dochodzenie. Oczywiście, nie jest to jedyna seria, która zagrała Katarzyna Yudin Filmografia aktirsy uzupełniane z jednego projektu po drugim. Na przykład, można zobaczyć w filmie „Kucharz”, „Prawo przyciągania”, „Gangster Petersburg”.

To zrobiło wrażenie na publiczności i roli w serialu „trzydzieści lat.” Yudin odegrał centralną postacią żony Yuri. Margarita Baranova okazało uparty i silnej woli karierę któremu udało własnego sukcesu w życiu. Na bohaterki miał wszystko: silne rodziny, nawet kochanka, którego Zaczęła „na pokaz” High płatną pracę i.

Życie za kulisami

Wśród aktorów, którzy są chętni do dzielenia się z reporterami szczegółach jego powieści, po prostu nie należą Jekaterina Judina. Życie osobiste pilnie strzeżone gwiazdę od ingerencji z zewnątrz. Nic dziwnego, że popularna plotka przypisuje sposób ciągły aktorkę romantyczny związek z gwiazdami kina i show-biznesu. Jednak te pogłoski nie zostały potwierdzone. Wiemy tylko, że nie jest prawnie Judina żonaty, ma dzieci.

Kiedy Katarzyna poprosił o jej hobby, zawsze wspomina o podróży i przygotowanie kulinarnych.

308 shares 4582 views
Kluby Barnauł
873 shares 2044 views