489 Shares 5717 views

Andrei Knyazev – muzyk, poeta, malarz i wieczny romantyczny

Popularność w showbiznesie – zjawisko zmienne. Dziś, wiesz cały kraj, a jutro nagle przestają się uczyć na ulicy i dostać autografy. Jednak niektórzy artyści udaje się utrzymać się na scenie przez dziesięciolecia. Wśród nich jest Andrei Knyazev – znany muzyk i poeta.

Ogólne informacje biograficzne

Andrzej urodził się 6 lutego 1973 roku w szczęśliwej rodzinie. Rodzice nie tylko zapłacił edukację swego syna wystarczająco dużo czasu i uwagi, ale także stara się rozwijać swoje talenty, a od wczesnego dzieciństwa uznano utalentowany chłopak. Andrey Knyazev zawsze dobrze rysować, często wpadł niektórych niezwykłych fantastycznych opowieści. Rodzice uważali, że ich syn kiedyś z pewnością stanie się sławnym artystą. Ale los postanowił inaczej. Po koniec 8 klasy szkoły średniej Andrew wchodzi Szkołę renowacji i tam właśnie spotkał się z Michaiłem Gorshenevym.

"King and the Clown"

Szeroki rozgłos Andrey Knyazev, który jest również znany przez księcia pseudonim otrzymał dzięki pracy w kultowej grupy muzycznej „The King a Clown”. Zbierz grupę muzyczną i grać coś nieformalny Michael Gorshenev próbował wcześniej tego pamiętnego spotkania z utalentowanymi kolegami. Ale to pełna marzeń jest we współpracy z Prince. To proste – Pot (Gorshenev) napisał muzykę, a Andrew – wiersze. Połączenie agresywnego punk rocka i oryginalnych straszne „historie-legend” w tekstach – korporacyjny styl zespołu. Za datę powstania „Króla i Clown” to rok 1988. W historii zespołu zmieniło, były skandale i krótka sprzeczka między dwoma liderami, ale pomimo tych wszystkich małych rzeczy, Księcia Pot i nadal zachwycać fanów nowe albumy i koncerty.

Nowa grupa Andreya Knyazeva

Od początku wspólnej pracy między księciem i garnki były pewne różnice. Andrew uważa się romantykiem, i zawsze skłonny do bardziej lirycznymi tekstami z dość muzyki melodyjnej. Chociaż Michael, z drugiej strony, lubił agresywne i trudne melodie i teksty. Nawet podczas pracy w grupie „King and Clown” czas Andrei Knyazev nagrywać solowe kompozycje, a nawet wydaje własny album autorski. Jednak nie rozproszony i głównym projektem. Ale w 2011 roku książę oficjalnie ogłasza odejście od „Króla i Clown” i tworzy nowy projekt o nazwie „Książę” z oryginalnego zapisu – „relacji” na końcu podwójnego angielskiej litery Z, zamiast prawidłowego Grupa ta istnieje do dzisiaj, nagrane nowe utwory i albumy, koncerty odbywają się regularnie.

Legendarny „King and the Clown” istnieje już od jakiegoś czasu i bez Andrzeja, w końcu zespół przestał istnieć w 2014 roku w związku ze śmiercią jej lidera – Michaił Gorsheneva. Co ciekawe, książę, który przyszedł do muzyki jako poeta i autor tekstów, dość szybko nauczył się grać na gitarze i śpiewać. Dziś nie tylko pisze teksty do swoich piosenek, ale także muzykę, a także lider i wokalista grupy.

Życie osobiste i ciekawostki

Pomimo jasnego obrazu sceny punk i anarchistycznej Andrei Knyazev, którego utwory zna na pamięć cały kraj, w życiu spokojnym człowiekiem, skromnym i nieco zamkniętym. Był przyzwyczajony do jego popularności, ale nadal nie lubią być rozpoznany na ulicy i zacząć trzymać się kwestii. Jednak dla fanów Księcia odnosi się przychylnie, to nigdy nie zaprzecza prośby o autografy.

Dzisiaj, Andrew ożenił się po raz drugi, jego żona – Agatha Nigrovskaya. Córka pary dorasta razem Alice, urodzony 12 października 2010. Knyazev i mieć kolejne dziecko z pierwszego małżeństwa z Alenoy Isaevoy, również dziewczyny – Diana (urodzonego 12 grudnia 2005). Zamknij ludzie opisują księcia jako człowiek łagodny, miły, uczciwy i bardzo elastyczne.

Oprócz głównej twórczości muzycznej, Andrew nie zapomina o swoich artystycznych talentów. Nawet w grupie „King and Clown”, osobiście zaangażowany w rejestracji okładki album muzyczny. Jednak znaki dla księcia zawsze było dużo ważniejsze, a co najciekawsze – przez długi czas głównym krytykiem był jego matką. To był jej pierwszy, pokazał swoje nowe utwory i czekał konstruktywną krytykę.

Andrei Knyazev – muzyk kult, jego talent jest imponująca, a także zdolność do bycia niezwykle popularne przez długi czas.