325 Shares 6836 views

Bandaż po cięciu cesarskim

Aby szybko wrócić do normy, a przede wszystkim dla zdrowia kobiet lekarze zalecają ciążowe sobie bandaż po cięciu cesarskim.


W czasie ciąży, mięśnie brzucha są rozciągnięte i osłabione. Aby pomóc im stać się silniejszy i odzyskania, lekarze powinni nosić pooperacyjny opatrunek po cesarskim. Zwykle lubimy wzmacniania prasę? Zaczynamy huśtawka prasę tak różne ćwiczenia robić na mięśnie boczne pasa. Ale po cięciu cesarskim szwy można rozdzielić. Tak, że aktywność fizyczna po zabiegu wykluczone. To jest, gdy chodzi w połogu bandaż po cesarskim, co kobieta w pracy powinny zacząć nosić następnego dnia po zabiegu. Jest noszone nawet w sterylnym bandażem. noszenia, lekarze ograniczyć okres jednego miesiąca lub trochę więcej. Nawet po dwóch miesiącach po porodzie bandaż może być noszony przez dwie do trzech godzin dziennie, aby utrzymać mięśnie. Przy wsparciu nowoczesnego zespołu, który jest wykonany z elastycznego „oddychania” tkanin, środki mięśnie brzucha szybko zaczynają się odzyskać.

Bandaż po cięciu cesarskim nie tylko służy jako piękno ciała urodziła kobiety. To pomaga normalizować ciśnienie w jamie brzusznej, nie rozwija się przepukliny. Z pomocą narządów wewnętrznych (macicy, jelita, itp). Szybko wrócił do standardowych lokalizacjach. Tak, i macierzyństwo ruch poprzez pooperacyjnym bandażem znacznie łatwiejsze.

Lekarzy nie zaleca się stosowanie bandaża po cięciu cesarskim do tych kobiet z chorobą nerek, przewodu pokarmowego, choroby skóry (na przykład reakcje alergiczne). Nie powinny nosić bandaż i dla tych, którzy mają pewien rodzaj szwu.

Wśród wielu odmian tego, bardzo potrzebne po cesarskim cięciu i rzeczy w postaci pasa bandaże, spodnie, spódnice, pas, łaski. Istnieje bandaże i połączone typu.

Najbardziej tradycyjny jest uważany porodzie bandaż w postaci majtek, trzymając się za brzuch i doskonale blokowania macicy. On kładzie się na górze konwencjonalne majtki leżące. Zwykle zespół przecenienia talii i szeroki pas i klamra poniżej.

Miłość kobiety pas podtrzymuje brzuch z trzech stawów na rzep. Jest umieścić go w dowolnym miejscu ciała, a średnica może być regulowana zespół. Podczas korzystania z macicy nie czuje żadnej presji.

Ale większość kobiet czuć bandaż połączone, ponieważ może być noszone do narodzin.

Jeśli kobieta rodzi naturalnie, jej mięśnie i macicy po porodzie zaczynają spadać. Kilka tygodni później jej żołądek nie wie. Ale to nie może się zdarzyć, kobiety w ciąży, które zaszły cesarskiego cięcia. Mięśnie szybko umowa nie może, ponieważ zostały zniszczone wraz z naczyń krwionośnych i skóry. Oni potrzebują więcej czasu, aby w pełni odzyskać. I tu pojawia się bandaża pomocy po cięciu cesarskim, który zabezpiecza nacięcie, w tym samym czasie zwraca się na swoim miejscu żołądek. Lekarze czasami zakazać kobietom, które miały cesarskie cięcie sześć miesięcy, a nawet więcej ćwiczeń. Ale kobieta chce szybko wrócić do normalnego, ubierać się w swoje ulubione sukienki. Zespół po porodzie – magiczna różdżka w tym przypadku. Że to pomoże szwy wewnętrzne i zewnętrzne prawidłowo leczyć, a narządy wewnętrzne pomoże w powrocie na miejsce.

Nie martw się, jeśli twój brzuch po porodzie nie zmniejszyła się natychmiast. To po prostu nie może się zdarzyć. Więc nie powiesić worek, był sprężysty i dopasowanie, ubrany wizytę u lekarza podczas bandaż po cięciu cesarskim. A potem, w rozdzielczości leczenia ginekologicznego, angażują się w ćwiczenia fizyczne. Nie zauważysz, jak po raz kolejny stają się wąskie i cienkie.