763 Shares 5160 views

AMC Royal Hotel 5 * (Hurghada, Egipt): opis, zdjęcia, opinie

Jeśli chcesz spędzić wakacje pełne niezapomnianych wrażeń na Morzu Czerwonym, i wolą żyć w komfortowych warunkach z usługi wysokiej klasy, najlepszy dla Ciebie może stać AMC Royal Hotel – 5 * hotel.


Hurghada, Egipt, "AMC Królewski" * 5: ogólny opis, zdjęcia

Ten hotel rozpoczął działalność w 2010 roku. Aż do roku 2013 nosiła nazwę „AMC Azur Resort”. Kompleks hotelowy zajmuje powierzchnię dwudziestu tysięcy metrów kwadratowych i oferuje 395 komfortowych apartamentów kategorię „Femili”, „Suite” i „standard”. Są one w dużym 5-piętrowego budynku. Pokoje mają wszystkie niezbędne meble, telewizor, telefon, lodówka, sejf, klimatyzację, łazienkę z suszarką do włosów. Wi-Fi w mieszkaniu Królewski AMC Hotel 5 * (Hurghada) jest przewidziane na zasadzie bezpośredniej płatności. Każdy pokój wyposażony jest także umeblowany balkon lub taras.

Posiłki w hotelu organizowana jest przez system „ol inclusive”. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji głównej w formie bufetu, w restauracji „a la carte”.

Na terenie „AMC Królewskiej” znajduje się duży basen, siłownię, spa, dzienne i wieczorne programy rozrywkowe. Goście mogą zrelaksować się w hotelowej piaszczystej plaży.

Opinia podróżnych Hotel

Sądząc po licznych opiniach turystów z Rosji, są bardzo zadowoleni z pobytu w AMC Royal Hotel 5 * (Egipt, Hurghada). Oceny hotelu w porządku 4.4 z 5, wyraźnie to potwierdza. Tak więc, według turystów, hotel oferuje swoim gościom najlepsze połączenie kosztów i jakości.

Obudowa, terytorium

Proponowane w pokojach hotelowych głównie turystów, sądząc po ich komentarze, byliśmy zadowoleni. Tak więc, apartamenty są przestronne i schludne, z świeże odnowiony, ładny widok z okien, wygodne meble, i działa dobrze technikę. Jeśli pomieszczenie znajdziesz jakiś problem, należy zgłosić się do recepcji. Administrator jak najszybciej do wysłania kreatora, który wyeliminuje wszystkich problemów. Goście mówić pozytywnie o jakość czyszczenia. Tak więc, według nich, pokojówki są bardzo odpowiedzialne podejście do swoich obowiązków. Dlatego zawsze czyste pokoje. Ręczniki są aktualizowane codziennie, pościel – dwa razy w tygodniu, i produktów do pielęgnacji ciała oraz zawartość minibaru – jako wydatków.

Byliśmy szczęśliwi obozowicze i terytorium AMC Royal Hotel 5 * (Hurghada). Choć wydawało się najwięcej turystów jest bardzo kompaktowy, mówili, że jest bardzo ładny i czysty, dużo zieleni. Ponadto przez cały dzień można zobaczyć ogrodników i innych pracowników hotelu, którzy są dbania o rośliny i terytorium.

Żywność, napoje

Jakość usług gastronomicznych w AMC Royal Hotel 5 * (Hurghada) naszych rodaków, najwyraźniej zadowolony. Tak, mówili na to pierwsza wizyta w restauracji staje się jasne, że tu zatrudnia wysoko wykwalifikowanych kucharzy, a administracja nie oszczędza pieniądze kupić tylko produkty wysokiej jakości. Wybór potraw na śniadanie, lunch i kolację jest bardzo zróżnicowana. Istnieje pewien znaleźć jedzenie i miłośnicy mięsa oraz wentylatory przypraw, i trzymać się diety dla ludzi, a także, oczywiście, dzieci. Oprócz głównej restauracji (szwedzki stół), goście hotelowi mogą odwiedzić i restauracje, gdzie można zamówić dania z karty. Wszędzie, według turystów, jedzenie jest bardzo smaczne. Ale przede wszystkim wiele izolowanych włoską restaurację. Oprócz wszystkich wyżej wymienionych, podróżni mogą zawsze mieć przekąskę w snack barze lub restauracji na plaży.

Ponieważ AMC Royal Resort w Hurghada pracuje na „all inclusive”, oprócz prawie okrągły podaży zegara i oferuje gościom możliwość uczcie swoje ulubione bezalkoholowe i napoje alkoholowe lokalnej produkcji. Według naszych rodaków, byli bardzo zadowoleni z ich jakości.

wakacje na plaży

Sądząc po komentarzach naszych współobywateli twierdzi, do hotelu na pozycji, że nie. Tak więc, według nich, do morza AMC Royal Hotel 5 * (Hurghada) można dojść w ciągu kilku minut w temperaturze zmierzonej tempie. Hotel posiada własną dość duży dobrze wyposażoną plażę. Tak więc, dla gości hotelowych mamy tutaj mnóstwo wygodnymi leżakami i parasolami, bar i restaurację. Nawiasem mówiąc, niektórzy turyści nie opuściły plażę, nawet podczas lunchu. Po tym wszystkim, tutaj można zjeść w lokalnej restauracji.

Idź do morza na dwa sposoby – bezpośrednio z brzegu lub z molo. W pierwszym przypadku zaleca się stosowanie specjalnych butów. Do głębokości trzeba przejść kilkaset metrów, a na dole oprócz piasku, a są ostre korale. Na wybrzeżu przeważnie wygrzewać rodziców z małymi dziećmi. Jeśli jesteśmy pewni, pływak, można zejść do wody z pomostu. Tutaj od razu zobaczyć głębię. Pływać kilka metrów, można obserwować życie mieszkańców rafy koralowej. Więc nie zapomnij, aby uzbroić się w maskę do nurkowania i jeśli chcesz płetwami.