512 Shares 2659 views

Rodzaje pociągu. Oznacza to, że do kategorii F w drugiej klasie samochodu?

Tematem niniejszego artykułu – kategoria F w przewozie drugiej klasy. Co robi ten list? Skąd to się bierze?

Koleje wagony podziały na kategorie, istnieje kilka. Głównym i najbardziej znanym z nich – na pasażerów oraz ładunków. Ten pierwszy może być również stosowany w metrze. Niektóre rodzaje samochodów osobowych różnią się koszty i poziom komfortu.

Kategoria F samochód z zarezerwowanych miejsc: wartość znakowania

samochody osobowe mogą być komora, zastrzeżone siedzenia, luksusowe lub ST, a także miękkie. Najbardziej przystępne – to wspólne samochody z miejsc. Wyglądają na zewnątrz, jak również foteli mieszkalnych. Istnieją również specjalne samochody wyposażone w siedzenia tylko w postaci rzędów wygodnych foteli.

Oczywiście, komfort i wydajność dla każdego rodzaju własnej, jak również kosztów podróży. Wiele osób zastanawia się: kategoria F w drugiej klasie samochodu to znaczy?

Okazało się, że pismo z klasą oznakowania przemawia za zezwolenie na transport zwierząt. Wiem, że jest to konieczne nie tylko do właścicieli zwierząt domowych, ale również tych, którzy są uczuleni na nich, aby uniknąć problemów zdrowia.

Jakie są samochody

Przed rozpoczęciem szczegółowej analizy, co to znaczy kategorii F drugiej klasy przewozu, pokrótce wyjaśnić znaczenie podstawowych skrótów. Po tym wszystkim, nie wszędzie można zabrać zwierzę.

Jeśli widzisz CB liter lub R, a następnie samochód – soft, składający się z podwójnej komorze. Wagon luz (lub M), podobna do komory, lecz dodatkowo nie występują komorach łazienki. K oznacza zwykły przedział samochodu.

Litery P i SP wskazuje zarezerwowane miejsce, a litera O – że samochód należy do wspólnego typu z częścią wypoczynkową. Kategoria C wskazuje, że nie tylko siedzenia – bardzo wygodne fotele z oparciami.

Zarezerwowane miejsce – tanie i smaczne

W drugiej klasy samochodu osobowego przedziału typu dziewięć przegródek. Wszystko to jest przeznaczone dla 54 miejsc. Zarówno w komorze, a gdy półki są umieszczone obok stoliki, które mogą być odsuwane.

Nad dwoma rzędami łóżek dostępna przestrzeń nie jest zbyt mocniejszy. Torby i walizki mogą być również złożone pod dolną półką w specjalnej komorze.

W tych samochodach – parę toalety i przedpokoju. Ponadto, istnieje komora przewodów w dwóch miejscach. Ani toalety kompostowania, nie należy się spodziewać nie ma klimatyzacji. O tym samym, że oznacza kategorię F w wagonie drugiej klasy, a jak te różnią się od zwykłych z literą P, porozmawiamy o poniżej.

Coupe – umieszcza wyższy poziom

Wagony, coupe składa się z 36 osób, podzielonych na dziewięć przedziałów zamknięte. fotele boczne im brakuje. Toalety są również przewidziane na początku i na końcu serii.

Główną różnicą w porównaniu z zarezerwowane miejsce – obecność zamykane na zamek, w każdym z przedziałów. Z powodu tej podróży, nie ma wątpliwości, że wygląda o wiele bardziej komfortowe.

Dla tych, którzy nie są biedni

Wagony sklepowe (NE) także składa się z 9 przedziałów, już podwójne. Oznacza to, że są one przeznaczone dla w sumie 18 pasażerów. W tych samochodów (szczególnie dzisiaj) może mieć telewizję i inne atrybuty komfortu.

W samochodach Premium (miękkie), tylko cztery komora jedno- lub przewidziane. Tutaj znajdziesz podwójne łóżko, prysznic, biurko, telewizor i wiele innych udogodnień. W inny sposób, są one nazywane trener klasy biznes.

Znając tę klasyfikację, można łatwo wybrać opcję samemu, niedrogie i pożądanego poziomu komfortu. Stabilny popyt na samochodzie z zarezerwowanych miejsc siedzących, z powodzeniem łącząc stosunkowo niski koszt z dobrym komfortem.

Kategoria F drugiej klasy wózek – co należy rozumieć?

Wagony przewidziane pet usługę transportową (wskazaną przez pamięć lub F), zaczął biec w grudniu 2015 r. W dobie wysokich technologii wielu użytkowników kupiło bilety na pociąg w Internecie. Tacy ludzie są szczególnie ważne, aby wiedzieć znakowania dokumentów podróży oraz zasad nabycia lub jego innych odmianach.

Kategoria F drugiej klasy wózek – co to jest? Słyszeliśmy o tym, nie wszystkie. Niektóre dziwnego – może mówimy o samochodach dla kobiet i starszych kompozycji?

Chodź, Rex!

Istnieje znaczna liczba tych, którzy chętnie do każdego miejsca i wszędzie ze swoim zwierzakiem, ale trochę pomysł jak zorganizować podróż czworonożnego przyjaciela. Że informacje są wykorzystywane i dla nich oznacza kategorię fw przewozu drugiej klasy.

Zdecydowana większość firm nośników, zarówno kolejowy i autobusowy, nie zakazać przewozu zwierząt w swoich pojazdach. Ale w tym samym czasie przez pasażerów muszą przestrzegać zasad.

Większość z tych agencji przestrzegać pewnych podstawowych zasad. Pokrótce wymienić najważniejsze z nich.

Kto i jak nosić

1. To jest tylko o zwierzęta. To wziąć z samochodu lub dzikich zwierząt, takich jak ptaki do hodowli, nie masz prawa. Dotyczy to zarówno ssaków kopytnych. W przypadku sporu z właścicielem zwierzęcia należącego do jego konkretnej kategorii, ostatnie słowo zawsze będzie dla przewoźnika.

2. Przewożenie Pet możliwe tylko przy odpowiedniej ochrony. Rodzaj konstrukcji – kosz, klatki, skrzynki itp – .. w zależności od rodzaju i wielkości zwierzęcia.

3. Brak obecności obciążających PET innych pasażerów, a także wpływać na ruch pojazdu. Oznacza to, że sąsiedzi na samochodzie nie musi cierpieć z powodu zapachu lub hałasu ze swoimi zwierzętami.

Osobno o psach

Jeśli bierzesz czworonożnego przyjaciela, to musi być w kagańcu i na smyczy, niezależnie od rasy. Odnosi się to do każdej podróży z każdym psem. Niektórzy właściciele, którzy wierzą, że dobrze zrozumiał, co to znaczy do kategorii F w drugiej klasy samochodu, ignorują ten przepis. Jeśli właściciel zwierzę odmawia zastosowania się do tych wymagań, przewoźnik ma prawo do wysadzenia pasażerów.

Ponadto każdy pies musi być szczepiony, co potrzebny jest specjalny certyfikat.

Nie dopuszcza do kontenera ze zwierzęciem czy jest ono umieszczone w odpowiednim miejscu dla ludzi. Transportowanie zwierzęta lub niosą ze sobą jest dozwolone tylko na podłodze.

Jeśli zverushka małe i umieszczone w specjalnym pudełku, pojemnik wolno trzymać na kolanach. W tym przypadku, co do zasady, bez dodatkowych kosztów, a koszt transportu jest wliczona w właściciela biletu.

Jak to wygląda w praktyce F w kategorii drugiej klasy samochodu? Zdjęcia pomagają uzyskać wyraźny pomysł takiej podróży.

A jak było wcześniej?

Innowacja znacznie ułatwiło życie właścicieli zwierząt domowych. Po tym wszystkim, zanim zwierzęta mogą być przewożone tylko w indywidualnej komorze (nie odnosi się do miejsca w klasie CB). Jednocześnie do podjęcia dużych psów w dużej odległości pociągu, właściciel musiał odkupić komorę całkowicie, nawet jeśli była to kwestia jednego zwierzęcia.

Jeśli zamierzony przewóz kilku osób, nie powinna być większa niż miejsc w coupe. I pozostał ścisłe reguły dotyczące konieczności transportu tylko psy kagańców.

Przechodzenie do domku w pociągu

Pociągi podmiejskie obszary dużych psów są dopuszczone do przewozu tylko liczba lobby nie są więcej niż dwa zwierzęta dla każdego samochodu i małych, jak i koty – pod nadzorem ich właścicieli w samochodach. W tym przypadku, do transportu Właściciel zwierzęcia powinien być pewny zapłacić. Oczywiście, istnienie dokumentu przez lekarza weterynarii na każdej z przedstawicielami ogoniastych – skrupulatnie warunek.

Wyjątek – tylko dla osób psów przewodników. Oni mają dostęp do każdego rodzaju samochodu, bez dodatkowych opłat. Ale wymóg kagańca i obroży dla psów takie pozostaje bez zmian.

W jaki sposób mogę kupić bilet

Teraz, każdy pasażer może zabrać czworonożnego przyjaciela w samochodzie z zarezerwowanych miejsc siedzących, ale oczywiście nie w ogóle, aw szczególny przewozu pasażerów rozkładem.

Kupując bilet w kasie stacji, natychmiast negocjować kasjera o projekcie dokumentu w samochodzie, który jest ustawiony na bok specjalnie dla podróżujących ze zwierzętami, które są oznakowane po określeniu klasy „drugiej kategorii” litery F lub pamięci. Wyjaśnij kasjera – można sobie wyobrazić, co to znaczy do kategorii F w przewozie drugiej klasy, i poprosić o dokument podróży jest tam – w celu uniknięcia nieporozumień.

Co do zasady, tych małych samochodów. Najprawdopodobniej będą to sama na całej kompozycji. I nawet wtedy nie dla każdego.

Co należy wziąć pod uwagę

Płatny transport zwierząt wyłącznie w kasie stacji, wyciągnij go praktycznie nie. Tak więc, należy przyjść do stacji zarezerwować czas rejestracji i otrzymania zapłaty w gotówce.

Wszystkie szczegóły dotyczące transportu zwierząt powinno być jasne, z góry, jako odpowiedniego samochodu w kierunku, w którym nie może być.

Natychmiast po innowacje informacji zainteresowanych wielkiej liczby ludzi. W kasie na stacji została wysłana parzysta liczba infolinii Kolei, na której wszyscy zainteresowani wyjaśniając co kategoria F w przewozie drugiej klasy. Telefon natychmiast zaczął cieszyć się dużym popytem wśród właścicieli, którzy chcą podróżować ze swoimi zwierzętami.

Głównym subtelność

Najważniejsze jest to, że można nosić małe zwierzęta (koty, psy, króliki, chomiki, świnki morskie, ptaki, ryby i żółwie). W tym celu może wykorzystywać specjalne pojemniki, pudełka lub koszy, której objętość w trzech wymiarach w ilości zysku nie powinna być większa niż 180 cm.

Instalowanie pojemnika ze zwierzęciem w samochodzie powinno być miejsca na miejsce bagaż podręczny. Norma ostatniego dodatku – 36 kg, a ponadto, każdy pasażer ma prawo do przewozu liczby zwierząt nie więcej niż dwa, a w kwocie nie powinni brać więcej niż jedną przestrzeń bagażową.

Oczywiście, każdy właściciel jest odpowiedzialny za zapewnienie zgodności w celu samochodu i czystości.

cena emisyjna

Taryfa za transport zwierząt zależy od odległości. Na trasie 10 km długości ma minimum – 239,5 rubli. Jeżeli odległość jest mniejsza niż 1000 km, koszt wynosi 442 rubli. I do 5000 kilometrów – 1323 rubli.

Jeśli warunki przewozu ustalonego przez firmę transportową zostały naruszone, dyrygent ma prawo do przywrócenia porządku. W przypadku odmowy – zabronić pasażerowi, aby kontynuować korzystanie z usługi.

Kiedy mówimy o dużym psem, prawo do prowadzenia utrzymują jego warunki umorzenia coupe, z dopłatą do transportu zwierzęcia nie jest już wymagane. Małe rasy psów i innych zwierząt, a także być transportowane w oddzielnych komorach.

opinia ludzi

Badanie pasażerów na stacjach kolejowych i kasach kolejowych wykazały, że transport zwierząt zawsze była znacząca niedogodność. Większość właścicieli nie będą woleli eksportować swoje zwierzęta z powodu różnych powiązanych komplikacji i kłopotów. Transportowanie dużego psa jest problematyczne – ludzie boją się, a sytuacja w samochodzie natychmiast stała się napięta. Dlatego większość mieszkańców wolą nosić czworonożnych przyjaciół w samochodzie, a także informacje o jakiego rodzaju samochodów z literą F, niezbyt pilne dla nich.

Ale, na przykład, emeryt, aby przeprowadzić marzenia ukochanego psa latem we wsi i zmuszeni do płacenia za koszty podróży coupe, wprowadzenie takich wagonów drugiej klasy nie może nie podobać.

Teraz już wiesz, co to znaczy w kategorii drugiej klasy pociągów Kolei F. Mamy nadzieję, że te informacje okażą się przydatne dla Ciebie i pomoże Ci cieszyć się podróż z Twojego czworonożnego pupila.