519 Shares 9755 views

Znaki „Scooby-Doo”: biografie głównych bohaterów z popularnej kreskówki

Cartoon pies detektyw Scooby-Doo nazwie stał się popularny w Ameryce na początku lat 70-tych. I choć pierwszy sezon kreskówki o tym samym tytule ukazał się w 1969 roku, animowana seria wyposażony Scooby nadal transmitowane na całym świecie. Skomplikowane mistyczne historie udział humoru, ciekawe postacie – „Scooby-Doo” z biegiem lat stał się prawdziwym hitem kreskówek. Jak sama nazwa głównych bohaterów popularnego filmu animowanego? I jakie przygody one napotkała na wiele sezonów?

Kreskówki „Scooby Doo”: nazwa wszystkich znaków?

Pierwsza seria serialu animowanego „Scooby-Doo” został pokazany 13 września 1969 roku 2016 roku, przyszedł 12 sezonów filmie animowanym. Z biegiem lat, to było transmitowane na różnych kanałach telewizyjnych: CBS, ABC, NBO telewizyjnych i innych. Do tej pory program jest popularny, ponieważ młodzi widzowie tak lubi swoich bohaterów.

Scooby-Doo – bohaterem wszystkich działań. Jest członkiem Mistycznego firmie detektyw „korporacji”, pomaga rozwikłać tajemnice i przestępczością związaną z innego świata.

W ten Dogiem bit tchórzliwy i boi się złych duchów, upiorów: duchy, itp Wraz ze swoim przyjacielem Shaggy Scooby próbuje ukryć przy pierwszych oznakach niebezpieczeństwa.

Ale Skubert jest w stanie rozmawiać i uwielbia ciasteczka. Czasami uczestnicy komendy „Mistyczne korporacji” może spowodować, że Dogiem coś zrobić, ale obiecał mu za to cookie. Skubert woli uważać się pełnoprawnym członkiem korporacji i profesjonalnego detektywa, więc nie lubi o tym mówić, podobnie jak pies.

"Scooby-Doo": znaki, nazwy. Shaggy – wierny przyjaciel Scooby-Doo

Kolejny komiks charakter serialu animowanego – Chudy rudzielec i Kudłaty. Zespół „Mystic Corporation” Shaggy trzymane osobno. On znajomość z Scooby, tyle czasu był z mastiff niemieckiej.

Przed staje się detektywem, Shaggy pracował jako kucharz. Stąd jego zamiłowanie do jedzenia.

Gdy sytuacja stresująca lub na horyzoncie, jest nadprzyrodzony charakter, chudy młody człowiek tylko drżenie ze strachu. Z tego powodu, jego pożądanie wzrasta spożywczych.

W różnych porach roku, Shaggy miał romantyczne uczucia dla różnych dziewcząt. Pierwszy westchnął przez Daphne Blake. Ale bez osiągnięcia wzajemności przełączony Velma Dinkley.

Gdy detektyw z „Mystic Corporation” kogoś goni Scooby Shaggy woli wspiąć się na plecach, a młody człowiek musi podjąć nie tylko nogi, ale również jego pies.

Fred Dzhons – lider komendy „Mistyczne Corporation”

Istnieje zespół detektyw i innych znaków. Scooby-Doo na odwadze i pomysłowości daje Fred Jones – niewypowiedziane lider zespołu „Mistyczne prawnych.”

Fred Dzhons zawsze udaje się proces dochodzenia do siebie i twardą ręką. Jones Mistrz wymyślać różnego rodzaju pułapek. Ale jak na ironię, że stale się Scooby i Kudłaty.

W niektórych seriach, Fred wydaje się mniej inteligentny, czasami nawet wydaje się realne ignorantami. Ale on ma silny konstytucji, a na pewno piękne.

Fred lubi Daphne. Ale to nie zareagował na jej romantycznych aluzji. W tym przypadku, ten młody człowiek chętnie odpowie na flirt inne dziewczyny.

Dafna Bleyk – "dekoracja" kreskówki

Co w kreskówce o psa-detektywa ma więcej znaków? Scooby-Doo, jak również wiele innych z zespołu kreskówki detektywistycznej, potajemnie zakochany w pięknej Daphne. Rudowłosa dziewczyna to prawdziwa perełka kreskówki.

W rzeczywistości, nie wiem dlaczego reszta uczestników „Mistyczne Corporation” obecności Daphne podczas dochodzenia. Ona nie działa, a jedynie stwarza dodatkowe problemy. Regularnie bierze zakładników czy ktoś porywa Daphne ciągle potrzebują pomocy.

Młoda Blake z zamożnej rodziny, ona jest stylowo ubrana i oglądanie modne nowości. Na wielu krewnych Daphne, wszyscy oni pojawią się na wystawie w danym okresie czasu.

Pozostali bohaterowie serialu animowanego

„Mózgiem” całej firmy detektywistycznej z kreskówki „Scooby Doo” – dziewczyna-geniusz Velma Dinkley. Dinkle smaku zużyte i nie bardzo ładna. Ale nic nie można porównać do innych bohaterów kreskówki „Scooby Doo”. To dzięki Velma najbardziej tajemniczych zbrodni nadal udaje się ujawnić.

Po ukończeniu szkoły, stała się członkiem genialnego centrum badawczym NASA. Dziewczynka ma bardzo szeroki zakres interesów: od nauk ścisłych do starożytnych języków i literatury światowej.

Po wydaniu kilku sezonów animowanego twórców serii projektu postanowili wzbogacić listę znaków w innym charakterze – siostrzeniec Scooby nazwie Skreppi. Skreppi, w przeciwieństwie do swojego wuja, przeciwnie, zbyt aktywny. Był psucie się do walki i stara się złapać wszystkie złoczyńców. Skreppi stopniowo przekształcił się w pełnoprawny członek zespołu detektywistycznej.

Również w ciągu 12 sezonów w działce udział liczni krewni pies Scooby-Doo i piękno Daphne.