757 Shares 2253 views

Zmiana adresu IP komputera – co można, czego potrzebują?

Po wejściu do sieci, każdy użytkownik ma przypisany unikalny adres, zwany adresem IP. W zależności od rodzaju połączenia robi Twój Internet dial-up lub szybki, adres IP może się zmieniać przy każdym połączeniu (w pierwszym przypadku), albo mieć statyczny adres IP (w drugim).


Na początek, użytkownicy są mało prawdopodobne, aby mieć powód dlaczego trzeba zmienić adres IP. Ale teraz ci, którzy zarabiają w sieci, na przykład, płatne surfowanie lub korzystających z usług, których użycie nie można osiągnąć za pomocą jednego adresu AH-pee tę potrzebę – zjawisko to jest całkiem naturalne. Należy również zmienić adresy IP użytkowników, którzy z jakiegoś powodu bana – oni na pewno trzeba stać się nie do poznania. Wymagają wymiany AH-siusiu i ograniczenie liczby wniosków.

Dobry powód, aby dokonać zmian w adresach IP, będzie próbował uzyskać nieautoryzowany dostęp do informacji poufnych, chociaż należy zauważyć, że środek ten sam jest mało prawdopodobne, aby całkowicie zwalnia Cię od problemu. Zmień ah-PI można przeprowadzić w komputerze lub w przeglądarce, końcowy wynik jest z powodzeniem produkowane procedura pozwoli Ci incognito odwiedzającego.

Jak zmienić adres IP

Bo to jest niemożliwe, aby zidentyfikować poszczególne adres przypisany do przeglądarki będzie trzeba instalować serwera proxy. Na przykład, przyjrzeć się, jak to zrobić w najpopularniejszych przeglądarek – Mozilla Firefox i Internet Explorer. Przed przeprowadzić procedura przechodzi do spys.ru. stronę Oni wybierają adres krajów i datę badania. Skopiuj go (nie zapomnij skopiować odpowiednie porty). W Firefoksie iść do „Narzędzia”, a następnie „Ustawienia”, a następnie – „Zaawansowane”, „Sieć”, „Dostosuj”. Po zainstalowaniu wyboru obok „Ręczne konfigurowanie serwera proxy” skopiuj adres i odpowiedniego portu. Potwierdza zmianę. Adresy te nie są bardzo „przetrwanie”. Jeśli przeglądarka nie będzie już otworzyć stronę, zmień adres i port.

Zmiana w Internet adresów IP Explorer jest inaczej. Kliknij „Narzędzia”, a następnie – „Opcje internetowe”, dalej – „Połączenia”, „Konfiguracja sieci”. Nie zapomnij umieścić kleszcza w sekcji „Użyj serwera proxy dla sieci LAN”. Następnie skopiuj adres i port w taki sam sposób, jak w pierwszym przypadku c Mozilla Firefox.

Istnieje możliwość zmiany ah-pee dla wszystkich przeglądarek szybko i łatwo. Aby to zrobić, należy użyć jednego z wielu programów specjalnych, na przykład, takie jak Auto Hide IP. W Internecie można pobrać za darmo. Poprzez przeprowadzenie programu instalacyjnego, masz możliwość natychmiast zmienić AH-siusiu. Jednocześnie masz możliwość zmienić kraj według własnego uznania.

Niektóre usługi na usługi internetowe oferują zupełnie inny plan, ale daje ten sam rezultat, do którego aspirują. Korzystanie z tych stron internetowych, można zalogować się do niego z innego AH-wee różni się od ciebie, kiedy wpisać adres żądanej strony. Z wszystkich dogodności takich usług, mają pewne wady: są one wypłacane, gdy próbujesz zmienić wolny adres IP strony będą otwarte tylko połowę.