237 Shares 4092 views

Co to jest „iPhone 6”? Kiedy iPhone 6 wychodzi: opinie, recenzje, cena, zdjęcia

Wielu fanów produktów Apple oczekuje dziewiątego września ubiegłego roku, ponieważ w tym dniu wszedł do sprzedaży kolejną wersję iPhone'a. Wprowadzenie przeszły praktycznie bez niespodzianek, a fani od dawna wiadomo, czego się spodziewać. Jeśli są Państwo zainteresowani w rozwoju nowej firmy Apple, to prawdopodobnie są znane z tego, że na całym świecie zaczęły pogłoski o powiększeniu ekranu „iPhone”. Rzeczywiście, model otrzymał nowy budynek, jak również duży wyświetlacz. Dzisiaj mówimy o tym, jak wyglądają „iPhone 6”, i mamy nadzieję, że dla Ciebie ten artykuł okaże się bardzo interesująca.


pokaz

Głównym elementem, który postanowił dotknąć firmy Apple – ekran zmian. Programiści musieli zrezygnować z atrakcyjnego cztery-calowy wyświetlacz, chociaż te parametry nie zmieniły się od 2012 r. Ale teraz, firma zaczęła występować globalnej transformacji. To właśnie oczekuje publiczność. Ze względu na fakt, że urządzenie zostało wykonane: wzrost ekranie „iPhone 6”, jego wielkość jest również znacznie się zmienił. Najciekawsze jest to, że firma zapewniła swoim użytkownikom nie tylko model z niektórych parametrów wyświetlania, mają do wyboru, ponieważ nowa wersja urządzenia wykonana jest w 4,7 i 5,5 cala. W związku z tym „iPhone” z największym ekranie będzie kosztować nieco droższe, ale nadal dla niektórych, parametr ten jest głównym atutem. Jednak wygląda na to, „iPhone 6”, można dowiedzieć się korzystając z informacji zawartych w artykule, a może być niezwłocznie rozpatrywane i cechy, które dają nam deweloperów.

fundacja

Apple ma od zeszłego roku zaczął radykalnie zmienić swoją linię urządzeń, będą one teraz być osobliwe. Ale jeśli wziąć pod uwagę wszystkie poprzednie „iPhone” model, na pewno wiecie, że ciało w prekursorów tworzyw sztucznych. Naturalnie, firma musiała przeznaczyć nowy model. Dlatego materiał zwykle postanowił zapomnieć. Najprawdopodobniej taki krok wpływa iPhone 5c sprzedaży urządzeń mobilnych, które firma była niezadowolona.

zakup

Na „iPhone 6” cena w Rosji trochę drogie, ale mimo to dla wielu użytkowników z ufnością zaczęli kupować nowy model. Na zakup urządzenia mobilnego można zapisać znacznie, ale to zajmie dostać telefon po Stanach Zjednoczonych. Kilka użytkownicy są gotowi do podjęcia takiej ryzykowny krok. jednostkowy koszt jest bardzo wysoki, więc ludzie są nadpłaty i dostać dzień zakupu.

"IPhone 6": zdjęcia, wygląd

Mamy nadzieję, że dzięki naszym materiałów dowiesz się więcej na temat tego urządzenia. Ale nadal muszą zostać wyjaśnione, wygląda jak iPhone „6” i czy go kupić. W rzeczywistości, urządzenie jest naprawdę warte zobaczenia, i wygląda bardzo stylowy telefon komórkowy. Jeśli wierzyć statystykom, które zapewniają światowych ekspertów, już w pierwszych dniach sprzedaży została zakupiona przez użytkowników z całego świata od ponad dziesięciu milionów urządzeń, a mówimy tylko o nowej spółki rozwoju. Obraz „iPhone 6” mówią same za siebie. Po zapoznaniu się z takim urządzeniem każdy będzie chciał trzymać go w swoje ręce, dobrze, że nie jest daleko do zakupu. Jeśli nie brać pod uwagę funkcjonalność i devaysa umiejętności, a jedynie zwrócić uwagę na to, co wygląda jak iPhone „6”, to można określić, że sprzedaż nie będzie się zmniejszać, ale raczej zacznie rosnąć.

Koszt i opinie

Jeśli chodzi o ceny nowego urządzenia, to może się znacznie różnić w zależności od rodzaju i miejsca jego pozyskania. Kupić telefon można na wysokości 46 do 62 tysięcy rubli. Jeśli chodzi o opinie właścicieli, następnie do świadczeń mają elegancki projekt obejmuje większość jednostki. I o braki są coraz dźwięk krytyka powiększonym ekranie. Fakt, że te ustawienia nie pozwalają wygodnie trzymać smartfon.