657 Shares 2456 views

Legalizacja nieruchomości lub katastrze nieruchomości?

Do tej pory, rejestracja nieruchomości w rejestrze ewidencyjnej dla obywateli Rosji – procedura jest opcjonalna. Ale jako liderzy katastralny Izba argumentowała wkrótce prawie wszyscy w kraju musi być koniecznie sformalizować ich własności. Ale zanim mówimy o legalizacji nieruchomości, uważamy, że takiego rejestru, oraz że spełnia Federalnej Katastralnego Chamber?


Zauważ, że kataster nieruchomości – rejestr dokumentów, który przechowuje informacje o stanie i wartości nieruchomości. Ponadto, istnieją odmiany zapasów, takie jak: ziemia, las, katastru wodnego, etc.

Należy zauważyć, że inwentaryzacja przeprowadzana jest w każdym kraju na świecie. Innymi słowy, rachunkowości lub oceny, gruntu lub nieruchomości. Ten zbiór dokumentów, które zawierają informacje o właścicielu nieruchomości, jakość gruntów, lokalizacja i inne.

Kataster nieruchomości kontrolowane przez obecnego ustawodawstwa kraju. Każda nieruchomość musi być zawarte w rejestrze państwa, ale, niestety, wiele domów kraju, a więc nie obejmuje.

WIT – organy, które monitorują i wykonawcze katastrze nieruchomości. Mają wszystkie informacje na temat mieszkania lub domu, ich stanu, lokalizacji, kosztów, konfiguracji i właściciela. WIT wydane zaświadczenie o stanie technicznym nieruchomości.

Wszystkie transakcje z zakupu i sprzedaży nieruchomości, bez wątpienia, przechodzą przez WIT. Rejestracja stwierdził również, a umowa na wynajem mieszkania.

Znaczne obszary pracy Izby ewidencyjnej

Przede wszystkim zauważmy, że Federalna Izba katastralny – jest publiczną (non-profit) instytucja, która wykonuje funkcje rejestracji i kontroli technicznej budowy kapitału. Najważniejsze cechy:

– ustawianie przedmiotów na katastralnych rejestracji;

– tworzenie spraw ;

– dostarczanie informacji z wykazu;

– przechowywanie dokumentów;

– utrzymywanie map katastralnych.

Dziś, komora katastralny publicznych rozszerzyła swoją listę przypadków, a one stały się bardziej konkretne. Instytucja tworzy dokumenty, takie jak:

– odniesienie katastralny;

– ekstrakt katastralny ;

– paszportu katastralny ;

– Plan katastralny.

Wraz z pojawieniem się innowacji w prawie pojawił adres uprawnionego księgowego. Jeżeli na sąsiedniej działki zostanie przeprowadzona restrukturyzacja, ekspertyzy lub inne działania, właściciel zostanie ostrzeżony z wyprzedzeniem o wszelkich zmianach w sąsiednim kraju.

Mamy odpowiedzi na niepokojące pytanie, czy procedury rejestracji nieruchomości powinny obowiązkowe? Oczywiście, z punktu widzenia prawa, każdy właściciel nieruchomości powinien zrozumieć swoją odpowiedzialność. Legalizacja nieruchomości na zasadzie obowiązkowej w kraju o krok bliżej do standardów europejskich. Ale wtedy rząd będzie musiał opracować strategię, aby zidentyfikować sprawców i kary dla tych, którzy zaniedbują ten obowiązek. Ale w tej chwili takie środki nie są konieczne. Wkrótce wszystkie osoby fizyczne i prawne, sami przeprowadzić rejestrację katastralny bez ustalenia odpowiedzialności.

Podsumowując, możemy zauważyć, że dla państwa katastru nieruchomości – podstawa opodatkowania obywateli, czyli każdy zysk uzyskany w komisji każdej transakcji nieruchomości, czy to do sprzedaży lub wynajmu nieruchomości (bez względu na to), płaconych podatków państwowych. Co zwiększa Skarbu Państwa i uzależnia wypłatę emerytur, dzieci, pensje rządowe, odszkodowań, mocniejszy dla obywateli rosyjskich. W przyszłości może to znacznie poprawić standard życia w tym kraju.