160 Shares 2929 views

Łada Priora hatchback – prestiż i elegancja

Zgodnie z planem przez projektantów, Łada Priora hatchback zachowane w konstrukcji geometrycznej przejrzystości liniami, które nadają pojazdowi poczucie łatwością i szybkością. Eksperci udało się reflektory i tylne światła bardziej elegancki, otwarte nadkola dają wóz poczucie solidności. Między innymi, opływowy kształt hatchback zapewniają szybki dobrą aerodynamikę, tworząc dobrą równowagę siły i niggardly podnoszenia.


Wiadomo, że podczas pracy nad sedan Priora, „AvtoVAZ” opanował około 2000 nowych części. Łada Priora hatchback oferuje o kolejne 230 oryginalnych elementów i węzłów, ale niektóre typowe „choroby”, zidentyfikowanych wcześniej, aby pozbyć, jak się wydaje, nie uda. W szczególności, obiecał sfinalizować dźwignię napędu. Poprzednia wersja pracował na tyle dobrze, a jak wynika z badań, Łada Priora hatchback nie uciekł ten sam smutny los. Złożyć tylne oparcia może, najprawdopodobniej, tylko bardzo cierpliwy człowiek o dobrym ciała, kobiety, problem ten na pewno nie. Bagażnik jest otwarty zarówno z wnętrza i zdalnym – przycisk na klucz. stał się mniej niż 30 litrów w wersji sedan, ale przy złożonym siedzeniu od pojemności silnika Łada Priora hatchback przypomina pełnoprawnym kombi. Oryginalne drzwi wewnętrzne z przyciskami sterowania szyb, kieszenie i wstawki z tkaniny doskonale wpisuje się w harmonijną konstrukcję wnętrza kabiny. Łodyga wygodne, miękkie klawisze i przyciski są małe, nie muszą się rozciągać. Kabina przyjemny klimat, jest obsługiwany, nawiasem mówiąc, stosując system ogrzewania i wentylacji ze standardowym filtrem oczyszczania powietrza. Priora hatchback – komfortowy samochód jest starannie zaprojektowany aerodynamikę i wybierz odpowiednie cechy.

Oficjalnie samochód jest dostępny w trzech wersjach wyposażenia: „Standard”, „Norma” i Łada Priora hatchback apartament. Aby uzyskać najnowsze dostępne klimatyzacja, ABS i poduszek powietrznych oraz, istotnie, model wart 100 $ droższy niż podobnej sedan. Plan został również zwolnić komplet w „Deluxe” z parkowania, czujnik deszczu, automatyczne reflektory i wysokiej jakości dźwięku.

Kilka słów o bezpieczeństwo Łada Priora hatchbacka. Liczba specjalistów oraz liczne testy zderzeniowe wykazały, że samochód jest gotowy, aby zapewnić niezbędny poziom ochrony kierowcy i pasażerów. Odpowiedzialny za bezpieczeństwo pasów bezpieczeństwa maszyn, poduszki powietrzne, wzmocnionych szynach bocznych, parapety i dachu. Przednia konstrukcja ościeżyna zapewnia specjalne wkładki amortyzujące, łagodzenia skutków bocznych.

Shestiklapanny silnik 1,6-litrowy pozwala samochód, aby pokazać dobre osiągi dynamiczne. Projektanci wykorzystali mechanizm korbowy z lekkich tłoków, dzięki czemu możliwe jest znaczne zmniejszenie strat mechanicznych, a tym samym zapewnić optymalne osiągi silnika. Podczas jazdy Priora hatchback wygodne i przyjemne, a czas podróży leci.