294 Shares 1528 views

Wołogdy, Szpital Dziecięcy: adres i opinie

Miasto, które będą omawiane dzisiaj – Wołogdy. Szpital dziecięcy, położony we wsi, będzie zainteresowany w nas. Co o niej każdy rodzic powinien wiedzieć? Jak jest dobra instytucja? Gdyby mógł bezpiecznie powierzyć życia i zdrowia dziecka? Odpowiedzi na te pytania będzie dalej. Liczne opinie rodziców pomogą ustalić integralność szpitala.


opis

Bardzo duża osada jest Wołogdy. Szpital dziecięcy jest dość duża instytucja. Należy zauważyć, że region jest największym ośrodkiem leczenia dzieci.

Szpital Dziecięcy Wołogdy ma skomplikowaną strukturę składającą się nie tylko w szpitalu, ale także z ambulatoryjnych Centrum Doradczego. Tu ponad 70 000 pacjentów przychodzą każdego roku.

Wołogdy APP jest multidyscyplinarnym centrum medyczne. W klinice nie ma jednej specjalizacji. Tutaj można uzyskać bezpłatną opiekę medyczną w praktycznie dowolnym kierunku.

struktura

Jak już wspomniano, badane instytucja ma złożoną strukturę. W szpitalu, w wielu biurach, istnieje szpital i przychodnia Centrum Doradcze i diagnostyczne. W związku z powyższym, odnosząc się tutaj, możliwe jest obliczenie i leczenie ambulatoryjne i stacjonarne. Jest to bardzo wygodne!

Dokładniej, Szpital Dziecięcy (Wołogdy) składa się z następujących działów:

 • Anestezjologia i intensywna terapia;
 • sprężony tlen;
 • dermatolovenerologicheskogo;
 • Zakażenie (w ramce);
 • Zakażenie dla niemowląt;
 • laboratorium;
 • Centrum Medycyny laser;
 • fizykoterapii;
 • Opieka medyczna i socjalna dla dzieci;
 • neurologiczne (dla niemowląt);
 • Oncology, hematologia i chemioterapię;
 • ENT;
 • patologii noworodków i wcześniaków;
 • pulmonologii;
 • Pediatrics;
 • Rentgenowskiej;
 • odbiór;
 • urazy;
 • ortopedyczne;
 • fizjoterapia;
 • Diagnostyka funkcjonalna;
 • chirurgia;
 • endoskopia szafy;
 • ambulatoryjne.

W związku z tym praktycznie wszystkie skargi dotyczące stanu zdrowia dziecka może przyjść do kliniki w ramach badania, znajduje się w miasteczku o nazwie Wołogdy. Szpital dziecięcy oferuje pomoc operacyjną dla wszystkich mieszkańców obszaru wolnego od opłat. Ale płatne usługi są świadczone.

adres

A gdzie jest badanych instytucji? Jak już wspomniano, jest to wioska o nazwie Wołogdy. Szpital Dziecięcy w tym mieście tylko jeden. Jest to jeden z największych ośrodków medycznych przeznaczonych na pomoc dzieciom.

Należy zauważyć, że wszystkie biura i oddziały zlokalizowane są w tym samym budynku. Szpitala oraz kliniki połączone. Tylko hospitalizacja jest dokonywane za pośrednictwem ambulatorium.

Więc gdzie znaleźć podmioty badane? Adres, na który jest Szpital Dziecięcy: Wołogdy, Poshehonsky Highway 31. Klinika natomiast znajduje się na 1 piętrze „B” ciała. Ma więcej oddziałów lub oddzielne budynki w instytucji nie przewiduje.

o usługach

Jak już wspomniano, badane usługi szpitalne są w większości bezpłatne. Aby to zrobić, trzeba mieć politykę MLA i weryfikację tożsamości rodziców. Dziecko może również wymagać snils. Jest to normalne, uzasadniony wymóg.

Ale można zastosować do płatnego wydziału regionalnego szpitala dziecięcego. Wołogdy nie różni się od innych miast – nawet tutaj państwowe instytucje budżetowe świadczenia usług na zasadzie bezpośredniej płatności. W przeciwieństwie do płatnych klinikach w APP, można wybrać podstawę uzyskania określonych usług.

Należy zauważyć, że za opłatą pacjent dostarcza analiz i konsultacji prowadzonych przez lekarzy jest całkowitą (za darmo) kolejka. Ponadto, można zorganizować oddzielny pokój dla dziecka z większego komfortu. Co do reszty, nie ma różnicy między darmowych i płatnych usług – lekarze równie zastosowanie do „Paysite” i „besplatnikov”.

Warunki pobytu

Szpital Dziecięcy (Wołogdy, Poshehonsky szosa, 31) odbiera różne reakcje ze strony rodziców. Szczególną uwagę przywiązuje się do warunków pobytu w placówce. Obszar ten jest zarabianie mieszane recenzje.

Aplikacja ma wyremontowane, odnowione sprzęt, meble w obiekcie zainstalowano również nowy. Zewnętrznie, instytucja wygląda czysty, schludny i przyjemny dla oka. Ale ten pozytywny feedback zazwyczaj kończy. Atmosfera w szpitalu jako całość nie jest bardzo korzystna – można spotkać się z niegrzeczny personel i nieprofesjonalnych lekarzy, a także z ogromnych kolejkach. Warunki dla dzieci w szpitalu, też pozostawia wiele do życzenia. Mają minimalny zestaw wszystko, co potrzebne do leczenia, ale komfort nie jest odczuwalny. Z wyjątkiem, że warunki płatnych komór zadowolonych rodziców.

Jednocześnie, szpital dziecięcy (Wołogdy, Poshehonsky, 31) otrzymuje dobre recenzje. Niektórzy rodzice opisują ją jako normalny państwowej instytucji budżetowej bez funkcji. Nie może być żadnych problemów. Tak, wysoki poziom komfortu można uzyskać tylko za dodatkową opłatą. Ale jakość leczenia niektórych niedociągnięć warunków pobytu nie jest naruszona. Chyba że mogą zepsuć cały wrażenie instytucji.

o leczeniu

Szpital dziecięcy (Wołogdy) – jest to miejsce, gdzie lekarze są ratowania życia codziennego nieletnich. również uruchomić wiele opinii na temat skuteczności leczenia w tej instytucji. Ktoś zadowolony, ktoś nie bardzo.

Rodzice często zauważyć, że doświadczonych specjalistów w placówce. Oni szybko badać dzieci dobrze zbierać historię, przepisać odpowiednie leczenie i nie zastraszani diagnoz. Dla pacjentów uprzejmy postawy, dobrze. Niektórzy eksperci starają się znaleźć podejście do każdego dziecka.

Miasto w pytaniu – Wołogdy. Szpital Dziecięcy w miejscowości, jak już zauważyliśmy, trochę różni się od szpitali w innych regionach. Dlatego też ustanowienie czasami skarżą. Rodzice podkreślają, że niektórzy lekarze (np pediatrów, neurologów i lekarzy) zachowują się mniej więcej w nieprzyjaznym ambulatorium. Niektóre zrobić tylko powierzchownie badać dzieci, zadać im pytania i uzyskać odpowiedzi na nie jest nierealne. Ktoś stawia złą diagnozę, czasami przypisane leczenie nieskuteczne.

odkrycia

Teraz jest jasne, co Szpitalu Dziecięcym (Wołogdy Poshehonsky szosa). Ta instytucja – jest to zwykle dzieci polikliniki centrum typu państwo, które łączy w sobie dodatkowe szpitale i traumy. Tu są dobrymi lekarzami, a nie bardzo.

Jest to na pewno powiedzieć, że specjaliści szpitala naprawdę pomóc dzieciom odzyskać. A nie najbardziej przyjaznych ludzi pracuje w dziale odbioru ambulatoryjnych. Takie opinie nie powinno ich odpychać. Są to wszystkie przychodnie państwowe w Rosji. Chropowatość, błędy medyczne i kolejek nie mogą być ubezpieczone!