651 Shares 8540 views

Troparevo Park, Moskwa: opinie i zdjęcia. Dojazd do parku Troparevo

Woodland – Park Troparevo – zajmuje część południowo-zachodnich ziem moskiewskich. W jego kadencji to „Troparevo” dwór. Moskwa stary dwór z malowniczych krajobrazów i starych drzew harmonijnie miesza się w Moskwie malownicze krajobrazy przekształcone chronionego rezerwatu przyrody, oazę relaksu od zgiełku metropolii.


Jak dostać się do parku Troparevo

Rezerwat „Troparevsky” – piękny i komfortowy salon w południowo-zachodniej części Moskwy. Ma powierzchnię 530 ha, obejmuje dwa obszary: Troparevo-Nikulino i Teply Stan. Leninsky Prospekt krajanie rezerwy w dwóch parkach.

Na ulicy, w sąsiedztwie parku Ostrovityanova Troparevo. Jak dostać się do niego, zainteresowanie wielu miłośników aktywnego wypoczynku. Goście przyjeżdżają tutaj komunikacją miejską wzdłuż dwóch różnych trasach.

Prowadzony do metra „Końkowo” stacji i wyjść na zewnątrz Ostrovityanova. Na autobusie schrony siedzieć w dowolnym autobusem lub taksówką, podążając w kierunku Alei Lenina. Środkami transportu publicznego od stacji metra trzeba iść dwa przystanki.

Z drugiej drogi jest konieczne, aby dostać się do stacji metra „Teply Stanem” i chodzić na tej samej ulicy. Korzystanie żadnego transportu publicznego, aby dostać się do przystanku „Park Troparevo”. Są tacy, którzy pokonać drogę od metra „Końkowo” i „Teply Stan” do parku na piechotę.

Historia powstania

Kompleks wybuchła w 1961 roku i dał mu nazwę Park XXII Zjeździe KPZR. Później został przemianowany na cześć Troparevo parku w tej samej dzielnicy, która rozciąga się wzdłuż strefie rekreacyjnej. Kompleks Park wybudowany w zalesionym obszarze rozciągającym się od szosy pierścienia głąb przedmieściach.

Początkowo utworzony centralny obszar i promieniujący sześciu pasów. Rosnące dodawane do głównych kompozycjach malarskich od 40 tysięcy różnych drzew. W 1975 roku uszlachetniony poprzez stworzenie zagospodarowany teren rekreacyjny. Na strumyczek Ochakovke wzniesiono tamę i zbudowali dość duży staw z plaży. Na zbiorniku poławiane przez cały rok. Miejscowy haczyk polega na karpia, leszcza, płoć i okoń.

Przybyć tutaj w stadach wiosną dzikich kaczek. Te ptaki wodne żyją w stawie do jesieni, aż nadszedł czas, aby wyruszyć na południe. Żywią się rybami, skorupiakami i glonami, pielęgnowanie potomstwo. Na powierzchni wody w wczesnym latem slajdów liczne kaczki rodziny z maleńkimi kaczych.

W 2002 roku teren parku wziął opiekę i przypisany mu status – rezerwat „Troparevsky”. Poza drzewami i są stale monitorowane. Tutaj utrzymania czystości, usunąć stare i chore drzewostanu, czasami posadzone nowe rośliny. W mieszanych lasów rezerwy utworzone dwie drzew – brzoza i sosna.

infrastruktura parku

Wszystkie ścieżki parku są wybrukowane. Rezerwa obfituje ławki i altanki. Przez zbiorniki do pokonania. Moskwa Park Troparevo wyposażone sportowe i plac zabaw dla dzieci, stoiska spożywcze, kawiarnie, centrum medyczne oraz kaplicę.

Działa strzelnicy i paintball klub „Vityaz”. Duża powierzchnia klubu (1,3 ha), ogrodzony. Na 5. Dywizji Piechoty w Moskwie przypomina obelisk i kropka. Park jest patrolowany przez policję.

staw

Duży staw z plażą – serce parku i ulubionym miejscem wypoczynku Moskali z sąsiednich obszarów. Woda w nim norm sanitarnych, w lecie istnieje wiele ludzi, którzy lubią się opalać i pływać. Dzieci mają specjalny obszar do pływania na płytkiej wodzie.

Plaża wyposażona w dwie kabiny, szatniach, wyposażonych krany do wody. W zimie staw ścięte dwa przyzwoite dziurę w lodzie, w których kąpiel „morsów”. Jednak nie wszystko, co łatwe do pływania. Pozostawiając park zwrotnego, odwiedzający wskazują, że czystość wody w stawie jest w wątpliwość. Nie każdy odważy się pływać w stawie.

pracy stacji łódź w parku. Goście biorący łódkę lub rower wodny, pójść na spacer na sztucznym jeziorze. Drzewa odbijające się w lustrze wody, pływające kaczki, tworzyć niezwykle piękny obraz.

Następny zaznaczony obszar na siatkówkę plażową. Publiczność nie tylko gra w siatkówkę dla zabawy, czasami część bierze udział w konkursie. Dla odpoczynku na wodzie z wieży obserwował ratowników. Na wybrzeżu, kawiarnię-namiotu.

ptak królestwo

Choć park Troparevo wszystkie strony zaciśnięty obszarów mieszkalnych, tam żyją zające, łasice, krety, wiewiórki i wiele ptaków. Wiewiórki i ptaki lubią karmić gości. W parku jest wypełniona nie tylko dzikich ptaków, ale ptaków ozdobnych.

W pobliżu obszaru centralnego, w specjalnej strefie „ptasiej miasta”, zainstalowanych klatkach, które zawierają ptaków ozdobnych. Ptasie mini zoo jak gości w każdym wieku. Oni obserwują z zainteresowaniem zwyczaje ptaków.

sprężyny

W ciągu wiosny „na zimno”, znajduje się w górnym biegu potoku Kukrinskogo, wzniesiony i poświęcony kaplicę św Sergiusza z Radoneża. Mieszkańcy sąsiednich bloków nabierają wody w przekonaniu, że jest uzdrowienie. W rezerwie jest jeszcze miękka spot zatytułowany „Troparevsky”. Jednak woda w nim pęcherzyków wypicia.

amfiteatr

Big letni amfiteatr wyposażone Troparevo park. Moskwa – majestatyczne miasto, tam gdzie jest wiele miejsc, różne festyny. Na scenie letniej kompleksu parku Troparevsky organizować różne imprezy kulturalne.

Oto organizowanie uroczystości, świętować Pancake Day, Narodzenie i Nowy Rok uroczystości, przeprowadzić różne jarmarki i festiwale. Na scenie letniej działać grup amatorskich, profesjonalnych artystów i muzyków. Amfiteatr w parku była miejscem corocznego festiwalu muzyki ludowej „dzikiej mięty”.

plac zabaw dla dzieci

Park krajobrazowy Troparevo wyposażony w kilka placów zabaw. Dzieci bawić się w labiryncie duży plac zabaw dla dzieci wykonane z drewna. Sądząc po opiniach gości, lubią oryginalny kompleks, w którym atrakcją w postaci siatki do wspinania.

Dzieci zabawę sportowych na dużym trampolina ze zjeżdżalnią i zabawnych mini-miejskich atrakcji. Dzieci uczą się umiejętności prowadzenia pojazdu elektrycznego, skoki na trampolinie małe sportowe, kucyki jazda i konie. Lubią i ekstremalnych atrakcji – Zorbing.

zima Troparevo

Zimowe spacery i jazda na łyżwach parku Troparevo dobra. Zdjęcie z ośnieżonych drzew, lodowisko, i pędzi w dół gości Hills Park Wielki kompleks. Zima centrum rozrywki w parku jest uważany za szczyt położony w pobliżu letniego amfiteatru. Tłum rusza wzdłuż jego zboczach o wietrze na sanki, Snow-koty i nadmuchiwanych balonów.

Innym popularnym miejscem staje się lodowisko w zimie, gdzie goście są zrzucane na łyżwy gładki lód skomplikowanych kształtach. Moskale spędzają tu cały rok zabawy, zabawy na przejażdżki, gry sportowe i promocji zdrowia.