742 Shares 1756 views

Jak wybrać rzęsy budować?

Długie rzęsy sprawiają, puszyste kobiety wyglądają bardziej wyraziste, a zarazem tajemniczy. Ci, którzy z natury nie mają szczęście posiadać takie mogą korzystać z budynku usługowego. Swojej ofercie wiele salonów kosmetycznych. Zanim procedura powinna być wybrany do budowy rzęsy – .. ich długość, grubość, kolor, gięcie, materiału itd. To ma wpływ na rezultat końcowy. Głównym kryterium wyboru jest rzęsy dobrej jakości, co wpływa na ich wygląd i trwałość.

Efekty

Wybierając na budowę rzęsek powinny koncentrować się na co mają wpływ na wynik chcesz uzyskać. Przy odpowiednim wyborze, można nieco regulować kształt oka. Najpopularniejsze takie efekty:

 • naturalne – budowę rzęsek identyczną całej długości stulecia;
 • fox – w wewnętrzny narożnik klejona włosy są krótsze i bliżej zewnętrznego kącika, stopniowo wydłużać;
 • wiewiórka – na całego oka są zwiększane te same krótkie rzęsy, a bliżej do zewnętrznego kącika załączonych kilka długich włosach;
 • Promienie – klejenie rzęs skręcić w dwóch różnych rozmiarach;
 • rzadki – zwiększenie włókien o różnych wymiarach w pewnej odległości od siebie;
 • Puppet – Góra rzęski długo długość od jednego końca do drugiego wieku;
 • Millennium – budowanie piórami, cekinami, kolorowe włosy i inne dekoracje.

materiały

W nowoczesnych salonach używać sztucznych materiałów antybakteryjnych za przedłużanie rzęs. Dzielą się one przez średnicę włosów na jedwabiu, norek, sobolego. Rzęski o średnicy 0,1 mm o nazwie jedwabiu. Wyglądają jak malowane naturalne. jasne włosy, miękkie, nie gruby, więc nie zaszkodzi. Sable rzęsy do budynku mają średnicę 0.2-0.25 mm. Mają grube, lśniące i wyglądają bardzo jasne. Mimo, że te włosy, a nie trwałe, ale mogą tworzyć oryginalne obrazy. Norek rzęski blisko naturalne w swej strukturze i grubości. Dają wygląd naturalnego makijażu.

Konieczne jest, aby zwrócić uwagę na klejach przedłużonych rzęs. Jest także kilka typów. Lżejsze pomoc przebranie miejsce zrosty. Ciemny narzędzie stworzy efekt eyeliner.

przedłużanie rzęs kolor

Standard classic kolor rzęski budować – to czarny. Czasami, aby stworzyć bardziej naturalny efekt, należy zastosować włosy z brązowym odcieniem. Są doskonałe do blond dziewczyny. Jednakże, jeśli chcesz, aby wyróżniać się w tłumie i stworzyć oryginalny i nietypowy sposób, można użyć kolorowe rzęsy na budowę – czerwony, niebieski, żółty, zielony i tak dalej ..

Długość włosów

Typowo, gdy stosuje się łączenie włosów rzęs o różnych długościach, co pozwala, aby efekt bardziej naturalne. W procedury zastosowanej długości rzęsek od 4 do 18 milimetrów. Najbardziej powszechnie stosowane włókna 12, 10, 8 mm. Wybór długości zależy przede wszystkim od woli klienta i powód do zbudowania. Na przykład, do codziennego użytku średniej wielkości, ale dla imprez świątecznych mogą eksperymentować torują sobie drogę bardziej oryginalne.

Długie rzęsy i powinny być dobierane w zależności od kształtu twarzy. Większe cechy, tym większy, że włosy mogą być użyte. Jeśli ta sama osoba cienkie, wydłużone, należy wybrać krótsze rzęsy dla rozszerzeń. Jak wybrać długość włosa, tak aby nie dać sobie wulgarny wygląd i nie niszczą rodzimą rzęsek powodu zwiększonego obciążenia? Najlepiej jest określić odpowiedni rozmiar mierzyć swoje rzęsy i dodać do nich 2-4 milimetrów.

grubość

W zależności od grubości wieżowych włosków można osiągnąć różne efekty. Do tej pory, mistrz używane cztery typy:

 • 0,20 mm, – mieć sztywną strukturę, pomagają stworzyć barwny obraz;
 • 0,25 mm – nadaje się na specjalne okazje, krótkotrwały, ale mają doskonałą ekstrawagancki wygląd;
 • 0,10 mm – miękkie, elastyczne, mają najbardziej naturalny wygląd;
 • 0,15 mm – wyglądają jak zwykłe pomalowanych rzęs.

wygina

Odpowiednio dobrane, aby budować rzęsy pomogą wizualnie dostosować kształt oczu. Istnieje kilka rodzajów loków:

 • D – silny curl, pomagając stworzyć jasny obraz;
 • B – światło naturalne krzywa, która sprawia, że oczy otwarte;
 • C – najbardziej popularne loki średniej wielkości, dzięki czemu oczy bardziej wyraziste;
 • J – światła, prawie wprost krzywa rzęs.

Przed wykonaniem tej procedury, należy wybrać odpowiednie materiały do rzęs rozszerzeń, a także wielkość i gięcia włosy. Należy skupić się na efekt chcesz osiągnąć. Wybór jakości rzęs, można osiągnąć najlepsze rezultaty i twoje oczy bardziej wyraziste.