802 Shares 3329 views

Książki z ludzkiej skóry: charakterystyka, mity i ciekawostki

Przez cały czas ludzie się szerokie wykorzystanie skóry zwierząt do odzieży i różnych przedmiotów gospodarstwa domowego. Językoznawcy uważają nawet, że słowo „skóra” początkowo brzmiało jak „koza”. Po tym wszystkim, skóra tego zwierzęcia jest doskonale opór opatrunek, a następnie w ręce rzemieślników przekształconych w eleganckie buty lub szlafrok. Po jakimś czasie nadeszła oznaczać według skórze wszystkich istot żywych, w tym ludzi. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że już kilkaset lat temu, ludzka skóra jest uważany za doskonały materiał taki sam, jak na przykład, wieprzowina lub cielęcina. Zaskakująco, było wykonane z wielu różnych elementów, które są używane tylko głośne popytu ze strony arystokracji i bogatego mieszczaństwa. Niesamowity popyt we Francji, która wprowadziła modę podobnych produktów, była na okładkach książek w ludzkiej skórze. To takie straszne i fantastycznych dźwięków dla współczesnych ludzi, zdecydowaliśmy się powiedzieć więcej na temat tekstów i prac, które zostały uwiecznione na dobrze opalonej skóry ludzkiej.


Historia galanterii skórzanej zmarłych

Wydaje zrobić absolutne barbarzyństwo książki ludzkiej skóry lub innych podobnych produktów, ale nasi przodkowie uznała za całkiem normalne. Trudno powiedzieć, kiedy ten niezwykły materiał został użyty po raz pierwszy, ale historycy były liczne przypadki korzystania z ludzkich kości plemion Ameryki Południowej, Australii i Amazon.

Fakt, że ci ludzie uważają śmierć swego rodzaju przejście do innego świata, a najlepszym sposobem, aby uczcić pamięć zmarłych uznano za produkcję ich kości i skóry z różnych przedmiotów rytualnych. Najczęściej udali się do bębnów z kubka i uchwyt noży. W związku z tym trupem nadal być częścią plemienia i stał się przewodnikiem po świecie duchów.

Z biegiem czasu, ludzkość ewoluowała i przeniesione z dawnych barbarzyńskich tradycji. W Europie chrześcijaństwo zastępuje pogaństwo, które promowane zupełnie inny stosunek do zmarłego i ich szczątków. Wydawało się, że nikt w głowie nie przyjdzie do korzystania z ciała ludzkiego jako zwykły materiał wierzchni do produkcji, na przykład buty. Jednak rzeczywistość była o wiele bardziej szokujące, ponieważ w XVIII i XIX wieku weszła w galanterii wykonanych ze skóry martwych ludzi. Trudno jest zaakceptować fakt, że jedna z ostatnich książek związanych z ludzkiej skóry został stworzony w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Pomyśl o tym – tylko czterdzieści parę lat temu, pokrycie niektórych zmarłego udał się do produkcji książki! Ale nie sądzę, że wiele naszych, tym współczesnym świecie nie znajdzie. Ostatnio wyciekły dowód, że Europa jest nadal funkcjonującego podziemną fabrykę, która produkuje buty, paski, torebki i książki z ludzkiej skóry. A produkty te są kupowane na etapie produkcyjnym, są zdeponowane w zbiorach milionerów i miliarderów. Więc czy to jest – nikt nie wie jednak zaniepokojony psychologowie zaczęli badać to zjawisko, co szokujące wyniki.

Wrzosy

Współczesna psychologia jest w stanie spojrzeć głęboko w podświadomości, gdzie ukryte wszystkie swoje sekretne myśli i pragnienia. I w interesie, na przykład, książki związane w ludzkiej skórze, widzą przerażającą tendencję świadomości społecznej.

Psychologowie twierdzą, że w każdym czasie zainteresowanie śmierci towarzyszy ludzkości. Ale każda kultura została stworzona pewne tabu, co było jasne rozróżnienie pomiędzy światem żywych od martwych. Jednak nie zawsze byli ludzie, którzy mają szczególny pociąg do martwego – nekrofilia. Zjawisko to zostało opisane w XVII wieku, w tej chwili jest dość dobrze znana. Nauka udowodniła, że opinia publiczna i tradycji kulturowych tworzy dość silny podświadomy blokuje większość ludzi jak przyciągania zakazu.

Ale zwiększone zainteresowanie produktami ludzkiej skóry może oznaczać tylko jedno – nowoczesne społeczeństwo usunęła prawie wszystkich zahamowań, aby wyzwolić najskrytsze pragnienia. Po całej zabawy posiadania książkę oprawioną w ludzką skórę trakcji nekrofilskoy zbliżona do martwego ciała.

Wielu ekspertów twierdzi, że trend ten występuje tylko wtedy, gdy struktura społeczeństwa jest zniszczona. Na przykład, podczas rewolucji francuskiej w kraju fabryk produkujących pracuje wiele produktów wykonanych ze skóry z ludźmi. Te elementy pochwalić się wzajemnie, ponieważ często są one dopuszczone do tej osoby, której okładka została wykorzystana.

Nadal mogą myśleć, że musimy powiedzieć wszystko – jest horror dla dzieci, który został wynaleziony wrażliwy dziennikarzy czy pisarzy. Jeśli nadal masz wątpliwości, czy książka istnieć z ludzkiej skóry, w rzeczywistości, po przeczytaniu następujących części artykułu jasnego rzeczywistość tych przedmiotów.

Najstarsza książka w materialnym antropodermicheskogo

Myśląc o książkach na ludzkiej skórze, zwykle myśleć o niczym, ale nie Biblię. Zgadzam się, że trudno uwierzyć, że ktoś mógł napisać tekst święte dla wszystkich chrześcijan na materiale, który był niegdyś częścią osoby. Jednak ta książka jest nadal istnieje, a nie tylko jego pokrywa jest wykonana z ludzkiej skóry, ale wszystkie strony.

Ta Biblia jest jednym z najstarszych, po wnikliwej analizie, naukowcy odkryli, przybliżoną datę jego powstania – trzeci wieku naszej ery. Niestety, historia nie zachowała żadnych informacji o autorze publikacji i osoby, która służyła jako materiał skóry na książki.

To ciekawe, że o ten sam numer dnia i inskrypcje znalezione przez archeologów afrykańskich i australijskich tubylców. stosuje się również do materiału antropodermichesky i razem z księgami biblijnymi kieruje naszą listę ludzkiej skórze.

XVII wieku: rozwój medycyny

Do tej pory o książkach na ludzkiej skórze, wykonanych w XVII wieku, naukowiec znany. Te rzadkie okazy sporadycznie znaleźć w wyświetlaczach muzealnych i kolekcji prywatnych. Co ciekawe, fascynacja takich książek było bezpośrednio związane z rozwojem medycyny.

Przez XVII wieku, to nauka dokonała przełomu jeden po drugim, a wśród mieszkańców miasta wzrosła liczba ludzi, którzy dobrowolnie ofiarowanych jego ciało po śmierci dla eksperymentów naukowych. Organy te były wykorzystywane do bardziej szczegółowej analizy anatomii człowieka, ale skóra, bezużyteczny dla lekarzy, nagle zaczął być używany jako osłona lub wiążące dla traktatach medycznych.

Pierwotnie opublikowany w tej formie tylko książki na tematy medyczne, ale potem były zbiory prawne, a nawet kościół katolicki prawo.

Książka skóra badacz

Nie tak dawno temu została odkryta bardzo ciekawy i nietypowy egzemplarz książki ludzkiej skórze. Na zewnątrz, to nijaki zbiór artykułów prawa hiszpańskiego, ale bibliotekarzy przyciągnęła trochę nietypowy kolor wiążące i napis na okładce, stwierdzając, że to wydanie jest wykonany z materiału antropodermicheskogo. Po kilku Testy przeprowadzone zostały potwierdzone ta wersja również wyjaśniony niezwykłe okoliczności, które doprowadziły do powstania tej książki.

Fakt, że w latach trzydziestych XVII wieku pewien Dzhonas Rayt udał się w niebezpieczną podróż do Afryki. Zamierzał zbadać niektóre z lokalnych plemion, ale został złapany i zjedzony przez kanibali. Po pewnym czasie wódz plemienia postanowił powrócić innych badaczy swoich osobistych, został dołączony do nich i skóry, które z jakiegoś powodu tubylcy odmówili spożywania posiłków. Wśród rzeczy, był stary i zużyty książeczka z prawem hiszpańskim, który jest jednym z Jonas Wright postanowił obrócić resztę skóry badacza.

French Revolution: Wprowadzenie do mody ludzkich produktów do pielęgnacji skóry

XVIII wieku został oznaczony przez serię gwałtownych wydarzeń w Europie. Każdego dnia w Paryżu został stracony kilkaset ludzi, którzy nie mają czasu, by pochować ciało. Fakt ten doprowadził do otwarcia w latach dziewięćdziesiątych XVIII wieku we Francji, stolicy niewielkiej fabryki na produkcji ludzkiej skórze. Od wyprodukowany różnych produktów, które arystokratów wykupione w mgnieniu oka. Uznano za bardzo prestiżowe i modne wśród swoich przyjaciół pochwalić tak rzadkie i bardzo drogie Bagatelle.

To potworne, według standardów współczesnego człowieka, a trend utrzymywał się w XIX wieku. Dopiero teraz dawca skóra staje się mordercą, stracony za liczne zbrodnie, a ci, którzy są self postanowił dać część siebie po śmierci w niektórych ludzi. Dobrze znana historia młodego człowieka z Rosji, która po poniesionej szkody amputacji ręki. Zapytał lekarzy, aby usunąć skórę z jego kończyn, a po oczyszczeniu okazało się materiału do wiązania i obejmuje zbiór wierszy własnej kompozycji. Ta niezwykła książka, dał dziewczynie, która była niespełnionej miłości przez kilka lat.

Książka skóra Piper

W latach trzydziestych XIX wieku piper z Anglii o nazwie George Cudmore został stracony za zamordowanie żony. Biedactwo został otruty arszenikiem i prikopalis w ogrodzie. Skóra Cudmore kupił jeden z najbogatszych kupców książek i uczynił z niego wiążąca dla zbiorów poezji.

To ciekawe, że w książce określić, kto był dawcą antropodermicheskogo materiału, jak również żadnego przestępstwa doprowadziło do jego śmierci w lochach więziennych.

astronom prezent

W XIX wieku, żył i pracował najpopularniejszą astronoma swego czasu we Francji. Camille Flammarion – był to jego nazwa – opublikował wiele jego prac naukowych, które czytają nie tylko mężczyźni, ale także wykształconych pań.

Jego książki stały się komfort umierającego Hrabiny gruźlicy. Ona jest często oderwany od swojej choroby poprzez czytanie dzieł Flammarion, więc autor pozostawił swoją skórę po śmierci.

Co ciekawe, astronom nigdy nawet spotkał dziewczynę, ale z wdzięcznością przyjął jej prezent. Jego kolejna książka została wykonana w skórzanej okładce francuskiego hrabiny. Na odwrocie był napis, który mówi, że to wystąpienie jest wykonana ze skóry kobiet.

Wyznania rabusia

Około połowy XIX wieku nastąpiła dziwna historia, w wyniku których istnieje inna książka z ludzkiej skóry. American Gangster Dzheyms Allen żył kosztem ludzi, którzy okradli. Ale pewnego dnia, kolejna ofiara była w stanie dać mu silny opór i pomimo rany postrzałowej, złodziej prowadził do komisariatu.

Raz w więzieniu, James zaczął pisać swoje wspomnienia i pozostawił po śmierci wykorzystać swoją skórę do ich wiązania. Jeszcze bardziej niespodziewany dla wszystkich był fakt, że ten niezwykły przypadek, sprawca będzie musiał dostać się do osób zatrzymanych Allen.

poezja erotyczna

Jednym z najbardziej znanych przypadków książek z ludzkiej skóry jest napisane w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Jest on poświęcony hiszpańskiej poezji erotycznej i jest obecnie przechowywany w Bibliotece Bailey.

Na książce samego Zjednoczonych który służył jako materiału pokryciowego dla członka skóry jednego z rdzennych plemion, którzy wzięli ją utrzymać po śmierci bliskich. W rezultacie, każdy z rodziny zgromadzone wystarczające ilości skóry, czasami spada na czarnym rynku. A stamtąd jest wysyłana do różnych warsztatach rozsianych po całym świecie.

Gdzie są książki z ludzkiej skóry

Niespodziewanie, te elementy można znaleźć w wielu dużych bibliotek świata. Wystarczy wyobrazić sobie, że książka może wziąć w ręce każdego ucznia lub eksperta w danej dziedzinie, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności.

Na przykład, na Harvardzie trzech stwierdzono takie książki. Jednak pracownicy biblioteki uniwersytetu nie wykluczają, że w rzeczywistości jest o wiele więcej. Oczywiście, jest to prawie niemożliwe, aby znaleźć bez specjalnych testów, co jest niemożliwe do przeprowadzenia ze wszystkich piętnastu tysięcy książek w Uniwersytecie Harvarda. Co ciekawe, próbki od pracowników biblioteki ludzkiej skóry nie zamierzają wykluczyć ze swoich funduszy. Oni nadal są wydawane w rękach studentów.

Wiadomo również, że takie książki są przechowywane w obserwatorium w Zhuvizii, Exeter Biblioteka i funduszu literackiego Bostonu. Uważamy, że nie jest to pełna lista miejsc, gdzie można znaleźć rzadkie okazy antropodermicheskogo materiału. Wiele prywatnych kolekcjonerów nigdy mówić o swoich skarbach, więc są one ukryte przed światem.

Z jednego z naszych artykułów jest oczywiste, że książka z ludzkiej skóry – w rzeczywistości, a nie fikcją lub mit. Bez względu na to, jak traktujemy to zjawisko, to był obecny w życiu naszych przodków od wieków i nadal istnieją do dziś. Mimo, że większość ludzi myśli, że te rzeczy bardzo umieszczać w muzeach, zamiast na półkach bibliotecznych w zakamarkach milionerów.