430 Shares 8780 views

Tuxedo – klasyczny i elegancki

Tuxedo – garnitur, który jest najbardziej elegancki i nadaje się do większości szczególnych okazjach. To musi być idealnie dopasowany i zamocowany na rysunku. Ta kategoria odzież nie jest zależny od trendów w modzie, to zachowały tradycję odpowiadał klasycznej męskiej.

Trochę historii

Pochodzenie wiąże się z smokingu doprowadzony do XVII wieku w Anglii od kolonialnego tytoniu i moda na jego palenia, który zaczął się bardzo szybko rozprzestrzeniać. Jako dżentelmen nie wolno palić przed pań, został specjalnie zaprojektowany dla tego pomieszczenia. Jednocześnie tradycja z domu ubrany w specjalny płaszcz – szlafrok, cechą, która była satyna krawędzi rękawy i kołnierz. Etykieta wolno nawet przyjmować gości w takich ubraniach.

Zaletą tej części garderoby była wygoda, gdyż nie utrudniać ruchu. Nieco później pojawił się męski smoking, przeznaczony do palenia. Ponieważ łączy w sobie elegancję i wygodę, z kołnierzami jedwabiu i rękawach wielkie otrząsa się z popiołów, szybko zyskał popularność.

Co ciekawe, mężczyźni tylko nosił go przed wyjazdem do palarni. Wychodząc z tego, że zastrzelił ją. Ale z biegiem czasu smoking stawał się coraz bardziej w codziennym życiu ludzi.

Uznanie tego koloru w najwyższych kręgach świadczy fakt, że w połowie XIX wieku została przyszyta pierwszy smoking dla księcia Walii. Ale w tym samym smoking frak gorszej znaczenia i przez długi czas został wprowadzony nie tylko na bardzo ważnego wydarzenia.

funkcje

Nowoczesne Tuxedo – garnitur, który ma jaskrawe różnice między codziennego. Główny, który jest trudno nie zauważyć, są wstawki z satyny. Na spodniach widać paski i kurtki – mankiety wykonane z tego materiału. Ale Tuxedo reprezentuje cały zespół, w tym konkretnym koszuli, satynową szarfą (specjalnego pasa), chusteczka chusteczka do piersi i muszkę. A także wiele szczegółów, to klasyczne buty z lakierowanej skóry czarne skarpetki i podobnych kolorach.

Kamizelka powinna być wykonana z takiego samego materiału jak kurtka, laczy go na guziki satyny.

zegarek z smokingu nie powinny być noszone, dozwolone jest zegarek na łańcuszku.

Dress code

Zaproszenie do wydarzeń Przyjmowanie oraz status często zawierają odniesienie do ważnej postaci odzieży. Dla mężczyzn jest to zwykle pod warunkiem wspólnego sformułowania «białym krawacie» lub «Black Tie». Jeśli pierwszy jest frak, drugi – to smoking. Gdy taka informacja nie jest, to będzie dosyć klasyczny garnitur do wieczora.

Tajemnice wyboru

Nowoczesna paleta kolorów jest bardzo bogata w kolory, ale Zgodnie z obowiązującymi przepisami w zimie umieścić na czarnym smokingu, a latem jest pierwszeństwo dla białej wersji. Jeżeli protokół nie powinny być koniecznie były przestrzegane, to można zdecydować się na inny odcień.

Wełna jest używany, aby ten kostium. Koszula powinna być wykonana z bawełny lub jedwabiu. Ale mogą eksperymentować z tkaniny tekstury, aby podświetlić element odzieży więcej.

Tuxedo mogą być jedno- lub dwurzędowy. Etykieta zarówno możliwe. Wybór zależy od typu budowy ciała i wieku człowieka. Aby wyglądać bardziej reprezentacyjny młodego człowieka subtelnego ciała powinny dać pierwszeństwo kurtce dwurzędowy. Łuszcz również w stanie ukryć zbędne kilogramy i nadaje się dla mężczyzn o bardziej dojrzałym wieku.

Zgodnie z nowymi trendami mody smokingu – to nie tylko garnitur z męskiej garderoby, to coraz częściej można zobaczyć kobiety. Ale podczas gdy wersja samica nie jest równoznaczne ze statusem samca.