417 Shares 3216 views

Perswazja – jest w twojej mocy

Self-sprawiedliwość pomaga osobie pobyt na wybranej ścieżki. Perswazja – to jest ważne. Posiadanie daru raportu uzasadnionej strategii informacyjnej przynosi wymierne korzyści w rozwoju relacji z innymi, rozwiązywania problemów w pracy, w transporcie publicznym, w domu, w sklepie i innych miejscach.


Czym jest wiara?

Jest on integralną częścią świata i zdolność do wpływania na ludzi, w pigułce. Wiele metod perswazji i będą się różnić w zależności od sytuacji. Czy chcesz, żeby się nauczyć? Dołącz teraz. Razem łatwiej się nauczyć.

Zarówno ze względu na niedoskonałości kolei

Człowiek, który ma dar przekonywania, nawet słabość może okazać się zaletą. Taka jest psychologia perswazji. Na przykład, w przypadku sprzedaży używanego samochodu konieczne jest, aby powiedzieć o małych wad, które kupujący mógł, i nie zwracać uwagę. Odkrycie drobnych wad stwarza wrażenie braku duże. Stwarza to poczucie uczciwości, zaufania między uczestnikami rozmowy szybko rośnie wraz z prawdopodobieństwem uścisnąć dłoń i złożyć ofertę.

Ta sama metoda przekonania danej osoby może być stosowany przy ubieganiu się o nowej pracy. Podsumowując, należy określić nie tylko pozytywne cechy, ale zatrzymać się i w decydującym momencie, zwracając uwagę kiedy iz jakiego powodu byliście w stanie poprawić obsługę.

Rozwijaj swoją charyzmą

Człowiek, który nie ma charyzmy, aby stać się liderem nie może. Myślisz, że masz go tam? Daj spokój, nie są pozbawione tego daru, jak i każdej innej osoby. Zmień swoje przekonania. To proste: patrzeć na życie oczyma zakochanego, z których wszystkie są połączone szczerze komplement, zachęcać tych, którzy są blisko was, pomagają im tyle.

Najbardziej przekonującym argumentem – ostatni

Kołysać opinię na ich stronie, dowody potrzebne do budowy w określonym porządku. Pierwszy przynieść silne argumenty, a następnie – średnia dla wiarygodności, a dopiero na końcu, aby „dobić” najbardziej znaczące.

W przypadku trzeba uzyskać ostateczną odpowiedź, aby rozwiązać problem, nie ujawniać go natychmiast. Aby określić kilka pytań, które mogą być tylko jedna odpowiedź – tak. „Tak”, odpowiedź jest nieuchronnie następuje najważniejsze pytanie przeciwnika.

stan wykorzystanie

czuć się swobodnie wyrazić swoją pozycję i władzę, aby rozwiązać ten problem. W tym przypadku, argumenty użyte przez Ciebie, będzie wydawać dużo bardziej znaczące.

interesy osób

Dowody muszą być oparte nie tylko na argumentach materialnego zysku, szczególny nacisk należy położyć na zaspokojenie potrzeb ludzi. Powiedz mi, co interes publiczny zostaną zrealizowane.

Deklaracja wrongness

Wiara – to nie tylko mocne argumenty i argumenty, ale również zdolność do uznania swoich błędów. Miej odwagę spojrzeć prawdzie w oczy i przyznać, że byli w błędzie. Taki czyn tylko wzmocni swoją wiarygodność, aby jeszcze więcej szacunku.

widoczność

Liczby, fakty, tabele, wykresy, slajdy, zdjęcia – wszystko z tej listy musi być obecny w swoim dobrze uzasadnionej mowy. Jednak, jak szczere emocje.