406 Shares 5512 views

filmy młodzieżowe o uczelni i młodzieży

Współczesne filmy o studiach i młodzieży są bardzo różni się od filmów o podobnej tematyce, wykonanych w XX wieku. Szczególnie wzruszające wyglądał radzieckich filmów młodzieżowych. Jest to niemożliwe, aby przypomnieć sobie takie filmy krajowe jako „Kluczem jest niezbywalne”, „Draw”, „listów cudzych”, „Republika SHKID”, „Sto dni po Childhood”, „Scarecrow”, „The Adventures of Electronics”, „Drogi Elena” i wiele innych.

Rozważmy kilka filmów.

„Rysunek”

Jest to radziecki kultowy młodzież wykonane przez Władimira Menshov w 1976 roku. Obsada Dmitri Kharatyan Natalia Vavilov Andrey Gusiew, Evgeniya Hanaeva. Akcja filmu rozgrywa się w zwykłej szkoły Radzieckiego. W klasy 10 przychodzi nowy uczeń Igor Gruszko (Dmitrij Charatjan), a raz ołowiu w klasie przechodzi do niego, choć nie czyni żadnego wysiłku w tej sprawie. Igor pisze piosenki, gra na gitarze i chce wybrać grupę muzyków. On jest utalentowanym młodym człowiekiem, co jest jego piosenka „Motyle”.

Ale istnieje inny lider klasa – Oleg Komarovsky (Andrey Gusiew) – student A o ambitny sposób. Zdając sobie sprawę, że cała uwaga nie jest już na nim jest, że namawia uczniów w klasie, aby opóźnić testu z matematyki i nauczyciela (Evgeniya Hanaeva) kłamać, że rzekomo nie ostrzegałem o kontrolę. W rezultacie, jego oszustwo zostało otwarte, a on shlopotal jednostki i nie wykorzystał szansy, aby uzyskać złoty medal.

Film wykonany jest żywy, ciekawy, istnieje wiele wysokiej jakości muzyki. Ten debiut pełnometrażowy, Vladimir Menshov.

„Strach”

W kategorii „Filmy o uczelni i młodzieży i miłości”, to jest niemożliwe, nie obejmują wzruszający film „Scarecrow”. Reżyser i aktor Rolan Bykov miała obraz oparty na powieści Władimira Zheleznikova „Scarecrow”. Film został wydany w 1983 roku i stał się objawieniem dla radzieckich kinomanów. Po raz pierwszy uczniowie wykazali odwrotną stronę, a nie bohaterów i antybohaterów. O filmie dużo, aby otworzyć dyskusję, a to spowodowało poważne rezonansu publicznego. W 1986 roku obraz ruchu „Scarecrow” został wyróżniony Nagrodą Państwową ZSRR, jak również główną nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Laon.

Rolan Bykov miał dużo czasu, aby wybrać dzieci do głównych ról, a zwłaszcza roli Lena Bessoltsevoy, który ostatecznie odegrał Kristina Orbakayte. W roli Dimy Somova wystąpił Mitia Jegorow, syna znanego aktorka Natalia Kustinskaya, a rola dziadka Leny Mikołaj Mikołajewicz zaproszony Jurij Nikulin. Ten film był ostatni film fabularny w biografii artysty Ludowej.

Działka

Jaki jest obraz historia? Przede wszystkim, o miłości, przyjaźni, zdradzie i poświęceniu. W klasie, gdzie wszystko podlega Iron Knob, przyszedł przybysz Lena Bessoltseva wnuczka ekscentryczny Mikołaj Mikołajewicz, który gromadzone i przechowywane w jego domu kolekcję obrazów, napisany przez jego przodka, a wcześniej był pasjonatem swojego zawodu, że nie zwraca uwagi na ich wygląd. Z tym, idąc cały czas w łaty, dla których mieszkańcy nazywali go „zaplatochnikom” i nie lubił do zacisznej życia.

Wnuczka Mikołaj Mikołajewicz Lena weszła do sali, starając się zadowolić swoich kolegów iw inny sposób zaakceptuje do nich, nawet kiedy otwarcie szydzić jej dziadka. Ale okazuje się odwrotny obraz: uczniowie nie rozumieją jej zachowanie i dają jej Scarecrow nick. Tylko jeden Dima Somov, chłopca z bogatej rodziny i cieszy się autorytetem w klasie, wręcza jej pomocnej dłoni, ale w końcu on ją zdradza. Dziewczyna bojkot, a nawet bici. Zdarza się, że filmy o studiach i młodości i miłości hit realistyczny (ostry na zdjęciu), które występują pomiędzy imprezy dzieci.

Lena Bessoltseva z dziadkiem do opuszczenia miasta, a Mikołaj daje Klasa A portret swojej prababki, zaskakująco podobny do Lena (Scarecrow). Film okazał się jeszcze przeraźliwe dzięki muzyce i filmowania na jesieni.

Kristina Orbakayte w 1987 roku otrzymał nagrodę dla „najlepszej aktorki” na Pan-Europejskiego Festiwalu Filmów dla dzieci i młodzieży filmowej vyshi.

„Sto dni po Childhood”

Kto z nas nie kochał jako dziecko do oglądania filmów na temat uczelni i młodzieży? Pod koniec lat siedemdziesiątych i początku lat osiemdziesiątych, rosyjski, radzieccy filmowcy strzelać więcej zdjęć na ten temat, ale to dotyka głębszych kwestii przyjaźni, miłości i związkach.

Jeśli pamiętacie film „Będziemy żyć do poniedziałku”, a następnie ponownie godność ludzką i „szczęście, kiedy zrozumiesz” są umieszczane na czele. W przybliżeniu takie samo znaczenie jak w Sergeya Soloveva malarstwa „Sto dni po Childhood”. W wychowawca kolonijny pionierem dziecięcy stawia play „Masquerade”. Jeden z nastolatków Mitia Lopuhin tak zakochuje się w jego kolega Lena Ergolinu (Tatiana Drubich), który nie zauważy, że był uwielbienia oczy obserwując inne dziewczyny – Sonia Zagremuhina (Irina Malysheva).

Film zdobył również nagrodę państwową, która jest przyznawana reżyser, scenarzysta, operator i artysty.

„Drogi Elena”

Dodany do listy, która jest właścicielem filmy o studiach i młodzieży musi być trudne, ciężkie taśmy reżyserii Eldar Ryazanov „Drogi Elena”. Choć obraz nie jest strzelanie w szkole lub na uczelni – to także film o przyjaźni, miłości i zdrady.

Ryazanov nakręcony tytułowego Play Ludmiła Razumovskaya. Dla reżysera, filmowanie głównie komedie, to był pierwszy film, w którym główną rolę artystów zaproszony nie są profesjonalni aktorzy, ale także nastolatków, którzy są poważnie o pracy.

Znana fraza Eldar, powiedział po obrazie „Nadzwyczajne Przygody Włochów w Rosji”, który nigdy nie będzie ponownie usunięcia zwierząt, a po filmie „Drogi Elena” – nigdy nie będzie strzelać dzieci. Jednak filmy o studiach i młodzieży mają własną aurę i zawsze wyglądają tak samo Czas bohaterów i nie tylko.

Jaki film?

W skrócie, historia przedstawia się następująco: czterech studentów (trzech chłopców i jedna dziewczynka), 10 absolwentów B-klasy, do domu nauczyciela Elena Sergeevna pogratulować dniu jego urodzin. Ale nie dobroć, nie sympatyzować z nauczycielem, gdyż jej matka jest w szpitalu, a nawet powiedzieć jej ostatni „Do widzenia”, ponieważ skończył się w ciągu kilku dni od szkoły i wchodzi w dorosłość. Nie, po prostu przyszedł odebrać jej klucze od sejfu, gdzie kontrola leży w matematyce. Biorąc notebooki z bezpiecznych i korygowania błędów, są one, ich zdaniem, będą mogli łatwo przejść do kolegium.

Tutaj, podobnie jak w innych obrazach, gdzie mówimy o nastolatków zaangażowanych psychologiczne problemy między „silne” i „słabe”, gdy wszystko jest wywrócone do góry nogami. Silne akt jako tchórzy i łotrów i słabych pokazać swoje najlepsze cechy.

Filmy o uczelni i młodzieży. wersja US

Zupełnie inaczej wyglądać filmy o amerykańskich nastolatków. Na przykład film „Wild Child”, gdzie gra Emma Roberts, bratanica Dzhulii Roberts ulubiony. Film wyreżyserowany przez Nik Mur, autor scenariusza – Lyusi Dal. Jest to bardzo zabawna komedia o niekontrolowane nastolatka Poppi Mur (Emma Roberts), z zamożnej rodziny, który nie może dogadać się z rodzicami lub nauczycielami albo. W końcu decydują się razem, aby wysłać ją do szkoły z internatem angielski ścisłych zasad. Tam czekał na Zabawna przygoda i miłość.

Emma Roberts doskonale poradził sobie z rolą, na przestrzeni lat, że nie został zaproszony do takich projektów oraz aktorka poważnie o kinematografii, starał się na planie i mimo młodego wieku, grał znakomicie.

Nastoletnie filmy o uczelni, szkole

Komedia „Gwiazda na scenie”, mówi również o 15-letniej Loli, która, ku jego rozczarowaniu, zmuszony do opuszczenia dużego miasta (New York) i przenieść wraz z matką i siostrami w prowincji. Jednak nie ma nadzieję stać się gwiazdą w szkolnej sztuce „Pygmalion”, ale nie było tam lokalna piękność i „gwiazda” Carl nie ma wydajność swoje miejsce. Między dziewczynami rozpoczyna poważną walkę o miejsce pod słońcem.

Reżyser filmu Sara Sugarman, z udziałem Lindsay Lohan, Adam Garcia, Glenne Headly i innych. Filmy o uczelni i nastolatków, komedii i melodramatu, filmowany i nagrywany przez amerykańskich reżyserów. Nawet ta komedia z prostym działki zapłacił za obraz budżetu (15 mln dolarów), dwukrotnie (33 mln dolarów).

„Mad uczyć”

Ale to nie jest tylko amerykański komedia spojrzenie z zainteresowaniem. Nastoletnie filmy o uczelni europejskich reżyserów z zainteresowaniem obserwują mieszkańców świata. Francuska komedia „Mad uczyć” nakręcony w 2013 roku dowodzi go.

Film w reżyserii Pierre-François Martin-Laval, z udziałem Kristian Klave, Izabel Nanti, dyrektor, Kev Adams i innych. Akcja filmu rozgrywa się w najgorszym francuskiego liceum, uczniowie z alarmujące konsystencję pokonać kciuki, na wszystkich zawodach i konkursach na ostatnim miejscu, a nauczyciele zrezygnowali i nie wiedział, co zrobić, aby dowiedzieć się czegoś o nieuk.

Jeśli weźmiemy pod uwagę filmy o młodzieży i szkół i uczelni, ten obraz ma miejsce, mimo że nie tylko pokazuje szalonych studentów (licealiści), ale także nie mniej szalonych profesorów. W celu ratowania jego szkołę przed zamknięciem, dyrektor idzie na całość i zachęca nauczycieli najgorsze, co jest tylko tam. Aby odpowiedzieć na pytanie, czy nauczyciel będzie mógł dostać szalony starszy klasy jest dobrze zdać egzaminy, trzeba zobaczyć ten film. Na ekranie, wszystko jest możliwe!

Jak oglądać filmy o nastolatkach

Aby uniknąć nieporozumień liczby obrazów o dzieci szkół, można zrobić listę dla siebie, w którym roku i gdzie kręcono filmy o studiach i młodzieży (USA). Poniższa lista pomoże łatwo znaleźć automaty folię i postępuj zgodnie z bohaterów dramatów i komedii.

Filmy takie jak „Vampire University”, „tajnych agentów”, „współlokatora”. „Amerykańska dziewica” i inni, coś podobnego, ale oczywiście, gdy wrócił do domu i chcieliby odpocząć, nikt nie będzie oglądał horror lub sądowej dramat. Komedia tego rodzaju będą nakładać się na dobrych myśli i uśmiechem.

„Panno Washington Przechodzi do Smith College”

Armand Mastroianni obraz „Miss Waszyngtonie Przechodzi do Smith College” zajmuje godne miejsce wśród tego gatunku filmów. Chociaż znowu obraz na uczelni i młodzieży, ale jest „źrenica” ona jest dorosłą kobietą. On udziałem Sibill Sheppard. Po rozwodzie, Alice (Sibill Sheppard) wraca do studia, aby zakończyć swoją edukację. W pokoju w akademiku, gdzie dostarcza się mieszka dziewczynę o imieniu Zoe, w tym samym wieku co jego córka Alice. Jednak pomimo ich wieku, przyjaźni między nimi. Film jest prosty, nieco przydługi, ale raz można zobaczyć.

Lista filmów nastolatek rodzajowe

Spójrzmy na niektóre filmy o młodzieży i uczelni. Lista ta może być uzupełniona o następujących obrazów:

 • „Klasa”.
 • "Bunny".
 • „Córka ojca.”
 • "College".
 • "Edukacja Charli Benksa".
 • "Charlie Bartlett".
 • "Sidni Uayt".
 • „Genialny pomysł.”
 • "The History Boys".
 • „Podjęliśmy!”
 • „Ona – człowiek.”

I to oczywiście nie wszystko, lista może się bez kończyn. Rozważmy dwa kolejne filmy: „Akademia śmierci” i „First Daughter”.

„Akademia śmierci”

Adolf Hitler był obsesją młodzieży, która powinna być, jego zdaniem, bezwzględny, nieustraszony i są w pełni zgodne ze swoim statutem. W tym celu, cały Niemiec powstały Narodowej Akademii Politycznej, czyli system elitarnych szkół pod nazwą „Napoli”, który został przygotowany przez nową rasę, mistrzów „nowego faszystowskiego świata”.

Ten film jest o młodym człowieku Fridrihe Vaymere, który pod wpływem faszyzmu bierze swoją decyzję (mimo protestów ojca) i idzie dobrowolnie do takiej szkoły. Tam spotkał się z Albrecht Stein, kruchym, w przeciwieństwie do innych chłopców, a pod jego wpływem w wyniku rzucania tę potworną instytucji.

Oprócz głęboko dotkniętych tematów moralnych, obraz jest nadal wartościowe wydarzenia historyczne, które miały miejsce nie tak dawno temu.

"First Daughter"

Obraz „First Daughter” – „Rzymskie wakacje” to remake komedii Tutaj mówimy o córki prezydenta USA, który, zmęczony wiecznymi strażników i agentów serwisowych, chwytając moment, ucieka od nich w czasie wizyty ojca do Europy (ona towarzyszyć prezydentowi w tej podróży). Film w reżyserii Foresta Whitakera, z udziałem Keti Holms, Marc Blucas i innych.

Ten film, a raczej odnosi się do kategorii „Filmy o miłości”. Nastolatków i college (lista takich tematów obrazów przedstawionych powyżej), gdzie uczą się, że widz nie widzi, ale to nie czyni go mniej interesujące.

Oglądać filmy o wysokiej jakości!