561 Shares 9555 views

Smartfon Alcatel One Touch PIXI 3: Opinie, dane techniczne, przegląd

Firma Alcatel jest znana jako producent niskich kosztach i smartfony jednocześnie wystarczająco wydajne i wszechstronne. Wśród najbardziej zauważalną i popularny wśród fanów gadżetów mobilnych rozwiązań pochodzących według marki na rynek w 2015 roku – Telefony Pixi 3. serie te są dostępne w kilku wersjach. Różnice pomiędzy nimi są stosunkowo niewielkie – przeważnie są w rozmiarze ekranu, jak również wymiary urządzeń. Warto zauważyć, że w ramach poszczególnych modeli smartfonów istnieją wersje, znacznie różni się w aspekcie wsparcia dla niektórych technologii. Jakie są cechy urządzenia liniowego Pixi 3? Co użytkownicy mówią o swoich urządzeń operacyjnych doświadczenia?


Ogólne informacje na temat linii Pixi 3

Linijka Alcatel One Touch PIXI 3 telefony na których opinie są przeważnie w rosyjskich portali miłośników gadżetów, została oficjalnie uruchomiona w styczniu 2015 r. Ta rodzina smartfonów jest więc 3rd generacji PIXI. Wszystkie telefony są związane z tym pojęciem, wspierane przez nowoczesne technologie. Różnice między devaysa jednak może być znacząca. Na przykład, dostępne są urządzenia o małym ekranie 3,5 cala, z postacią odpowiedniej jednostki 4, są telefony z wyświetlaczem 5 cali. Niektóre linie telefoniczne PIXI 3 działa na Android OS. Są te, które pracują pod kontrolą systemu Windows, a Firefox OS.

Oryginalny skład PIXI 3?

Zupa rodziny Alcatel One Touch PIXI 3 – przeglądy wielu właścicieli urządzenia wskazują takie same – różnią się od wielu konkurencyjnych rozwiązań łatwości konfiguracji. W smartfonach preinstalowanym sporo przydatnych aplikacji. Zupa dostarczone w 9 wersjach kolorystycznych. Wśród szczególnie godne uwagi opcji wahają Pixi 3 – możliwość aktywacji trybu „gość”, który pozwala chronić dane osobowe właściciela telefonu w aplikacji i plików.

Rozważmy teraz cechy poszczególnych modeli z Alcatel One Touch Pixi 3. Przeglądu odpowiedniej linii, możemy zacząć od smartfonie Pixi 3 ma ekran 3,5-calowy. Ten telefon – najmniejsze rozmiary.

Charakterystyka PIXI telefon 3 z ekranem 3,5 cala

Telefon Alcatel One Touch PIXI 3 na zmianę ekranu ma długość 3,5 cala 112,2 mm, szerokość – 62 mm, grubość – 11,9 mm. Wyświetlacz devaysa może działać w rozdzielczości 320 x 480 pikseli. Wykonany w technologii TFT. Wpada w kategorii pojemności rozpoznaje gesty użytkownika. Smartphone OS Android Kitkat kontrolowane w wersji 4.4. Urządzenie zawiera procesor dwużyłowy, który działa z częstotliwością 1 GHz. Urządzenie obsługuje głównych standardów komunikacyjnych, w tym WiFi, Bluetooth. Jak również technologii Wi-Fi Direct. Połączenie z Internetem możliwe poprzez kanał 3G. Urządzenie można podłączyć do komputera za pomocą kabla USB 2.0.

Alcatel One Touch PIXI 3 smartphone badanym modyfikacji 2 komór. Głównym ma rozdzielczość wielkości 2 megapikselowy przodu – mniejszy, 1,3 mega pikseli. Z smartphone, można przeprowadzić nagrywanie wideo w rozdzielczości 480p przy 15 klatkach na sekundę. Ilość RAM zainstalowany w urządzeniu – 512. Zasobami pamięci flash – 4 GB, nie ma wsparcia microSD modułów, – do 32 GB.

Alcatel One Touch PIXI 3 smartfon w tej wersji z wielu rynkach światowych wyposażona jest pojemność baterii 1150 mAh, dla europejskiego – akumulator 1300 mAh zasobu. Wskaźnik odpowiadający 1150 mAh może stanowić niezależną pracę w trybie czuwania, porządek 381 godzin, – telefon pracuje w trybie 2G, 286 godziny – przy zastosowaniu urządzenia z aktywnego kanału 3G.

PIXI 3 z wyświetlaczem 3,5 cala: Opinie

Co użytkownicy mówią o Alcatel One Touch Pixi rozważyć modyfikacje devaysa 3? Opinie użytkowników opisać, w jaki sposób urządzenie jest w pełni zgodny z aktualnymi trendami na rynku. Urządzenie obsługuje raportu użytkowników głównych standardów komunikacyjnych, posiada atrakcyjny design, łatwy w obsłudze, wyposażony w 2 kamery z dobrej rozdzielczości smartphone. Obecność procesora 2-rdzeniowego jest uważany fanów gadżetów mobilnych, telefon jest również zaletą. Ze względu na obecność chipa na urządzeniu, można uruchomić wspólne aplikacje i wiele dzisiejszych gier.

Rozważyć inną modyfikację urządzeń odnoszące się do spisu Alcatel One Touch Pixi 3. Zapoznaj się z naszą możemy kontynuować naukę charakterystykę 4-calowy smartfon. On drugim co do wielkości w rodzinie.

Alcatel One Touch PIXI 3 z 4-calowym ekranem

Więc zbadać modyfikacji następujące devaysa Alcatel One Touch PIXI 3 – 4 cala. Jakie są jego funkcje?

Przede wszystkim warto zauważyć, że Alcatel One Touch PIXI March 4-calowy jest w 2 wersjach – 3G i 4G. Wymiary nieco większe niż w poprzedniej wersji smartfonu. Długość devaysa jest 121,6 mm, szerokość – 64,4 mm, grubość – 11,6 mm. Dane te odnoszą się do urządzenia 3G modyfikujących. W-4G wersja wymiary urządzenia nieco inaczej: długość telefon – 121,3 mm, szerokość – 64,2 mm, grubość jest taka sama 11,6 mm. Ale różnica, jeśli nie przyjrzeć, oczywiście, nie może być zauważony w ogóle.

Oglądane urządzenie, oficjalnie nazywany Alcatel One Touch Pixi 3 4013D, jak w poprzedniej modyfikacji smartfon Alcatela, wyposażony w pojemnościowy ekran, który obsługuje sterowanie gestami. Rozmiar wyświetlacza – 4 cale, obsługiwana rozdzielczość – 800 x 480 pikseli. Devaysa system operacyjny jest taki sam jak ten ustalony w poprzednim modelu – Android KitKat OS w wersji 4.4. W odmianie, wspiera standardu 3G zainstalowany procesor 2-rdzeń. Devaysa Chip 4G wersja ma 4 rdzenie. Oba smartfony obsługuje modyfikację Wi-Fi, Bluetooth, aby połączyć się z komputerem za pomocą kabla microUSB 2.0.

Telefon posiada dwie komory – podstawowy z dokładnością do 5 m i 2 m przy przodu. Obie wartości są zatem lepsze niż te, które nie mają przyrządu w poprzedniej zmiany. Z telefonem w tej wersji, można nagrać dobrą jakość obrazu o rozdzielczości 720p i przyzwoite prędkości zapisu – 30 klatek na sekundę. W tym przypadku modyfikacja 4G-smartphone może odtwarzać wideo w rozdzielczości 1080p. Ilość pamięci RAM zainstalowanej w urządzeniu – 512 MB, jak w poprzednich wersjach telefonu. Zasobami pamięci flash – 4 GB, istnieje podparcie dla zewnętrznych jednostek microSD w 32 GB.

W zależności od wersji telefonu, produkowany na określonym rynku, pojemność baterii może być 1300 lub 1400 mAh – dla wersji 3G. Pojemność 4G-modyfikacja devaysa Bateria – 1650 mAh. W pierwszym przypadku, zasoby bateria wystarcza na około 433 godzin czuwania, gdy smartfon jest włączona do pracy w kanałach 2G lub 325 godzin, gdy urządzenie jest używane w sieciach 3G. Czas ładowania akumulatora 1300 mAh wynosi około 3,3 godziny.

Co można jeszcze zauważyć wśród rozważanych zmian Alcatel One Touch PIXI 3 funkcjami? Charakterystyka urządzenia w procesorze i pamięci RAM pozwala na uruchamianie go na wielu dzisiejszych aplikacjach i grach. Niektóre z nich można pobrać korzystając z kodów QR – są one obsługiwane przez czytanie i urządzenia mobilne gadżety amatorskie zauważyć jak bardzo przydatna funkcja. Urządzenie posiada wbudowany żyroskop, wsparcia radio FM. Użytkownik ma możliwość kontrolowania rozmiaru ekranu za pomocą gestów 1 palca.

Recenzje z 4-calowym devayse Pixi 3

Co użytkownicy mówią o modyfikację Alcatel One Touch Pixi 3? Recenzje devaysa właścicieli scharakteryzować urządzenie pracuje jako stabilny, funkcjonalny, technologicznie. Posłowie z zadowoleniem przyjmują bardzo dostępności na rynku stosunkowo niedrogi telefon, który jest uważany za produkt Alcatel, ze wsparciem dla najnowszych standardów komunikacji 4G. Urządzenie Alcatel One Touch PIXI 3 4013D charakteryzuje przez użytkowników jako bardzo wygodne w użyciu, jako posiadające wygodny i funkcjonalny interfejs sterowania.

Charakterystyka PIXI 3 z ekranem 5 cali

Rozważyć kolejną modyfikację smartphone, odnoszące się do Pixi spisu 3. Jest to wersja 5-calowe urządzenia. Urządzenie to ma długość 141 mm, szerokość – 71,5, a jej grubość jest mniejsza niż powyższy badaliśmy zmiany – 9,95 mm. Smartphone wprowadzono 3G i 4G modyfikacji. Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz, który działa w rozdzielczości 854 x 480 mm, produkowany w oparciu o technologię TFT i obsługuje technologię Miravision – 3G wersję urządzenia. Również w modyfikacji 3G smartphone z Androidem KitKat. W-4G wersji urządzenia – Android L.

W większości 3G wersji lokalizacji zainstalowany procesor 2-rdzeniowy, który działa na poziomie 1,3 GHz, w innych – procesor z 4 rdzeni. We wszystkich gatunków smartphone 4G modyfikacją jest procesor 4-rdzeniowy. Telefon obsługuje Wi-Fi, Bluetooth.

Wśród najważniejszych składników – smartphone kamery. Główna ma rozdzielczość 5 lub 8 Mn – w zależności od konkretnych modyfikacji devaysa przodu – 0,3 Mn lub 2. Z devaysa mogą być wykonywane w rozdzielczości 720p przy 30 fps taśmie wideo. Urządzenie obsługuje odtwarzanie wideo w rozdzielczości 1080p.

Ilość RAM zainstalowana w urządzeniu, – 512 MB pamięci flash – 4 PL.

Urządzenie wyposażone jest w pojemności akumulatora 1800 mAh – w wersji 3G 2000 mAh – w wersji 4G.

Smartfon posiada żyroskop, radio FM, czytnik kodów QR w strukturze aparatu.

Informacje zwrotne od użytkowników na smartphone Pixi 3 z wyświetlaczem 5-calowym

Jak oceniać użytkowników 5-calowy Altacel One Touch Pixi 3? Cechy devaysa według fanów gadżetów mobilnych, zasadniczo zgodne z aktualnymi trendami na rynku. Urządzenie obsługuje najnowsze standardy komunikacji, ma wystarczająco dużą szybkość i funkcjonalność.

Jakie inne modele są w linii Pixi 3?

Jakie inne wersje tego urządzenia jest produkowany w ramach tej linii? W szczególności, firma Alcatel produkuje kolejną modyfikację rodzinnym Pixi Urządzenie 3 – smartfon Alcatel One Touch Pixi 3 5017X. Urządzenie to ma z kolei ekran 4,5-calowy. Inne nazwy, pod którą jest znana, smartphone – Alcatel One Touch PIXI 3 (4.5). użytkownicy telefonów jest charakteryzowany jako mający stylowy, nowoczesny design, funkcjonalne i wystarczająco wydajne. Urządzenie Alcatel One Touch PIXI 3 5017X ma zasadniczo podobne specyfikacje sprzętowe dla tych, którzy PIXI 3 gamę modeli, rozważaliśmy powyżej.

Inną zauważalną linia telefoniczna PIXI 3 – taki, który posiada ekran 5,5 cala. Posiada wyświetlacz o rozdzielczości 540 960 pikseli. Urządzenie w zależności od lokalizacji może obsługiwać standardy łączności 3G lub 4G. Ma mocny 2910 mAh pojemności baterii. Kamera główna devaysa ma rozdzielczość 8 megapikseli, z przodu – 2 megapiksele. Telefon obsługuje również standardową nawigację A-GPS, jak również inne linię modelową.

Miękkie – szczególnie Android KitKat

Będzie to przydatne do rozważenia cech urządzeń składowych oprogramowania. Tak więc możliwe jest, aby zbadać specyfikę systemu operacyjnego, które są zainstalowane w smartfonie traktowana jako władca – Android KitKat. Ten system operacyjny jest uważany być zoptymalizowany dla telefonów budżetowych, które mają stosunkowo niewielką ilość pamięci RAM – 512 MB. Jest jedna tylko same w telefonie PIXI 3 serii.

Wśród najważniejszych innowacji obecnych w Android KitKat:

– trwałe funkcjonowanie asystenta głosowego Google;

– przełączanie się między różnymi zadaniami operacyjnymi;

– poprawiła mechanizm alokacji zasobów pamięci RAM;

– zoptymalizowany przydział rozmów telefonicznych;

– ID dzwoniącego z funkcji wyszukiwania w Google Maps nieznanego rozmówcy;

– integracja z drukarki w chmurze;

– funkcja służy do uruchamiania aplikacji za pomocą Google Chrome;

– opcja wyświetlania napisów dla filmów;

– optymalizacja mechanizmu ustalania położenia telefonu;

– dostrajanie odpowiedniej funkcji;

– możliwość korzystania z twórczych japońskie emotikony;

– wsparcie dla NFC płatności poprzez system Portfel Google i innych EPS;

– zachowanie płatniczego w służbie lub w chmurze devaysa pamięci;

– optymalizacja zawartości ekranu.

Uważany linia smartfonów – budżet. Badamy cechy polityki cenowej marki w stosunku do odpowiednich urządzeń.

Jak są linie telefoniczne PIXI 3?

Możemy rozważyć rodzina drogich telefonów Alcatel One Touch Pixi 3? W cenę każdego devaysa zależy przede wszystkim od wyceny konkretnego sprzedawcy. Urządzenie z ekranem 3,5 cala kosztuje około 2690 rubli. Jeśli mówimy o Alcatel One Touch PIXI marca 4-calowy modyfikacji, urządzenie będzie kosztować około 700-800 rubli. Można zauważyć, że wielu rosyjskich detaliści sprzedają to smartfon z dyskontem.

streszczenie

Co możemy stwierdzić, badając linię PIXI 3 urządzeń? Przede wszystkim należy zauważyć, jednolitość urządzeń. W istocie, główną różnicą między nimi – jest to wartość na wyświetlaczu, a także jego podstawowe parametry procesu, takie jak, na przykład rozdzielczość. Różnice w liczbie rdzeni, wsparcie dla 3G i 4G norm, nie korelują z konkretnym telefonie typoszeregu Alcatel One Touch PIXI 3. Charakterystyka urządzenia z ekranem 3-calowy można w tym sensie najwyższej do każdego, który ma wersję 4-calowy smartphone. W rzeczywistości, na rynku nie jest to tylko podstawowe modyfikacje urządzenia, ale również te, które różnią się w aspekcie zaznaczonych cech. To określa wygląd możliwości użytkownikom wybrać odpowiedni z punktu widzenia rzeczywistych problemów przez telefon.