425 Shares 2665 views

Musisz stal „drabina Zaporoże”? A dom jest już wybudowany?

Bardzo często ludzie myślą, ze schodami na drugie piętro , gdy dom jest już zbudowany, ale nawet tylko ściana wyłożona. Znam nawet przypadek, gdy jest to jednak stała drabina, a wykończenie wnętrza domu był całkowicie wykończony. I na schodach kafelki lśniły jak jajko kota. Następnie właściciel wreszcie obudził – balustrady są niezbędne, jak się okazuje. Więc jak to naprawić je bezpiecznie bez rozbijania wykończenie?


Oczywiście, osoby o stworzeniu domu projektami ustaw pomysł gdzie i jak będzie schody na drugie piętro. Ale czy projekcie zgłaszających się bez zapraszania profesjonalnych projektantów, czy takich specjalistów. Wyrażenie „dobra drabinka Zaporoże” nie jest niczym niezwykłym. Ale jestem stale do czynienia – trzeba się po drabinie, a tam jest za mało miejsca.

Drabyna można dostarczyć, nawet z jednego metra kwadratowego wolnej przestrzeni, ale nie jest to wielkie schody.

Tutaj jest wejście do każdego dziewiątej podłodze. Klatki schodowej. Wysokość krok 150 mm, szerokość – 300 mm. To, co rozumiem – po drabinie. Zgodnie z oczekiwaniami, nikt nie podnosi stopę nad dachem. Cała stopa jest umieszczony w całości na krok. No, chyba, że co to yeti jest zbyt mała. Może więc navshpynki dwa kroki przy krzyżu, zgięty.

I to się zaczyna. Pojechałem odwiedzić znajomego, wstąpił do domu i prowizorycznych, a prowizoryczny drugie piętro załączył. Beauty. Ale jak będzie z drabiny? Chcesz była klatka schodowa ze stali z kutego żelaza balustrady, prosty, bez obracania, powiedział. Wziąłem taśmę mierniczą, próbował on – nie dobry. Ty, moja droga, zbyt niska belka określone, że otwarcie na drugich ramkach podłogowych. Chodzić po schodach, trzy kroki minie, i konieczne jest, aby pochylić, belki nie pozwalają na wysoki mężczyzna iść prosto, z głową uniesioną wysoko. Więc wszyscy jesteśmy krótki, mówią. Cóż, proponuję – i zróbmy wejście na schody po drugiej stronie, a pośrodku – gramofonu. Nie mówią, nie sposób zbyt szeroki, aby być. Dobrze, że jesteś analfabetą w tych sprawach, jak schody ze stali, specjalistów z dużej litery zadzwonić.

W miarę upływu czasu, ja już zapomniałem o schodach, co nie było jeszcze. A potem przez przypadek go – ba, cute, stojąc prosto, bez zakrętów. Ale można iść tylko karzeł bez uzyskiwania guzek na czole.

Mogę zrozumieć, na działce z ogrodem. Gdzie ludzie próbowali na ich sześciu akrów i zbudować dom dwukondygnacyjny, a także miejsce do przechowywania ziemniaków. Jest ściśle w domu, z reguły. I strome schody jak za uzasadnione. To nie jest dom, nawet w zimie nikt nie używa. A ludzie w kraju, w letnich weekendów tylko „odpoczynku”.

Schody w budynku mieszkalnym – centralny obiekt. wnętrz. Co schody – tak jest dom. Wrażenie jest tworzony natychmiast.

A jeśli to jest dość tłoczno, więc Construct windy. Dlaczego nie? Nasz sąsiad dół windą ulicy pracuje od trzydziestu lat. Gdzie ja nie wiem. Następnie, w pre-pierestrojki razy, na pewno nie kupił zmaystruvav z czyjejś pomocy. A teraz, myślę, że jest o wiele łatwiejsze.