658 Shares 922 views

Wybierając buty pełne nogi

W naszym klimacie bez butów z wysokimi wierzchołkami jest niezbędny. Wiosną i jesienią to chroni nas przed wilgocią i błoto w zimie – z zimna przekłuwania. Gabloty sklepów obuwniczych wyłożone eleganckich modeli. A oto jak być ten, którego wymiary nie mieszczą się w parametrach modeli? Znajdź buty pełne stóp jest często bardzo trudnym zadaniem. Ktoś zamawia je za granicą, ktoś szuka w wyspecjalizowanych sklepach, ktoś w ogóle odmawia takiego modelu. Na szczęście, zarówno producenci krajowi i importerzy zaczynają rozumieć rzeczywiste potrzeby konsumentów i importowane buty z pełnymi nogami. Ale nadal ograniczony zakres modeli. Obuwie włoski lub francuski (często szyte w Chinach czy Korei) ma jakby przeznaczone tylko dla chudych dziewczyn z wąskimi stopami. Wydaje się, że zakres i podkładki wykonane są na podstawie pomysłów piękna, i nie uwzględnia specyfiki rosyjskiego nodze.

Ale producenci niemiecki lub fiński zrobić doskonałe buty z pełnymi nogami. Co jest szczególnego w tych butach? Po pierwsze, pięta (jeśli w ogóle) musi zostać podtrzymane. Częściej niż nie więcej niż trzy do pięciu centymetrów. Szpilki są nie tylko niewygodne, ale także niebezpieczne w zimie na rosyjskich drogach. Nie chcesz do złamań i zwichnięć? Buty damskie (zwłaszcza przy pełnym nodze) na zimę powinna być wybrana zarówno na platformie lub na zrównoważonych małych obcasach. Uwaga: w Europie, gdzie droga jest znacznie lepiej, prawie nikt nie nosi szpilki w życiu codziennym. W starożytnych miastach, gdzie ulice są wybrukowane z kostki brukowej, chodzenie wręcz niebezpieczne na cienkich obcasach. Są szanse, że stopa zsunie lub śruba zakleszczony między kamieniami. I widok nieszczęsnego dziewczyna macha na cienkich szpilkach, rozpaczliwie próbując utrzymać równowagę, żałosne. Co możemy powiedzieć o tych, których cera wymaga specjalnej stabilność.

Wysokiej jakości skórzane lub zamszowe buty pełne noga powinna mieć swobodę bootleg. Uzyskuje się to na ogół za pomocą wkładek sprężystych pasm, koronek lub specjalnych elementów mocujących. Najwygodniej jest solidne blaty, a piorun. Chociaż najbardziej wiarygodne są na rzepy. Wybierając model, który należy wziąć pod uwagę i czy będziesz nosić spodnie (legginsy lub legginsy) wpuszczone w buty lub tylko na butach. W pierwszym przypadku należy koniecznie mieć pewną swobodę w bootleg. Należy również pamiętać, że w okresie zimowym często izolują grube skarpety wełniane lub wkładki. A także fakt, że nogi, zwłaszcza łazienki, mają tendencję do okresowego puchnąć. Dlatego nie zaleca się buty ze sztucznymi złych „oddychających” materiałów. Ale buty skórzane z pełnymi nogami ostatecznie odbiegają nieznacznie, tj przybrać formę podudzia. Warto zwrócić uwagę na jakość spoin. Jest to szczególnie ważne w podeszwach spajania i klocków. Idealnie do zimy i jesieni powinny nie można wybrać tylko klejone, to najlepiej, jeśli jest bardzo mocny szew. Warto też zwrócić uwagę na pięcie. Jeśli rzucił, nie gwoździami lub sadzone na klej, buty będą dużo bardziej niezawodny i nie wymaga naprawy w pierwszym sezonie.