137 Shares 9750 views

Rodzaje obuwia i krótki opis

Nie tak dawno temu wszystkie rodzaje obuwia można łatwo policzyć na palcach. Wszystko zmieniło się wraz z rozwojem masowej produkcji, a także wynalezieniem różnych nowych materiałów. XX wieku – jest to jeden z najbardziej aktywnych okresów w rozwoju produkcji obuwia. Teraz stron każdego magazynu mody zaczynają wlać zalecenia, „Wedge nie noszone, i noszenie chodaki; Lofer hide i Oksfordzie kupić, kot obcasy i Mary Jane zdominowały wybiegi.” Z tym wszystkim dzieje się wokół głowy. Weźmy bliżej przyjrzeć niektórych rodzajów obuwia.

Balerinki dla mody

Balerinki – to klasyczny model obuwia damskiego z małym obcasie stabilnych lub płaskie buty. Dostali swoją nazwę ze względu na podobieństwo z profesjonalnym baletki. Balerinki utworzone w Nowym Jorku, Salvatore Capezio. Byli na okładce Vogue «» błyszczącym magazynu w 1949 roku. Na całym świecie popularność zyskali dzięki srebrnym ekranie po pojawieniu się w nich, O. B. Bardot i Hepburn.

sandały damskie

Biorąc pod uwagę rodzaje obuwia, sandały powinny być przydzielane. Jest to otwarta buty, które można nosić na gołe nogi. Pięta mogą być zatem różne rozmiary. Sandały są typu „sandały”, podczas gdy wersja angielska nie jest nawet oddzielna kategoria dla nich.

Buty, podkreślające piękno kobiecych nóg

Botki są buty damskie. To skrzyżowanie buty i buty. Zamykają one tylko kostki, przy czym wersja angielska buty były nazywane kostki (kostka).

buty sportowe

Trampki – to najlepiej sprzedające buty w świecie, który stał się popularny w codziennej ubioru. W tym przypadku, posiadacz może je wykonywać i nie dać się ponieść. Kupić buty do biegania chcą wszystko od małych do dużych, niezależnie od stylu życia i wieku. Jest to dość łatwe do wytłumaczenia. Oceny różnych rodzajów butów, wiesz co buty nie są przedmiotem ograniczeń wiekowych. Noszą za sport, spacer, datę, pracę, a ktoś na weselu. Najważniejsze – aby wybrać wzór, kolor i kształt.

Sandały – Buty dla osób ceniących komfort

Sandały – lekkie buty paski i podeszwy. Często jedynym nie obcas płaska. Jest to jeden z najstarszych rodzajów obuwia, które ma swoją rozprzestrzenia się wśród ludzi mieszkających w krajach tropikalnych. Dziś jest bardzo popularne buty w Moskwie. Należą klapki, sandały, gladiatorów, japonki i inne otwarte buty. Cnotliwe kobiety Cesarstwa Rzymskiego nosił zamkniętych butów. Z kobietami lekkich obyczajów wyborze sandały podkreślić harmonię i piękno stóp.

Taka różnorodność buty …

Buty – but z wystarczająco dużą nogę. Odróżnienie takich rodzajów butów: zamknięcie nogi tylko do kolan, buty (powyżej kolana), buty (obejmuje nogę tylko pół jajka) i kostkę (zamykanie kostka). W większości modeli stanowi piętę. Od samego początku, obcas w bucie jest wykorzystywany jako element, który pomaga chodzić po miękkim podłożu, po czym była to również pomaga naprawić strzemiona w nogę jeźdźca. Najczęściej, buty wykonane są z gumy i skóry, niekiedy z materiałów pochodzenia syntetycznego.